Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

valria321
3. apr 2010

ved si dame vedieť idem ja chvilku kuk telku a potom ku malej haji inač sa musim pochvaliť ona normalne tuto noc celu už prespinkala zaspala o 21:00 a zobudila sa až rano o 5 som normalne nechapala ale potom tak papala že by zjedla hadam aj tu flašku🙂)))

kormelia11
3. apr 2010

vejula...hmm no nic musim cakat ci dostanem 😀 len som si to prepocitavala a hm 😀 porod by mi vysiel na moju svadbu 😀 😀 takze to mam vesele :D

vejula
3. apr 2010

jeej valria no užasnu maš ty princeznu 😵 To maš fakt super, že si aj ty oddýchneš 😉
A čavi...

vejula
3. apr 2010

kormel svadba sa presunie, to je najmenej 😉

kormelia11
3. apr 2010

vejula..vysvetluj to mojej mame 😀 😀 ona viac stresuje z takych veci ako ja 😀

happy8051
3. apr 2010

baby caute 🙂 boli ste uz na strankje pampyshop.sk??? krasne veci tam maju a myslim ze aj ceny su ok

vejula
3. apr 2010

kormel mamine treba povedať až ked bude všetko vybavené a presunuté 🙂

happy ja mám tolko veci darovaných požičaných, že som skoro nič nekupovala 😅 Tak radšej ani nekukám nech mi nieje luto 😉

onellyo
4. apr 2010

vejula 🙂 🙂 🙂
Ahoj,ja sa citim ok,, bolesti panvy to je moj stary problem,, 😀
inac v pohode,,, tiez registrujem tvrdnutie bruska
ale len sem tam,,tiez najst si polohu na spanie je
premna problem 😀 😀 😀

tinkarisko
4. apr 2010

Ahoj
happy8051 ,aj ja som v 12tt a je to vytuzene a velmi.Ake mas pocity?

jjana17
4. apr 2010

dobre ranko ....

Ako sa mavate?

jjana17
4. apr 2010

to tu dnes nik nie je??
😢 😢 😢 😢

elko69
4. apr 2010

dobre ranko babule..
vejula ty si stale kinderko??no toto Dominikovi sa lubi asi u maminky 😉

vejula
4. apr 2010

jj stále 2v1 sa hlásim... Inač dnes sa mi stala riadna haluz. Mi volala jedna kamarátka, chodí aj tu na konika, že na pokeci nejaká baba používa v profile fotku čo mam tu na koniku v albume...Sila.

elko69
4. apr 2010

to fakt??no vidis ako lahko sa da zneuzit niekoho foto aj z tunak z konika.... 😒

miska1981
4. apr 2010

veji tak teda nic prijemne, sa daju pekne zneuzit vsetky veci z netu, by to mohlo byt blokovane proti nejakemu stahovaniu fotiek...napis tej babe nech tu foto stiahne, ze je trestne pouzivanie cudzich udajov, fotiek vo svoj prosprech 😠
...asi sa hanbi ako vyzera, a ty si jej padla do oka 🙂ale tak viem, ze to nastve cloveka!
mozno sa uz par uslintancov chytilo na tvoju foto, vyzeras tam tak zranitelne jemno 🙂ale nejdem si utahovat, prepac 😉

mirka12011
4. apr 2010

ahojte kocendy tak vejula to je teda hnusne to ani nemozeme vediet ci niekto nepouziva aj nase fotky to aby sme si ani fotky uz nedavali....normalne fotky malej tu ani nedam 😒

garonka
4. apr 2010

ahojte peknu nedeľu vam želam ja mam pracovny deň 😀 bytik je krásne upratany normalne je tu aj vzduch čisty 😅

ako sviatkujete? napchavate sa udeninkami, klobaskami? mňam

mirka12011
4. apr 2010

ahoj garonka no mne to ostava na zaludku 😀 tak velmi nenapam lebo by som len pivo potom pila a to radsej nie az tak casto 😅

garonka
4. apr 2010

čauky Mirka

no ja som len symbolicky to jedla ale najviac mi chuti udena šunka ja to volam žive mäso ale len kusok lebo to neni spracovane a bojím nech niečo nechytim ale cvikly som sa ojedla až až 😀

mirka12011
4. apr 2010

no cvikla mnam tak tu by som teraz jedla asi samu 😝
a co maly ako sa ma pocuva? zajtra ta teda riadne vysibe 😝

garonka
4. apr 2010

vysibe? dnes ma poriadne očural 😀 😀 😀 😀

ty sa budeš zajtra schovavať?

mirka12011
4. apr 2010

hih no vidis tak ty uz si obliata tym padom 😀 no jasne nedam sa teraz sibat este mi daju po bruchu deti a co potom...

garonka
4. apr 2010

veru ale maly spustil potom taky rehot že som sa rehotala i ja 😀 havo kukal čo sa deje 😀
no po brušku nevyšibu ale tak fajne po rici nie? 😀
ja zapnem notebook a moje panstvo už doma no som zvedava dokedy bude Tobi hajať v kočíku 😕
vefi tu nechodi? napišem jej i sms ale môj mobil ma mama 😠

mirka12011
4. apr 2010

vefi mi pisala ze jej nejde net uz 2tt tak preto sa tu neukazuje 😀
no este ze ta aj havo neprisiel ocurat 😀

garonka
4. apr 2010

no a ja že kde sa ona tula tulačka jedna tak mi odľahlo no jak mi da mama mobil jej napišem herečke nech dava net do poriadku lebo tu chyba 😀

havo je zatim pokojny len včera oňuchaval maleho papučky ako mu trčali nožky z autosedačky 😀

to aj v PO tak fuka? suseda vylievala vodu z balkona a šecko šlo k nam no ma šťastie že nemam na balkone šaty 😠

mirka12011
4. apr 2010

no fuka fuka od rana ved to ani vonku sa neda ist na prechadzku prefukne ma raz dva uz oci ma bolia a to som len do auta sla 😀 tak fucalo...
no nasa (jedna z nasich psov) hih ma falosnu kotnost 😝 tak som zvedava ci jej to prejde a mlieko sa strati ci pojde pichnut injekciu k veterinarovi 😅
no to co mas za susedu ze ti vodu vylieva cez balkon omg by som ju hnala....
inak mna trapia hnacky sak ja nic nerobim len kakam 😀 denne 4x a to uz 2tt
vravim si vracias, curas musis aj kakat 😝

elko69
4. apr 2010

no ja sa tiez chcem zajtra schovat a kedze u nas nebude nik doma tak asi zostanem tu a mamina ide k sestre takze tam pojdu vsetci sibaci a ked budu chcet prist sem tak jednoducho neotvorim nikomu akoze som neni doma,ja nebudem tiez riskovat ze ma nechtiac niekto buchne do bruska...a mm chvalabohu tieto sviatky nejako nepreziva takze od neho urcite nedostanem nic rano...

vejula
4. apr 2010

čavte kočky... No tak už je ta fotka preč som to nahlasila adminovi... Som bola normalne šoknuta ked som to videla 😕 No len teraz sa normálbne budem bať tu dať aj foto krpčeka, lebo keby to nejako zneužili to by už bolo horšie... Fakt nechápem že to tu nieje nejako blokovane voči kopirovaniu 😠

vejula
4. apr 2010

inač dnes som sa brutalne prežrala, normálne dufam že ma teraz nechytí rodiť, lebo to by už aké trysky boli zo mna 😀 😀 😀

lulu4
4. apr 2010

ahojte kočky, tak my sme boli dnes u draheho rodicov, som si dala pecene kuriatko s ryzou a este bol aj dobry salatik k tomu, svokruska nam aj kolaciky nabalila domov ale na sladke moc nie som.... aj ma tak jemne po zadku vysibali a vonavkou poliali.. takze som to zvladla 🙂 a som sa smiala, ze ked mam v brusku mozno dievcatko tak ze si to schytalo spolu so mnou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre