Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
16. mar 2010

ja sa podkladám kojacim vankúšom, to je môj veľký pomocník 😉
barbyes určite sa jej to podarí!!! Aj keď človek potrebuje aj kus šťastia pri ťahaní otázok, ale to som jej naposledy popriala, tak si to snáď teta šťastena pamätá! 😀 Tak ja sa ohlásim. Do koľkej si v robotke? Ja predpokladám, že sa ozvem do takej druhej 😉

jjana17
16. mar 2010

boze baby vy uz viete co cakate,,,,mne sa male nechce a nechce otocit, stale lezka jak v koliske a nie je vidiet co to je,,,,vcera som bola na sone a ze neni sance to zistiť ked je takto otocene

jjana17
16. mar 2010

a kde si si kupovala ten vankus, ja som pozerala na internete, no zdalo sa mi to strasne drahe

mirka12011
16. mar 2010

jjana neboj otoci sa oni robia kotrmelce hih

rogerka
16. mar 2010

caute kocky 🙂

ako sa mate? co nove?

garonka
16. mar 2010

rogi čauko 😀

mirka12011
16. mar 2010

jejejej rogi ahojky tak ty si tu nebola dlho....
gari na krstiny uz mas pripravene?

jjana17
16. mar 2010

no ved to ono sa toci ale nie tam kde ma ale od zaciatku tehu je stale tak isto na pravej strane ma hlavicku a nozicky taha do lavej strany, cize je stale vodorovne

rogerka
16. mar 2010

jeeej, aj garonka tu je 😀
no schovavate sa tu 😀
nechodim sem, nemam kedy 🙂 zvykneme s malou spat tak do 11 a potom je niekedy aj cely den hore, tak mam o zabavu postarane 😀 dnes sme boli u ortopeda na 7.40, som hore od pol 6 a uz sa mi nechcelo do postele 😀

barbyes
16. mar 2010

jane, ja som tu do piatej, takže to stíhaš určite 🙂
ja si budem musieť tiež kúpiť ten vankúšik

janefonda
16. mar 2010

caute maminky!!!! Ako??? Hovorte a preháňajte! 😀
jani mne sa malá tiež nechcela ukázať, ale lekár ma poslal poprechádzať sa a potom keď som sa vrátila malá už bola otočená a ukázala, že je baba. Ale tiež to viem až od 23 tt. Vankúš som ja objednala z netu... ja mám u našich tento z netu http://www.noseniedeti.sk/obchod/vankuse a doma mám ešte jeden a ten som kúpila v obchode za 20 eur.

mirka12011
16. mar 2010

jjana neboj sa ja som mala takto ulozenu malu do 20tt tak sa otocila nohami dole a teraz no mala by uz byt hlavickou dole ak sa zasa neotocila 😀

barbyes
16. mar 2010

práve som spráskala kiwi 😵 😵 mňam 😵 škoda, že som si doniesla len 3, zjedla by som ich aj viac ☹

rogerka
16. mar 2010

jani, ono sa to este otoci 😉 ja som mala malu pekne ulozenu a niekedy az po 30tt sa otocila dole zadkom a nic sme nevideli. mala som prekvapko na porodnej sale. ak by sa aj babo neotocilo, rychlo ti to ubehne. drzim palce, nech nemas takeho partizana, ako bola nasa dori 😉

garonka, tobi ma dnes mesiac, si sa predbehla 😀 my mame zajtra 😉

jjana17
16. mar 2010

jane no moje sa neotaca ani keby som asi ja robila kotule,,, tak to si v pohode kupila ten vankus, ja som ho pozerala a stal cez 40

barbyes
16. mar 2010

jane a si s ním spokojná? už mi tento link raz posielala dugy, ale zabudla som si ho uložiť tak si ho rovno objednám.

garonka
16. mar 2010

rogi no mame mesiačik veru a vy mate zajtra čo?

mne maly haja pekne cez deň 4 hodinky i v noci potiahne 4,5 hodinky no zatim je zlatunky uvidíme aky bude neskôr či bude vymyšľať 😀 😀 😀 😀

garonka
16. mar 2010

mirka na krstinky nemame ešte nič 😀 prídu maleho krstní rodičia na debatu čo maju kupiť tam im dam inštrukcie ale my nebudeme v perinke lebo sme veľkí a ťažkí 😀

jjana17
16. mar 2010

no dakujem rogi,,,,,no hadam nebude chciet byt take prekvapko velikanske, a otoci sa ved na dalsie sono ideme o mesiac tak to by uz mohlo sa otocit

rogerka
16. mar 2010

ja malu budim, ak sa nezobudi sama. nenecham ju spat dlhsie ako 3 hodky vkuse. ale v noci pekne spinka, dnes mi zase prespala celu noc, uz druhy krat, sa musim pochvalit 😀
ale cez den vymysla, vcera bola cely den hore az na ten cas, co sme boli vonku, tam pekne spinka

rogerka
16. mar 2010

jani, do mesiaca sa ti otoci, uvidis 😉 to len my sme mali taku expertku (teda aspon dufam 😀 ) aj ja chcem vediet, koho mas v brusku 😉

rogerka
16. mar 2010

gari, tobi je uz aky velky? kolko meria a vazi?
dori ma uz skoro 4kg a pomaly vyrasta z oblecka 😀

janefonda
16. mar 2010

barbyes mne sa páči ten vankúšik...má väčšie guličky, a je k tomu aj náhradná náplň, čiže keď chceš doplníš ho ešte viac, aby bol pevnejší, alebo naopak z neho odsypeš a bude mäkší. Mne teraz vyhovuje presne tak naplnený ako prišiel.
garonka vy si už chystáte krstiny a my sa tu vláčime ešte s bruškami 😀

mirka12011
16. mar 2010

gari tak len im daj pekne instrukcie hih a prehanaj 😀 a v com bude malicky?

jjana17
16. mar 2010

rogerka, no ja som velmi zvedava ale velmi

garonka
16. mar 2010

rogi zajtra ideme na poradňu tak som zvedava koľko važi a oblečko nosí 62 a aj ta mu je akurat a rukavy ani nezohyname 😀

mirka no asi v nejakej bielej supravičke bude lebo do perinky ho trepať nebudeme je veľky 😀

jane no ani sa nenazdaš a o chvíľu si aj ty maminka pekne sa ti to krati 😉

rogerka
16. mar 2010

jani, tiez som bola, presne viem, ako sa citis 🙂 ale este mas pred sebou par uzv, kde uvidis drobca a snad aj to, co si tam schovava 😉 v 20tt to este nemusi byt dobre vidiet, a ani to nebyva este na 100%. nabuduce uvidis 😉

mirka12011
16. mar 2010

gari hlavne pofot aby sme mohli obdivovat hihi a havo uz sa osmelil a kontroluje ti maleho ci len strazi? hihi

rogerka
16. mar 2010

tobi je teda riadny macko 😀 ale to je dobre, nech len rastie a pribera 😉 len ty mas potom riadny telocvik 😕
gari, aj balis nasiroko? my sme boli dnes na sone a doki povedal, ze vsetko ok a ze nemam balit nasiroko, ze netreba.
dori ma zatial 56, len niektore su vacsie, druhe mensie a v tych mensich som ju uz nezapla, ked mala postolky a aj rukaviky boli nejake kratsie...

janefonda
16. mar 2010

garonka veď vy ste vlastne najmenšie čísla ani nepotrebovali, no čo budeš mať nové pre druhé bábo 😉 No kráti sa mi to, teda neviem ako Vám, ale mne to rýchlo uteká 🙂
Rogi pridaj nejakú aktuálnu fotečku Dorotky, som zvedavá ako sa zmenila, či vyrástla 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre