Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
4. mar 2010

gali vymakane ze SLJ. tak pocuj ja som mala taku ucitelku slovenciny, ze v zivote nezabudnem na nominativ mnozneho cisla s akym i sa pise 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gali
4. mar 2010

to sme tu dnes vecer tahali len my 15-tky? 😀 😀 😀

idem uz aj ja babulky, paa 😉

gali
4. mar 2010

jj, to je oblubene, ze zle psy a zli psi 😀 😀 😀 a zmenis prid. meno a decka su vymlete... 😀

liv1
4. mar 2010

no vyzera to tak dobru nocku vam vsetkym ja idem vyvesit pradlo 😀

liv1
4. mar 2010

gali ale tolko to do nas hustila, ze fakt to ovladam. bola brutalistka, ale vdacim jej za svoju gramatiku, i ked niekedy si fakt uz nie som ista. vtedy som bola lepsia 😀 . no veru 15stky. este janina chyba, janka kym pride tak my tu uz nebudeme... ach ta ordinacia a panelak 😀

janinna11
4. mar 2010

Liv asi tak, ja som teraz prisla a vy tu uz nie ste-... tak asi aj ja uz pojdem

janinna11
4. mar 2010

Tak krasne snicky a dobru noc bruskam... 🙂

lucy1990
4. mar 2010

To som tu zas posledna? 😅

janefonda
4. mar 2010

nie si 😝 čo Lucy ako sa darí? My sme práve s mm objednali kočár, tak dúfam, že príde úspešne k nám domkov 😵

lucy1990
4. mar 2010

🙂 a pre ktory ste sa nakoniec rozhodli? Dari sa dobre, boli sme s mm na vecernej prechadzke a pojdem poprosit mm nech mi trosku pomasiruje lopatku, lebo mi do nej neskutocne vystreluje bolest 😒

janefonda
4. mar 2010

jej že prechádzka, aj môj mm mi dnes slúbil, ale cely deň tu snežo-pršalo , tak sme išli len na aute kúpiť nejaké veci maličkej 🙂 Nakoniec jane slalom pro , ale ešte 2008, keďže u 2009 sa nám nepáčila korbička 😉 a 2010 som ešte ani nevidela, ale myslím, že malej to bude jedno aký ročník 🙂

lucy1990
4. mar 2010

Jasne ze jej to bude jedno 😀 hlavne ze bude mat dost miesta 😉 my sa chodime prechadzat kazdy den, za kazdeho pocasia 🙂 nepoznam taky par, co je stale spolu ako my...sme sa nasli 😵

lucy1990
4. mar 2010

A peknucke kresielko aj decku ste Natalke kupili 😵 inak ja som mala byt Natalia, ale mamina presadila Lucku 😀

lucy1990
4. mar 2010

Ja sa uz strasne tesim na zajtra, o 11:45 sme objednani na 3D ultrazvuk, tak konecne ocinko uvidi nasu krasavicu 😵 no a zajtra mam zavolat kvoli vysledkom tripple testov gynekologovi...dufam, ze to bude ok...

janefonda
4. mar 2010

testy určite dopadli dobre, neboj. Pekne si zajtra užite pohľad na vašu princeznú 🙂
My sa zajtra musíme ohlásiť nášmu gyn. ideme na utzv, len dnes nám nevedel povedať presne termín, že zajtra doobeda. Tak ale uvidím ju niekedy po 14.3. čo je čoskoro 🙂 už sa teším, a hlavne mi bude kontrolovať prekrvenie maternice, keďže jedna časť je na tom horšie. Som zvedavá či rastie podľa normy, alebo bude menšia ako povedal doktor... aj keď podľa mňa všetko ok, lebo kope neuveriteľnou silou 😵
a ďakujem za chválu 😉

lucy1990
4. mar 2010

Dufam, ze mas pravdu 🙂 nepotrebujem stresy...ja idem ku svojmu gynekologovi az 19.3. a som zvedava ci je vsetko vporiadku, lebo mi casto tvrdne brusko, aj ked beriem magne b6...teraz sme akurat citili s mm take jemne kopanceky 😵

janefonda
4. mar 2010

jeeej tie prvé kopančeky sú úžasné 😉
naša malá teraz kope takmer v kuse, hodinu pauza...20 min. kopanie a tak dookola 🙂 sa teším, že takto kopká aspoň viem, že tam je zlatko moje 🙂 som mala tri dni také, že málo kopala a bola som z toho v strese, ale asi mala len zlú polohu. Teraz dáva už dobré rany 😀

janinna11
4. mar 2010

Ahojte baby, nejak nemozem spat, Lucy ty uz citis kopkanie??

janefonda
4. mar 2010

janina vidím, že ani ty 🙂

janinna11
4. mar 2010

Jane ani Ty nemozes spat? ☹

lucy1990
4. mar 2010

Janina, ano, uz citim, aj mm ked dam ruku na brusko a predtym ma na tom mieste kopla, tak to este raz citi niekedy 🙂 nemoze to byt nic ine, creva taketo veci nerobia 😅 zacalo to predvcerom, citim to hlavne ked mam tesnejsie nohavice alebo mam nieco polozene na brusku 🙂

lucy1990
4. mar 2010

Dufam, ze vefi uz zajtra pride domov a napise ako sa ma 🙂

janefonda
4. mar 2010

ja ráno cestujem na SVK tak sa ešte musím ísť pobaliť a tak... a problémy so spánkom mám už ale dva mesiace. Neskoro zaspávam, ale to nevadí. Pozerám práve vysielačky a monitor dychu v jednom od Angelcare... dnes mám nakupovací deň! 😉

lucy1990
4. mar 2010

Idem uz hajat, tak dobru nocku vsetkym babulkam 😀

lulu4
5. mar 2010

dobre ranko spachtosky 😀 konecne sa aj mne raz podarilo sem prispiet v novy den ako prvej 😀
Dnes sa rysuje celkom pekny dnik, ked uz takto z rana svieti slniecko ako dive 😀

jjana17
5. mar 2010

dobre ranko,,,,,lulu mi vrav, ked som sa zobudila isla som na balkon a tak mi zasvietilo slnko do tvare ze som normalne nevidela,,,,ale hned mam lepsiu naladu to nie ako vcera

lulu4
5. mar 2010

veru tak Jani vcera to bolo teda nic moc, hrozne ma tesi ked je uz takto krajsie ale ved stale to hlasia este vselijako.... tak uvidime, ja som uz zimne topanky umyla a dala do skrine a aj vetrovky som uz oprala 😀 tak uz ziadne mrazy nechcem...
ja musim este balkony poupratovat, lebo cez zimu sme tam moc nechodili a je tam bordel z vonku, su zaprasene 🙂

vejula
5. mar 2010

ahoooj, tak dnes som si privstala 😀 naranakovala sa a akosi nemôžem prestať vyžierať nutelu 😅 pomoooc

jjana17
5. mar 2010

no ja som zimne veci este nechala, radsej, aj topanky mam este vytiahnute aj bundu, ale uz nosim len trigovicu a vestu,,,uz aj ja by som bola najradsej keby je takeho fajn pocasie, vcera by som najradsej prespala cely den, tak hnusne bolo u nas tak sedivo,,,,len zalahnut
ja som umyvala okna na zaciatku tyzdna a take boli zaprasene ze som musela najskor iba vodou vsetko umyt nie len clinom, a aj balkon som si upratala, ale bola som prekvapena kolko tam bolo prachu a bordelu kedze dost casto sme mali lodziu zavretu,,,no neviem

liv1
5. mar 2010

nutela mnaaaaaaaaaam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre