Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
13. apr 2010

jeeej dakujem
to s tou stuhou napadlo aj mna, zeby to mohlo byt pekne

zuzu1111
13. apr 2010

ahojte baby - neviete ako to je s krvnou skupinou babätka? Ma ju po matke alebo po otcovi? Ci moze mat aj uplne inu????

mirka12011
13. apr 2010

zuzu inu mat nemoze

ivanka85
13. apr 2010

moze mat aj inu

mirka12011
13. apr 2010

co sa ja nedozviem hihi ale tak ja mam po otcovi a segra po mame ale oni su 0plus a 0minus tak asi preto si to myslim :D

mirka12011
13. apr 2010

mne vyslo ze moje babo bude mat len moju alebo mm krvnu skupinu 😀

janefonda
13. apr 2010

mirka tak z dvoch nuliek naozaj nemoze byt ina, iba RH faktor sa moze lisit, to je vse 😉 Ja ani neviem, co za skupinu ma moj mm??? Ani on nevie- hrozne chlap jeden 🙂

mirka12011
13. apr 2010

ani moj mm nevedel tak sa isiel pytat a vraj ma A 😀 a na 0 tak vyslo ze mimino bude bud 0 alebo A ziadna ina moznost 😅

zuzu1111
13. apr 2010

dakujem za link baby 😀
mirka moj MM ma tiez A, ja som 0, takze babo inu krvnu skupinu nemoze mat

zuzu1111
13. apr 2010

ja som sa pytala kvoli tomu, ze som vcera kdesi vycitala, ze ked ma zena 0 a babätko ma A alebo B, tak je velka pravdepodobnost ze bude mat novorodenecku zltacku - cize v nasom pripade to hrozi, keby malo babo krvnu skupina po manzelovi

dena6
13. apr 2010

ahojte zienky, a ako je to s dvoma rovnakymi krvnymi skupinami partnerov??su tam pri tom nejake rizika??

mirka12011
13. apr 2010

no podla tej tabulky nie aspon tak to vyslo tak by to malo aj byt 😉
zuzu ja som mam 0 a mala som zltacku tiez a segra nemala tak je to asi individualne ale neviem dnes mam pocit ze vela deticiek ma novorodenecku zltacku...

dugyna
14. apr 2010

takze dievcata dobre rano 🙂 prajem vam pekny dnik
ja som akurat dokoncila tu diplomovku jupi 😀 a pojdem si lahnut, takze dobru noc

lenocka84
14. apr 2010

dobre ranko
tusim dugy isla spat veeeelmi skoro

ja sa dnes len zdravim,neviem dokedy budem online kedze dnes cestujem

moj mm to pokaslal na celej ciare, sa vcera opil, a dnes odchadzam bez rozlucky. mala som tusaka ze budem odchadzat a budeme pohadany ale verila som ze to tak nebude, a predsa sa to naplnilo. co uz stava sa. ved vsetko comu sa vcera venoval dnes odchadza len ja ostavam 😢 😢 😢 😢

tadotami
14. apr 2010

bre ranko 😉 .........lenocka.......to su chlapi....byva to aj horsie ☹ ☹ ☹

mirka12011
14. apr 2010

ahojty
dugy super, ze je uz hotova...
lenka to su chlapi...
ahoj tadotami

tadotami
14. apr 2010

tak maminy ja uz bublaninu upiekla 😝 do kelu cely den som tu ako kol v plote sama ☹ vobec ma to nebavi.zacne mi z toho hrabat asi 😝 😝 😝

lusa889
14. apr 2010

Ahojte babule🙂
dugy, si sikulka 😒

lenocka, je mi luto ze ste sa nerozlucili, ale to je chlapska povaha o to krajsie sa zvitate 😉 ked mu dojde co urobil

tadotami, to sa ti len zda, aj ja som mala obcas ten pocit, ale stale som si nieco nasla, niekedy varim jak o dusu, inokedy ma chyti upratovacia mamia, potom si citam alebo ked je vonku o nieco krajsie idem sa prejst do obchodov, aj ked nic nekupim sa prejdem, vypadnem z domu a nie som sama 🙂

inak mna toto pocasie nici, tlak ani nechcem vediet aky mam asi by sa ani zmerat nedal, je mi blbo od rana, tazko sa mi dycha no uuuuplna katastrofa, ......

mirka12011
14. apr 2010

lusa ja som rada, ze som sa naranajkovala a supla spat do postele, hlava boli, kava sa mi nechce ist spravit to pocasie fakt ma nici....a mala si spokojne spinka pri papani kopkala teraz spinka...

lusa889
14. apr 2010

mirka, moja mala je tiez nejak otapena z pocasia podobne ako ja sa len tak obcas natiahne a inak spinka, len rano ma poriadne vystvala z postele, ..... asi chcela vediet ake je pocasie 😀

barbyes
14. apr 2010

ahojte kočky, ste tu niektorá?

janefonda
14. apr 2010

Ahojte gulky 😉
Som sa prave zobudila, v noci som spala asi tak tri hodky 😒 , tak si vas citam, ved vy ste skoro nic za dnesok nepopisali.

Barbyes cau 😉

tadotami
14. apr 2010

uz mam tej nudy tak akurat.objednala som sa do solnej jaskyne.aspon na chvilu medzi ludi.zoberiem aj krpatu a hor sa do soli. 😀 😀 😀 🙂 barby....ahoj 🙂

mirka12011
14. apr 2010

hou hou jane to pocko je na vine, ze nepiseme hihi
ahoj barbyes ako dnes?
tadotami tak tebe je hej...

janefonda
14. apr 2010

tak ja vas potesim, u nas sa zacina vyjasnovat, mozno to zajtra dorazi aj k vam 😉 teda ak to tu vydrzi, co by mohlo, lebo uz mam plne zuby toho pocka aj ja 😠
Moja malicka ma denne min. tri krat stikutku 🙂 Aj teraz sa natriasa zlatko moje.

Tadotami super napad s jaskynou, skoda, ze mne sa o program postarala skola, vcera som dopisala jednu vec a dnes musim zacat pisat dalsiu seminarku a potom sa na skusku ucit 😝

lusa889
14. apr 2010

baby ja neviem ci sa mi chce spat,, alebo nie, boli ma hlava a zacina ma palit zaha, este jeden takyto den a som uplne KO

janefonda
14. apr 2010

idem ja pisat tu hnusnu protivnu pracu, aj ked nastastie je to celkom zaujimave, ale ked mne sa tak veeeelmi nechce!

Lusa mna teraz tesi slniecko co vykuklo, hned som otvorila balkon a pustila ho dnu, nech ma postekli na nose 😉 Snad mu to vydrzi, aj ked väcsinou su vsade este mraky 😒

tadotami
14. apr 2010

baby ja musim fakt niekam vypadnut.stale len doma ☹ upratat,navarit,skolka.....chodili sme minuly rok a este tri dni som mala v ustach slanu chut.velmi to odporucaju tehotnym.

lusa889
14. apr 2010

jane, ked bude slniecka u vas trosku viacej posli aj k naaaaam, uz pomaly ani neviem akej je farby 😀
ja idem pozehlit a vobec ale vobec sa mi nechce, ..... ale samo sa ani nepozehli 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre