Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
9. aug 2009

ahojte..ejha nikde nikto??..

ja sa priznavam po dvoch dnoch ze som na nakupoch minula koopu penazi a ako keby to nestacilo tak som dostala od policajtov pokutu 😝

miroslava89
9. aug 2009

😢 ja som tu samucka cely den?

lenka7984
9. aug 2009

Halo je tu niekto?

garicka
10. aug 2009

ahojte,

je tu nietoooooo? prajem pekný dníček 😉 . mňa už štvrtý deň bolí neskutočne chrbát, baby čo mi pomôže?

aninka89
10. aug 2009

Dobré rano dievčatá. Garicka vôbec neviem čo by pomohlo na boľavý chrbát, mňa tiež bolia kríže a hovorím si že "len" musím vydržať 😒
Andrejusa by už mala byť po svadbe keď si dobre pamätám 😵

miroslava89
10. aug 2009

dobre ranko... 🙂

garicka
10. aug 2009

čaute baby !

aninka ja si tiež vravím že vydržať, ale každý deň???? to je na zbláznenie, ani zaplávať si nemôžem ísť a ani pocvičiť a neviem či môžem sadnúť na fit loptu - to sa spýtam dokiho na najbližšej poradni

garicka
10. aug 2009

mirka

za čo si dostala pokutu od policajtov? 😅 nakúpila si dosť vecí?

miroslava89
10. aug 2009

garicka za rychlost a prechod na cervenu 😝 - krasny darcek drahemu k narodeninam 😅 kedze vsetko u nas plati on..

a nakupila som dost vela veci.. len mi vadi ze v celej optime som nenasla jedny poriadne sandale 🙄 netusim kde mam zhanat..

aninka89
10. aug 2009

čítala som tu, že čakáte chlapčeka....aj my no cestou od doktora som sa až rozplakala...stráááááááášne som chcela dievčatko

garicka
10. aug 2009

a v galerii si sa nepozerala? ešte skús na alžbetinej tam sú tiež nejaké obuvi, ale ešte hlavná pri tescu je aj bianca obuv a oproti trochu nižšie tiež je jedna dobrá obuva 🙂

miroslava89
10. aug 2009

dakujem za typy skusim pozriet- len budem musiet cim skor.. o 4dni ideme prec- to sa ani nezda ako ten cas bezi 😒

nam by o ddva dni zacal 21tt..

miroslava89
10. aug 2009

ia garonka sa neozvala? 😔 snad su aj s babom ok..

garicka
10. aug 2009

aninka

ja som to už predýchala.... už sa na drobca teším. ale tak dúfam že sa nám podarí ešte spraviť dievčatko 😉 a tvoj drahý ako reagoval keď sa dozvedel že budete mať pipíka? môj povedal že je mu to jedno ale už teraz malému vraví môj syn 😀 .

garicka
10. aug 2009

garonka sa neozvala, a myslela som aj na adrejusu ako jej dopadla svadba, snáď sa nevesta veľmi nepobila 😀

miroslava89
10. aug 2009

garicka spravite si dievcatko mozno do roka a do dna po chlapcekovi🙂

miroslava89
10. aug 2009

tak andrejuskina svadba musela byt zaujimava- snad jej nervy to vydrzali..

garicka
10. aug 2009

dievčatko začneme robiť tak najskôr keď drobec bude mať aspoň 2 ročky, aby, keď zas budem po serkláži a budem musieť ležať, sa oňho už mohol postarať aj niekto iný. teraz sa to dá, lebo muž je doma a mne tu nebehá drobec. aj tak mám z toho strach. bojím sa o drobca a neviem sa ho dočkať. ale stále som vravela že budem mať 2 deti chlapčeka a potom dievčatko 😉

aninka89
10. aug 2009

môj stále básnil že bude mať dve Aničky 🙂 no keď som mu povedala že nebude tak sa veeeeeeľmi rýchlo preorientoval a teraz všade hovorí, že máme v brušku synčeka.... Mne trochu viac potrva až si na to zvyknem, veď už som mala aj náušnice prichystané 😀 No ale čo už, hlavne aby bolo všetko OK

garicka
10. aug 2009

ja som dokimu narovno povedala že sa rozplačem keď mi povedal že to bude pipík... ale potom som si povedala že nemôžem byť taká macocha, však sa na neho taaaaak teším 😉

veru nech je všetko OK a druhé dievčatko... 😉 lebo každému komu som povedala že chcem resp. som chcela dievčatko tak ma zakríkol že to je jedno len nech je to zdravé.... no ale každý to chápe inak,nie?

aninka89
10. aug 2009

je to tak garicka.My ženy sme tak vnútorne nejak nastavené na dievčatká 🙂 a muž mi pekne povedal, že keby jeho nebolo tak čo by som mala? Musia sa rodiť aj chlapci 😉

garicka
10. aug 2009

no jasne že musia byť aj chalani, ale ... aj tak už s tým teraz nič nespravíme 🙂 ja som dnes kamoške oznámila že budeme mať chlapčeka a tas sa potešila, lebo vraj každý okolo má lne dievčatká. neviem čo je na tom pravdy, ale som čítala že chlapci vzniknú vtedy ak sa pokúšame o mimi nie často lebo oni majú rýchle spermie, a zas pri dievčatku sa treba milovať čo najčastejšie, lebo baby sú z pomalých spermií (dúfam že som to dobre pochopila 😵 ) tak som povedala môjmu že mu konec pri najbližšom robení miminka 😀

aninka89
10. aug 2009

😀 noooooo....my sme mimi ani nerobili, urobilo sa samo 😝

slovakia13
10. aug 2009

ahoooj
tak ja som chcela vzdy chlapceka a ked mi povedali dievcatko ,tak som mala veeeelmi zmiesane pocity 😝 ,ale potom som sa za to strasne hanbila.cely mesiac som cakala na vysledky z amnio a ja som nebola vdacna ,za to ,ze je to zdrave dievcatko......a teraz ju lubim najviac na svete 😵 😵 😵 a nedala ani za desat chlapcov 😀 uz aby sa narodila a betarka asi tusi ,ze o nej pisem -kopka 😉

garicka
10. aug 2009

ahoj slovakia,

dlho som ťa tu nevidela, alebo som tu akurát nebola? aj ja som šťastná že je to zdravé, že miery máme také aké majú byť... akurát dnes som mu vravela že polovička za nami a že už len 19 tt 😵

slovakia13
10. aug 2009

inak mne to celkom uteka 😀 pamatam ,ked som bola v 20tt som si hovorila super polka za mnou a uz mam 27tt,sice teraz sa uz citim strasne velka a to sa mi uz nepaci 😝 .......uz chcem mat odrodene!!!!!!!!porodu sa ani tak nebojim,ako toho ci sa budem vediet postarat o malu

garicka
10. aug 2009

ako je to v angl. s materksou dovolenkou? tiež je na 3 roky? a tiež tak mizerne platená ako u nás? 😒

garicka
10. aug 2009

ja si tiež pamätám že len teraz som zistila že som tehu a v 4tt a už kuk ho 21 tt... 😵

slovakia13
10. aug 2009

ja idem na matersku 3 tyzdne pred porodom .
6 mesiacov mi platia 90% z platu
3 mesiace buem mat iba 126libier+benefity
3mesiace mozem byt na neplatenom a potom sa musim vratit do prace ,alebo budem nezamestnana
ale skolku mi budu plati 80% ako slobodnej mamicke-takze sa vratim do prace uz po roku 😒

slovakia13
10. aug 2009

moc si tej materskej neuzijem 😝 ale do prace staci ked odrobim 16 hod za tyzden a ostatok doplatia do min. mzdy ,tak nie az tak zle-uvidim ako si to vsetko zorganizujem....inak zas nam tu prsiiiiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre