Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
5. aug 2009

verím ti že si tam nechcela ostať, kamarátka potratila koncom minulého roka v 9tt a oni ju šupli v nemocke na izbu s mamičkami s deťmi.... asi by som ich v tú chvíľu zabila.... a teraz čaká mimi 2 týždne po mne. takže verím že aj ty sa k nám opäť nahlásiš.... 🙂

to že si mierne mimo, tak za to sa neospravedlňuj, je to samozrejmé že sa cez to človek nedostane okamžite.

baby7020
5. aug 2009

garicka-takze tvoja kamoska uz raz potratila?,a ako sa teraz citi?,ja som uz tiez mala jeden potrat

miroslava89
5. aug 2009

baby krize bolia v tehu.. roztahuje sa panva maternica.. a babo je zataz pre chrbticu..

baby7020
5. aug 2009

miroslava89-a je normal aj ked som v 19 ytzdni a maleho necitim?

miroslava89
5. aug 2009

myslis pohyby? ak si prvorodicka tak prve pohyby zacnu okolo 19-20tt.. cize este nie je neskoro.. a ked ti dr. vravi ze je vsetko ok tak nemusis stresovat...

garicka
5. aug 2009

baby 7020
teraz sa cíti OK, nemá zatiaľ problémy a chodí normálne do práce.

mňa tiež bolia kríže aj teraz momentálne ale neviem či som to náhodou neprehnala s dyňou a či ma zasa nerozbolela oblička 😖

ja som začala cítiť pohyby tak naozaj koncom 18 tt. ale mirka má pravdu prvorodičky začínajú cítiť pohyby tak okolo 20tt. skús ľahnúť na brucho a chvíľku polež, ak si na chrbte vtedy ich cítiš najviac

garicka
5. aug 2009

dievčatá
je 21.33 a ja papám dyňu.... neviem či sa nepresťahujem dnes v noci na vecko 😀

miroslava89
5. aug 2009

garicka je to velmi pravdepodobne ze sa prestahujes 😅

garicka
5. aug 2009

inak už ma začína chytať nočné cikanie ale 2 noci som úspešne odolávala výbehu z postele ale už o piatej ráno som musela ísť. tak neznášam v noci chodiť na veckooooo 😖

garicka
5. aug 2009

baby prajem vám dobrú nocku 😉

zazalienka
5. aug 2009

ahoj baby, je mozne v 15 tt citit v brusku take jemne vlnenie? alebo sa mi to iba zda?

allinka79
6. aug 2009

zazi, mozes citit... niekto skor, niekto neskor...

garicka
6. aug 2009

ahojte baby,

dnes je tu zasa prázdno.... kde ste všetkyyyyyyy??? ☹

zazalienka
6. aug 2009

je tu niektooooo?

miroslava89
7. aug 2009

ja som tuuu..
moj drahy ma zajtra narodky tak som mu chystala prekvapko preto som sa tu vcera neukazala..

garicka
7. aug 2009

ahojte tehulky 😎

prajem pekný deň. mirka čo si prichystala drahému ak to nie je tajomstvo ? 😉

miroslava89
7. aug 2009

nic specialne.. "len" som rezervovala dovolenku.. presne ten isty hotel (ak sa bude dat tak aj tu istu izbu) kde sme boli spolu prvy krat na dovolenke..
ale poviem ti 7dni pred odletom nieco take vybavit 😝 dalo to cloveku zabrat..

matka331
7. aug 2009

ahojte .......vcera vecer mi skocil nas pes na brucho len s jednou labou,myslite si ze to mohlo uskodit babetku?prosiim o radu

garicka
7. aug 2009

teda ty si šikulka 😉

my máme dnes 5. výročie svadby, takže som povedala drahému nech aspoň sa skočíme napapať tam kde sme mali svadbu, keď už sme si teraz nič nekúpili... ťuťu muťu nebude, tak aspoň nech zaplníme brušká 😀 . keď to moje je stále hladné... 🙂

garicka
7. aug 2009

ahoj matka
a v ktorom tt si?? bruško ťa nebolí? a skočil naň silno?

matka331
7. aug 2009

vcera som zacala 14 tyzden ,brusko ma neboli,ta neskocil ani silno ani slabo......tak neviem

miroslava89
7. aug 2009

my sme mali v den ked sme prisli o babetka 4.vyrocie co sme spolu 😔

a tvoj manzelik pochopi ze sexik nemozete a dobre vie ze si stale hladna tak sa uspokoji aj s dobrou vecerou🙂

garicka
7. aug 2009

tak vieš čo to s tým pochopením môjho drahého neni až tak ružové 😠 . keď som mu povedala že až tak normálne o pol roka, tak .... 😀 a stále nepochopí že by som len jedla, on nepapá tak veľa, tak sa mu to ťažšie chápe, ale.... už je vidieť že tam dnu niečo je, tak pomaly mu to dochádza 😅

ale jak poznám môjho dokiho, tak mi povie zdraví ste, ruky, ústa, jazyk máte, tak aký problém ? 😀

garicka
7. aug 2009

matka

keď ťa nebolí bruško, tak by asi malo byť všetko v poriadku, ale ja by som pre istotu zavolala svojmu dokimu a spýtala sa ho na to...

garicka
7. aug 2009

a zasa tu nik nie je .... 😒 halooooooooo

miroslava89
7. aug 2009

ja som tu len sa snazim vo svojej skrini vyhrabat nieco "normalne" co obleciem 😒

garicka
7. aug 2009

mirka,
tak veľa šťastia 😉

som myslela na garonku. dúfam že sa čoskoro ozve

miroslava89
7. aug 2009

a to je pravda ze mate ruky usta jazyk😀.. sa bude musiet tvoj drahy na trosku dlhsi cas "uskromnit" aletak potom mu to asi patricne vynahradis ze?..

mam pocit ze vecsine chlapov v poslednom case vela veci dochadza pomalsie...nic si z toho nerob sa ani nenazdate a uz budete mat drobca doma a vtedy mu to uz urcite dojde preco si tolko papala🙂

garicka
7. aug 2009

😉

miroslava89
7. aug 2009

s garonkou bude snad dobre.. som myslela vcera ze zajdem kuk do sace a ju pohladam lenze ona nema fotku netusim jej krstne meno tak moj plan zlyhal 🙄

a bude problem najst nieco normalne na mna-asi pojdem na dovolenku naha 😒 vidno na mne "pozostatky" bruska a nehorazne mi narastol zadok..asi pojdem dnes na nakupy..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre