Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
17. okt 2009

No jasnačka... Pokial aj lekár povie že sa treba šetriť tak to už netreba brať na ľahku váhu... No ale ja som si povedala, že už sa nebudem tak všetkého báť a tak lebo tým bábu môžem urobiť horšie ako lepšie, tak sa snažím cez niektoré strachy prenášať, a nezamýšlať sa nad všetkým, čo by mohlo teoreticky uškodiť... No človek by sa mohol aj zblázniť keby čítal všetky tie články, kde všade na teba striehne nebezpečenstvo. Tak proste budem veriť v to dobré a nejdem sa zamýšlať nad tým zlý... Aspon sa o to budem snažiť 😅

miroslava89
17. okt 2009

ja oddychujem cele dni..sa "tesim" ako budem vyzerat o par tyzdnov...sa cez dvere nezmestim 😅 😀

vefi89
17. okt 2009

mirka ja som teraz v 22tt a brusko mi zacalo len vcera vidiet. aj to len tak , ako keby som isla zo skveleho obeda z restauracie 😀 😀 😀

miroslava89
17. okt 2009

vefi ja som v 7tyzdni a mam nahor dve kila...a budem priberat este viac a brutalne vela..kedze nic nerobim len lezim a flakam sa 😝

vefi89
17. okt 2009

mirka, ja za kazdy mesiac priberiem dve kila, ale nastastie sa to vsetko tak rozklada, ze ten co ma nepoznal pred tahu ani nezbada, ze mam zlaticko pod srdcom. Ale zasa pred tym som bola strasna trieska, takze teraz mam zdrave krivky. 😀 😀

miroslava89
17. okt 2009

ze zdrave krivky 😀
si to zlatucko napisala🙂
ja som bola tiez niekedy ako trieska..len ma potom zacal priatle teda uz terajsi vykrmovat..teraz mi este ostali 4kila po predoslom tehu...tak uz teraz vyzeram XL..ale to nevai to sa strati..a ked nie tak budem vyzerat aspon ako poriadna zena 😀

vefi89
17. okt 2009

ja sa drzim nazoru, ze pokial som zadana, nemusim sa trapit vyzorom 😀 😀 ale zasa nie ze vyzeram ak obluda 😀 😀 nemalujem sa, neobliekam sa vyzyvavo. (ake i/y?)
ja som sa tiez snazila vykrmit, ale nech som jedla co som jedla, stale som mala svojich 54 kilo na 176cm...takze podla BPM som bola podvyzivena 😀 a to som sa nikdy nestravovala zdravo. moja strava je na kazdu veceru slaninu s cibulkou. ako pravy slovač 😀 😀

miroslava89
17. okt 2009

to je genetika😀..
ja by som sa tiez najradsej nemalovala...ale ale manzel nechce aby som chodila po meste ako nedospate kurca 😠 😀
ze slaninka scibulkou😀..najlepsia slovenska vecera...si mi akurat narobila chute 😅 😀

miroslava89
17. okt 2009

a vyzyvavo.. keby som ja vedela ako sa to pise a tosom nedavno maturovala a chcela studovat slovencinu 😅
ale asi obe y su y😀

vefi89
17. okt 2009

aj tebe znamena ta 89 za menom rok narodenia?

garonka
17. okt 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

garonka
17. okt 2009

som si dnes kupila bundu ale draha ako fras 60 € 😠 😠 😠 v C&A

miroslava89
17. okt 2009

ano.. 1.december.89 😉

aj ty si 89tka?🙂

zazalienka
17. okt 2009

čaute... garonka ja som si včera kúpila v C A jedny rifle do rezervy.. ale aj tak mám pocit že veci pre tehu sú čisté zderstvo.. alebo majú všetky tehotné chodiť von ako socky.. veď to sú handry na handry..

kessiee
17. okt 2009

mirka gratulujem k dalsiemu tehotenstvu a drzim päste, nech to uspesne dotiahnes do konca, na ktorom sa budes moct tesit zo zdraveho babinka 😵 (vymenili sme si par prispevkov pri tvojom prvom tehu, tak neviem, ci si pamätas, ale to nie je dolezite, tesim sa, ze znova "gulaties" 😉 )

garonka
17. okt 2009

zazi čauko, jasne tie veci pre nas tehule su neskutočne drahe, ja som až prevracala očami že take prehnane ceny 😠 nakoniec som bundu našla ale vyšla dosť tych 60 € a tehu rifle som kupovala v jednom obchode pre babätka a tehuľky tam ma vyšli 34 € no je to normalne?

vefi89
17. okt 2009

mirka ano, aj ja som 89, ale 14.6.

Garonka, ahooj, tak gratulujem k bunde, snad ti bude dobra aj dalsiu zimu 😀 😀

Zazalienka, mas pravdu, a prave preto nakuupujem z pod ruky..

aky ste mali den?

miroslava89
17. okt 2009

tehu veci su bud handry alebo brutalne drahe 😠

garonka
17. okt 2009

a nehovorím že ešte par vecí treba, nejaky rolák alebo poriadny pulovrik, no ja som si v číňakoch nikdy nič poriadne nenašla lebo som guľa a tam maju len menšie čísla

garonka
17. okt 2009

vefiiiiiiiiiiiii aj ty si pojašeny blíženec aj Gabika je blíženec 😀 😀 😀 😀 😀 tak to sme sa trafili 😀

miroslava89
17. okt 2009

keesiee dakujem🙂 mas pravdu nepametam..kratka pamet 😅 ale snad to uz teraz dotiahneme daleko..

miroslava89
17. okt 2009

garonka a ty si co ake znamenie???

garonka
17. okt 2009

ja som mala dnes deň poplašeny, rano do obchodov bundu hľadať, potom ku maminke na lokše, som zhrešila som si dala, trošička masielkom natrete mňam lebo by ma porazilo keby som mala na všetkych pozerať ako jedia a zapila acidofilnym mliekom no čo vam poviem hodinu som predychavala ako mi bolo ťažko , tak mi treba 😅 a teraz si môj drahy robí do rana prácu na pc, tak zas budem spať sama 😠

garonka
17. okt 2009

Mirka no ako vefi pojašený blíženec 😀 😀 😀 a ty si strelec nie?

miroslava89
17. okt 2009

garonka nie si jedina ktora bude spat sama 😠

ja som strelec 😉

garonka
17. okt 2009

Mirka a kde maš draheho? zas sa fláka? ja vravím svojmu starému že my žijeme ako kamarati 😠 cely týždeň sme spali oddelene lebo bol chorý a ďalší týždeň bude v Nemecku 😠 no samej mi je smutno večer a v posteli nehovorím , som si dotrepala do obyvačky plyšáky 😀

zazalienka
17. okt 2009

no mirka to si dva dni po mne, ale o pár rokov neskôr.. teda presne o 15🙂) boooože starnem.. a my máme 29.11. aj prvé výročie svadby..

garonka
17. okt 2009

zazi maš super vek to je najlepší vek pre žienku 😉 moja sestra ma 37 a prešla na ňu druha puberta 😀

miroslava89
17. okt 2009

ja mam draheho v nemecku.. ked nic nespravi pravdepodobne pride o firmu teda to je viac nez iste ze o firmu pride 🙄 ja somcele dni sama doma..svokra akurat si pride po veci a zmizne prec..moja maminka je u sestry otec pracuje tak osm sama ako prst...

miroslava89
17. okt 2009

zazi aspon si zapametam tvoj datum narodenia😉 budem moct zagratulovat🙂

ja som take zabiatko mladucke 😔 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre