Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
11. apr 2010

dugy ozaj ak chces precitaj si toto https://www.modrykonik.sk/forum/3-trimester/epi-no-balonik-2/

leni super, ze ste si takto spolu vyrazili. Aspon ste boli spolu 😵

lenocka84
11. apr 2010

jane aj ja som rada
ved v stredu odidem, a taketo vylety uz nejako moc mozne nebudu
uz len pekne vylety s malym

janefonda
11. apr 2010

leni ale to budu este krajsie vylety 🙂 Ale je pravda, ze si treba vychutnat taketo okamihy, len vy dvaja spolu.

Ja idem teraz pre draheho zbehol daco do prace a ideme dat kratku prechadzku, kedze ja uz moc chodit nevydrzim 😅

vefi89
11. apr 2010

čaute

neviem prečo, ale vždy keď niečo napíšem, tak malý sa zobudí 😅
Lenka tak s tou dietou to musíš mať strašné, ale zasa pokiaľ ju neberieš až tak vážne je super, aspoň budeš mať nejaké kalórie navyše 😀 😀
s Veronikou je čo??a garonka a garička sem chodia?

lenocka84
11. apr 2010

ahoj vefi
ja tu dietu az tak neriesim
dnes som mala pizzu nao bed, v lese

vejulka je v nemocke s malym, snad su ok, neodpisala na sms zatial

vefi89
11. apr 2010

júúúj a všetko mala v poriadku??myslím pôrod, alebo mala sekciu??ja vlastne neviem vôbec nič, ani miery a taaaak..
fííííha obed v lese???to som ešte ja nemala 😀

moni17
11. apr 2010

ahojte baby kedy je citit pohyby ja som v 20tyždni a este zatial nic ☹

lenocka84
11. apr 2010

vefi dominik siel sekciou, mal 53cm 3800g

moni to je ok, ja som maleho zacala citit az cca 23tt
je to indi vindi

vefi89
11. apr 2010

riaden macko teeeda, ešteže mala sekciu, by ju bolo riadne potrhalo 😅

lenocka84
11. apr 2010

no podla toho co napisala joooj teraz ani neviem ktora babula, takze po kontrole mal maly slabsie ozvy srdiecka, tak ju hned brali
ale kebyze ma rodil normal tak ju riadne dotrha, to je iste. kedze ona je take drobne ziena

gali
11. apr 2010

ahojte, dievcata 🙂

ja dnes cely den len opravujem a opravujem pisomky... ☹ Uz mi z toho sibe, ale este pojdem pokracovat. Prisla som vas sem len na chvilu kuk, ze co mate noveho 🙂

moni, ja som tiez v 20 tt a termin mam 1.9. tak o dva dni skor ako ty 😉 a tiez este necitim pohyby. Raz som take zblnk citila, ale popravde sa nemam cas sledovat a je to asi take jemne, ze inak nemam sancu. Tak sa netrap. 🙂

lenocka84
11. apr 2010

ahoj gali
uz zase si v tych pisomkach zahrabana? pocuj ja byt tvoja ziacka asi sa veeeeeelmi nemam rada, sak ty furt len pisomky davas
to je hrozneeeee

gali
11. apr 2010

vies, leni, blbe obdobie... ☹ Vo stvrtok klasifikacka a musim odovzat priemery a percenta... a uzavriet znamky... A na mojom predmete mame tolko predpisanych povinnych, ze clovek obcas nechape a kym to vsetko precitam... ☹ Uz obcas neviem veru, co sa ako ma pisat, lebo som tak zmagorena... 😀 😀 😀

lenocka84
11. apr 2010

klasifikacia? ako tristvrte rok? sak je april, nie??
ci to len ja som nejako pomimo? 😅

gali
11. apr 2010

netrap sa, kopec ludi, ktorych sa to netýka je mimo aj co sa prazdnin týka 😉 😀 Jasne 3/4 rocna klasifikacia - za rok su 4, takze decka makaju v podstate uz len 2,5 mesiaca a ja tiez - potom si s nimi hodim leharo a opekacky 😀 😎

lenocka84
11. apr 2010

sak uz aby to bolo nie? ved uz si sa namakala dost, treba aj oddych

gali
11. apr 2010

vsak to, sa smejem, ze drobec sa narodi a bude vediet vetny rozbor a spravne napisat zle psy a zli psi 😀 😀 😀

lusa889
11. apr 2010

Ahoje kinderka 🙂

dugy, ja som sa ani neviem preco rozhodla pre Kramare, aj keed kamoska tam chcela ist tiez ale bola na prvej predporodnej podani a s tak zlou skusnostou odisla, ze nakoniec pojde rodit na antolsku 🙂 pokial sa aj mne nieco podobne nestane, zeby ma nieco odradilo urcite dam vediet skusenosti, dufam ze budu pozitivne 🙂

gali
11. apr 2010

dobre, ficim dalej... 😒 Nech mam uz pokoj. Zas sa ozvem, zatial sa majte krasne a pekne tehotnejte dalej 😀

lenocka84
11. apr 2010

gali len opatrne, aby sa ti z hlavicky nezacalo parit pri takom temoe prace
este sa prid rozptylit tu k nam

ahoj lusa
aky si mala den?

lusa889
11. apr 2010

ahoj lenocka,
taka klasika, nedela - obeed u svokrovcom lebo sme mali oslavenca 😉 a teraz oddychujeme doma 🙂

citam, ze ty si mala dnes krasny obed vo dvojici s mm, to je kraaasne 🙂 kde ste boli, este v BA?

lenocka84
11. apr 2010

ano este v ba, bolo prijemne pocasie, tak som bola rada

odchadzam az v stredu,
joooj znie to super ze az v stredu ale ked si uvedomim ze je to par dni, ide ma rozhodit
mamka mi dnes navrhla ze dojde do ba, vlakom, a bude mi robit spolocnost v aute aby som nesla sama
zlata 🙂

lusa889
11. apr 2010

to je super napad, je fakt zlata 🙂 tie nase maminky su naozaj nase poklady 🙂
neboj tak rychlo ako ti to zbehne do stredy, ti to zbehne aj ked budes prec ved nejdes na rok 😉

lenocka84
11. apr 2010

nejdem na rok, ale aj 4 mesiace su dost
a to som zvedava ako casto sa uvidime s mm, snad mu praca dovoli chodit co najviac
lebo inak neviem neviem
a moj havinko? o toho sa bojim najviac, ved ma ani nespoznaaaa

dugyna
11. apr 2010

leni asi tak nejak to je "pre tu chodobu" taky obchodak..

jane diky..za link na lacnesji 😉

lusa889
11. apr 2010

o havina by som sa vobec nebala ten ta spozna aj po rokoch, havovia su velmi vdacny pamatnici
mm sa bude za tebou urcite ponahlat aby ste boli cco najviac
ozaj preco vlastne ides na tak dlho mimo BA?

dugyna
11. apr 2010

lusa tak dufam ze budes mat pozitivne zazitky...no som zvedava
mne sa napaci na kramroch to ze nerobie prietoky pri kazdej kontrole..teda vobec co som sa docitala a ani sono ze ta len zo spodu...

lusa889
11. apr 2010

dugy, uvidim dam vediet, ... ja soom pocula aj aj, tak som zvedava akoto bude, urcite dam vediet ake to bolo

dugyna
11. apr 2010

no tak budem nedockavo cakat. a tvoj mm bude chodit aj na tu pripravu? bo vraj na kramarcoh ho bez toho nepustia k porodu...

lusa889
11. apr 2010

ja som pisala tej pani co robi predporodnu pripravu a pytala som sa aj na tu prednasku pre mm, a pisala ze tu si dohodneme potom a v utorok by som mala ist na uvodnu k predporodnej priprave, tak som zvedaja, jednak kde tam rano zaparkujem a ako to cele bude prebiehat 🙂 s mm sme dohodnuty, ze ak bude treba, tak na prednasku pojde

oki kocky, idem sa venovat mm, prajem vam este pekny vecer 🙂
papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre