Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

allinka79
7. aug 2009

32 schodov sa da... nemusis po nich utekat, pekne opmaly vyliezt... ja ich v robote vyjdem denne tak asi 100 🙂 pekne, v klude, pomaly... nikam sa neponahlame...

zazalienka
7. aug 2009

ja keby som bola v robote platena od kilometra, tak celkom slusne zarobim.. ked robis vsetko s mierou, tak sa da..

lenka7984
7. aug 2009

No ja som už doma lebo som na podpore a preto viem že mne to pôjde pomaly ale čo už
a už ste rozmýšlali nad menami?

zazalienka
7. aug 2009

jasneee... Misko alebo Barborka.. ale manzelova dcera Veronika furt diskutuje, ze jej sa paci Katka.. tak ja neviem zatial.. ale Misko je isty urcite..

lenka7984
7. aug 2009

No ja mám vybrane už dávno Dušan alebo Nina

zazalienka
7. aug 2009

Ninku má švagor, taká malá bohyňa, ale nádherná.. a môj manžo je Dušan.. my máme také echt slovenské priezvisko, k tomu Miško pasuje uplne nádherne.. a páči sa nám obidvom.. tak uvidíme čo to bude za zázrak..

lenka7984
7. aug 2009

No aj môj manžel je Dušan
A kedy ste to naozaj prvý krat niekom povedali, že čakaťe mimino

zazalienka
7. aug 2009

ja som si v robote robila test, tak prva to vedela švagrina a skoro spadl a z nôh.. robíme spolu.. manžovi som to povedala keď som prišla z roboty a potom postupne, najprv švagrovcom, im sa narodilo bábo týždeň predtým ako som to ja zistila, potom svokrovcom, a našim.. a potom ostatným.. ale až keď som si bola úplne istá..

lenka7984
7. aug 2009

No my sme si už istý ale rozhodli sme sa že počkáme aspoň do septembra - oktobra
uvidíme či vydržíme
Rodina to už ale vie

zazalienka
7. aug 2009

ja som s kamoškami a známymi vydržala do 9-10 týždňa.. času dosť..

lenka7984
7. aug 2009

No ja to asi nebudem ani dako nikomu vraveť až kým to nebude vydno

zazalienka
7. aug 2009

xixi, na mne to bolo vidno takmer hneď, chodila som vyškerená od ucha po ucho a podvedome som si pohladkala hocikedy bruško.. a potom ma chytilo žravé obdobie a pribrala som do nôh a do zadku.. a okamžite mi narástli prsia o dve čísla.. tak bolo všetko jasné hneď🙂)

lenka7984
7. aug 2009

Ahá
no ja ešte som len v 4tt tak uvidíme dokedy vydržím

zazalienka
7. aug 2009

xixi nevydržíš dlho.. uvidíš to sama.. xixi

lenka7984
7. aug 2009

Aj ja si to myslím
Ale aj tak sa budem snažiť, udržať to čo najdlhšie 🙂

zazalienka
7. aug 2009

no tak držím palčeky.. a aby ste boli v poriadku.

lenka7984
7. aug 2009

Ďakujem a prajem to iste

garicka
7. aug 2009

ahojte baby,

konečne doma z večere. môj plán - dať si fajnučké jedlo a po ňom ešte aj nejaký dobručký dezert - nevyšiel lebo kým som zjedla hlavné jedlo tak som bola taká plná, že som skoro nevstala zo stoličky 😀 . fakt jak veľryba 😀 😀 😀 😀 . a malý sa neviem ako zázračne otočil, ale tak ma začal bolieť chrbát, že som sa na tej stoličke nevedela usadiť 😖 . a potom drobec začal tískať aj na moje orgány pod rebrami, tak som si povedala a si dojedla.... asi toľko z našej romantickej výročnej večere... 😉

lenka7984
7. aug 2009

Ahoj
je tu ešte niekto?

garicka
7. aug 2009

ahoj lenka,

už som tu, som ti akurát poslala IP 😉

zazalienka
7. aug 2009

ahoj, ja, dorazila som z prace, natlačila rizoto a kukuricu varenui a teraz som kurna zistila ze mam kolac v trube..

garicka
7. aug 2009

čau zazi,
tak koláčik by som si dalaaaaaa 😉

zazalienka
7. aug 2009

noo, taka rychla bublanina so slivkami a drobenkou.. sak lietam jak keby som mala v sebe zivu vodu..

garicka
7. aug 2009

my máme veľa černíc na záhrade a sú také veľké.... asi tiež bude z nich bublanina, lebo ešte mám kopu kompótov čo som zavárala ešte minulý rok tak teraz sa neoplatí zavárať ešte aj keď nemôžem sa moc namáhať...

zazalienka
7. aug 2009

jehooooo.. aj to by som si vedela predstavit..

garicka
7. aug 2009

zazi idem si ľahnúť, lebo môj chrbát je dnes hroooozne boľavý. 😠

prajem dobrú nocku, papa

zazalienka
7. aug 2009

noo, ja rano vstavam do prace.. takze aj ja pojdem asi.. pokial nebudem celu noc matozit jak vcera.. o piatej som zaspala..
dobruuuuu

snazilkant
7. aug 2009

ahojte dievcata, hoci uz k vam nepatrim, no ak vam to nebude prekazat obcas sem pridem k vam popismenkovat.

ako sa mi mate? ako si uzivate tehu?

zazalienka
7. aug 2009

ahoj, no ja nejak nemozem spavat, tak sedim na nete a kukam telku.. vcera som zaspala pred piatou rano.. a neviem preco..

aninka89
8. aug 2009

ahojte baby, asi všetky víkendujete keď tu nikto nieje 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre