Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
1. feb 2010

liv moja svagrina bolasilna fajciarka, obmedzila ale neprestala, a maly je uplne ze super, nie je na nom vidiet ziadne nasledky ani nic

liv1
1. feb 2010

baby ktora budete chodit so mnou cvicit? 😀
dugy ty chodis pravidelne na tu zahradnicku?

lulu4
1. feb 2010

liv: a co je na zahradnickej, nejake centrum kde chodia cvicit tehulky? a to by si chcela od ktoreho mesiaca zacat s cvicenim pre tehulky?

liv1
1. feb 2010

leni aj moja kamaratka pila a fajcila lebo dlho nevedela, a maly vyzera v poho. ale aj ked 100 detom sa nic kvoli tomu nestane a prave jednemu ano? a tie alergie a neskorsia zavislost ktoru mu ta matka dala uz pocas tehu? o mnohych nasledkoch ani nemusi vediet a mozu sa neskor prejavit respiracnymi problemami a co ja viem cim este.

liv1
1. feb 2010

baby pisali ze tam je cvicenie pre tehotne, myslim ze to bola dugyna. chcela by som zacat cvicit hned ako budem moct a nebude mi uz zle. tusim sa cvici od toho 14, 15 tyzdna, neviem presne nastudujem 😉

lenocka84
1. feb 2010

liv ja idem zajtra na zahradnicku cvict
www.snop.sk
tak som zvedava

janinna11
1. feb 2010

Ja si myslim, ze ked zena fajci pocas tehu, vobec to nie je dobre, i ked niektori lekari (vraj) odporucaju, ze nie je dobre prestat naraz, ale nechapem preco, ta radost z baby predsa kompenzuje abstinencne priznaky🙂) aspon u mna to bolo tak, ze som stratila akoby tymi // chut na cigu 🙂 zaco som vdacna

liv1
1. feb 2010

aj ja uz chcem ist cvicit 😅

leni daj urcite vediet ako sa ti to pacilo. 😉

lenocka84
1. feb 2010

jani ja nebudem zastavat fajciarky, ale zase ani urobit telu nikotinovy sok nie je dobre

liv jasne ze dam vediet
sme sa s tou kockou smiali ze sme take 2 dreva, a aze aspon na nas bude zabava

aninka89
1. feb 2010

ani nie, hlavne vela papka.....už je opäť hore, nestihla som ani pokecať ☹ Ale držim Ti prsty, aby všetko dobre dopadlo a nech to maš šťastne za sebou

garonka
1. feb 2010

aninka ďakujem ozvem sa ti cez IP ok?

kristinkamalinka
1. feb 2010

ahojte babenky, ja som tu len tak na skok. mozno si ma niektore pamatate. Mirke a malinkej strasne drzim palceky.
Liv ja som tiez bola na zahradnickej cvicit a bolo som spokojna.
Leni ako to vyzera dnes s drahym? Som si precitala par stran do zadu a skoro ma vystrelo. By som ho prizabila co ti robi 😠
Inak my uz vieme pohlavie. Bude to chlap ako hora 😉

lulu4
1. feb 2010

no co garonka, dnes si sama ci s muzickom?
kristinka: gratulujem ku chlapcekovi

janinna11
1. feb 2010

Tak kocky ja to uz balim v praci, majte sa pekne a z domu sa ozvem, zbehnem si este do obchodu kupit rukolku a chery paradajky a nejake chrumkave pecivo, dnes si dam na veceru salatik 🙂)

liv1
1. feb 2010

kristinka gratulujem k chlapcekovi 😉

leni za chvilku sa k vam prida dalsie nemehlo 😀
tak dufam ze sa nas viac prida.

utekam nieco zjest, lebo zle mi zacina byt 😠

elko69
1. feb 2010

baby pisali ste o teplomeroch pre baby??ja mam zatial kupeny dudlik ktory meria teplotu a teda asi kupim rychlobezku aj ked sa trosku bojim zavadzat do babetku do ritky... ☹ jako ja som dnes bola v praci a som uplne KO ani nejdem citat co ste popisali lebo toho bolo urcite neurekom a mne padaju oci...nieco nove o Mirk a malinkej??

lulu4
1. feb 2010

haloo co ste isli vsetky na poobedneho slofika? 😀

aninka89
1. feb 2010

OK Garoni, budem na teba myslieť. A možno sa mi ešte do piatku podari ukradnuť trocha času a prisť na konika 🙂
Niekde som zaregistrovala, že Garicka mala chlapčeka na sekciu, nevieš ako sa majú???

elko69
1. feb 2010

no veru lulu aj mna uz lame pomaly :D

lulu4
1. feb 2010

aninka: prepac ze sa Vam miesam do diskusie ale neviem ci je tu Garonka momentalne len ti chcem povedat ze Garicka aj Misko sa maju dobre... obcas sa ozve ale tiez zrejme nema toho casu nazvys teraz pri malickom

aninka89
1. feb 2010

Už vieš na isto, či budete mať Tobiaska? Je to veľmi pekné meno

lulu4
1. feb 2010

elko: ked mam pravdu povedat tak aj mna ale trapim sa uz vyse troch hodin s jednou pracou do skoly a nejde mi to tazka fiilozofia... ach jaaaaj... stale nemam ani jednu stranu a musim stvorit 3 asi ma porazi.... dnes to musim odoslat... takze spat pojdem az ked to napisem ale tiez by som si aspon na hodinku zdriemla...

inak elko chcela som sa ta opytat kde si zohnala postielku pre malinke, lebo sa mi paci ta farba tiez by sa nam taka hodila do izby?

aninka89
1. feb 2010

Straaaaaaaaaaaaaaaašne rada by som pokecala, no maly už neda pokoj, tak ho musím ísť pobaviť......

lulu4
1. feb 2010

aninka: zatial co nam Garonka tvrdi, tak to vyzera stale na toho chlapceka a bude to Tobik, to meno uz maju dlho vybrate a aj mne sa velmi paci 😅

lulu4
1. feb 2010

Garonka: prepac ze pisem za teba ale nie si tu a pisem len samu pravdu 😀

janefonda
1. feb 2010

Ahojte!
Lulu aku pracu pises? Teda o com konkretne?

lulu4
1. feb 2010

ahojcek Jane, no ani sa nepytaj keby ju tak mal kto za mna napisat.... je to od E. Husserla asi najtazsie chapaneho filozofa o fenomenologii, ide ma svihnut ako ja napisem do vecera tri strany a odoslem to profakovi tak to netusim ☹

elko69
1. feb 2010

lulu4 tunak od jednej holky ktora predava vsetko mozne...skus jej napisat a uvidis ma vselijake postielky, aj tie sety,aj matrace,aj vanicky, vajicka do auta a vsetko mozne fakt..jej nick je kristina11...a nema to vobec drahe...

lulu4
1. feb 2010

elko: a to si jej napisala a ona ti poslala nejake foto podla coho si vyberala alebo ako, si bola u nej? tomu nerozumiem.... kolko ta vysla postielka?

lulu4
1. feb 2010

Jane: co som ta vylakala s tou temou? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre