Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
26. apr 2010

regi, my už sa prevalujeme 😝

vefi89
26. apr 2010

ale je krásna, táká okeňa tá posledná fotka nemá chybu 😉

lenocka84
26. apr 2010

vefi presne to praktizujem aj ja
denne tam som aj 15krat 🙂
mam super pocity z maleho, aj ked ma hneva
sa mu vyhrazam ze ho prehnem cez kkoleno

ideme krmit

vefi89
26. apr 2010

okaňa som chcela, prepáč 😅

barbyes
26. apr 2010

ja začínam od budúceho týždňa cvičiť s EPINOM aby bola hrádza pružná, poväčšine baby uvádzajú, že potom nebol nástrih potrebný. takže ja pôrodnikovi poviem, že si neželám aby mi robili nástrih ak mi to cvičenie samozrejme pôjde, vždy lepší nástrih ako sa roztrhnúť 😖 😖 počula som tiež z veľa zdrojov, že nástrih je bezbolestný, že bolí iba šitie, tiež len trochu, ale bolestivé je to potom ako sa to hojí...tak vidím, že potvrdzujete

vefi89
26. apr 2010

my papáme za cesty 😀 😀 😀

tadotami
26. apr 2010

jjana......tak ja dnes mala100/50.
barby.....aj ja pocula ze prvorodicky nastrihavaju casto.dufam ze ja uz vybehana a nebudu ma ale je mi to jedno.nastrihavanie necitis len to sitie.
lenka....a s velkou je to pravda.mas pocit ze ked zatlacis tak sa ti stehy roztrhnu.ale to su pocity take blbe.

vefi89
26. apr 2010

barby ja z nástrihom skúsenosť nemám, ale šitie je hnus

rogerka
26. apr 2010

vefi, to vazne? akoze na brusko?
dori sa raz sama pretocila na brusko, v noci, ked spala, to mala asi mesiac, ale odvtedy uz nie.
no sikovny je ten tvoj drobec 🙂

leni, maly je zlaty, gratulujem a nech sa mu dari ;)

barbyes
26. apr 2010

práve pozerám, máme pekné číslo strany 😅

jjana17
26. apr 2010

tami no ale ja mam doma normalny, ja neviem preco vzdy mi tak ide hore, ja fakt tomu nechapem, asi sa ich v podvedomi bojim alebo mam strach , fakt neviem

tadotami
26. apr 2010

barby a somnou bola pani ktora 4kiloveho macka rodila a na komplet ju dotrhalo ☹ no ved uvidis 🙂

jjana17
26. apr 2010

barbyes dobra pripomienka,,,,,,fakt jake to je krasne take jednicky

barbyes
26. apr 2010

vefi a čo si sa natrhla? 😖

vefi89
26. apr 2010

rogi no to vážne, on sa mi na nohy driape keď mu podám prsty
spinkáte teraz???kedy chodíte kúpať???

barbyes
26. apr 2010

jee, fuj tami nestraš 😖 z toho mám hrôzu 😕 aj dugy minule spomínala nejakú rodičku čo ju natrhlo od močovej rúry až ku konečníku, auu, až ma striasa keď si to predtavím 😖 😖 brrr

vefi89
26. apr 2010

barby, vôbec nie, však som mala len dva stehy...to asi tým sexom až dokonca 😀 😀

vefi89
26. apr 2010

barby moja suseda bola tiež dotrhaná po druhej babe a v novembri bola na plastike, lebo sa jej zle zrástlo. asi vela závisí od polohy bába

tadotami
26. apr 2010

barby vobec ta nechcem strasit 😕 ale z mojho pohladu radsej maly nastrih a par stehov ako keby ta mali stopkat 😲

rogerka
26. apr 2010

no to aj dori obcas, niekedy akoby si chcela sadnut, tak sa taha dopredu aj sama od seba, ani prsty nepotrebuje
teraz sme hore, mam ju na rukach a recni 🙂
my sa kupeme kazdy druhy den asi okolo siedmej vecer, zalezi od toho, kedy mame papat 🙂

barbyes
26. apr 2010

dobree vefi 😀 len tomu môjmu sa nechce keď mám také brucho ☹

vejula
26. apr 2010

čaute kočky...

vefi ty si sa kde tulala, sm ťa tu nevidela ani nepamatám 🙂

vefi89
26. apr 2010

aj vy na rukách 😀 😀 😀 a koľko vážite???
ja musím každý deň kúpať 🙄 lebo keď ho neokúpem, tak nechce zaspať a vydrží aj do pol druhej 😅

tadotami
26. apr 2010

jjana.....asi si vsugerujes v makovici nieco a potom mas tlak ze ako konecna do nemocky.sak co stresujes 😀

vefi89
26. apr 2010

veji, pc som mala pototo, takže tak. ale mirke som sem tam napísala, na iné nemám kontakt 😀 😀
držíte sa s dominikom?

vejula
26. apr 2010

jj, pomaly prichádzame na to čo mu robí zle a čo nemôžem jesť tak už je to lepšie 😉 A ty ako s MIšulkom? Rastie???? Kolko už vlastne má?

vefi89
26. apr 2010

jééééžiš už má 6200 malý slon 😀 😀 😀
nám to trvalo mesiac, kým sme sa naučili....ale teraz je to super. dokonca aj podla tónu plaču sa dá zistiť čo potrebuje

tadotami
26. apr 2010

inak jednu jedinu vec by som fakt nechcela pr porode zazit a z toho mam hrozu uz z prveho porodu.ale nebudem vas zbytocne strasit 😉
dnes davali v zenskom magazine o opuchoch v tehu.

tadotami
26. apr 2010

barby....aj mne dnes balik prisiel.by som aj zabudla 😅

vejula
26. apr 2010

jeej tak pekne priberáte 😵
No my sa tiež pomaličky učíme. Napr som zistila že nemôžem kofeinovu kávu, lebo ked som ju pila tak ho bruško bolelo že až... Sakra a ja by som si niekedy tak rada dala, no ale čo už pre tie naše poklady nevydržíme 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre