Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
3. máj 2010

ale ty si bola nacas nie? ci ako?
my sme dnes boli u dr. dostali sme kvapky,a papiere na dalsie vysetrenia

jjana17
3. máj 2010

leni a co mm ako s malinkym ,,,,nema strach sa ho co i len chytit, lebo moj mm sa boji ze ako bude drobca chytat , a tak okolo neho

lenocka84
3. máj 2010

jani vobec nie, prislo to nejako spontanne, uplna pohoda

jjana17
3. máj 2010

ano no super mozno to je len taky pocit ze ma strach ale ked bude maly doma tak vies uz to je o inom,,,,,tak si ma potesila

lenocka84
3. máj 2010

jani ja som sa veeelmi tesila na tu chvilu ked prideme domov
konecne je to tu, a ja si to naplno uzivam

nelinkalela
3. máj 2010

jjani to by som bola strašne rada,keby to bolo tak ako hovoríš 🙂

dena6
3. máj 2010

ahojte tehulky
prosiiiim poradte mi idem varit krevety myslite ze by som ich nemala jest??alebo mozem neviete niektora??? 😖

riag
3. máj 2010

Ahoj Dena 🙂 dobre tepelne upravene krevety mozes....🙂

lulu4
3. máj 2010

ahoj Leni, to je super, ze vas uz pustili domov 😀 teraz si pekne zvyknete na domace prostredie a bude, maly bude pekne papkat a rast 😀

lulu4
3. máj 2010

dnes som bola trosku nakupovat, malinkemu som kupila ciapocku a polodupky, pre seba trojstvrtove bezove tehotenske nohavice 😵 tak som spokojna s nakupom... mam uz dvoje trojstvrtove nohavice a jednu suknu aspon budem mat co nosit ked bude teplo, no este mozno jedny saty kupim a bude pokoj 😵

dena6
3. máj 2010

dakujem ti veeeelmi pekne riag 😉

lenocka84
3. máj 2010

lulu to ti poviem ze je to super, po 2tt uz by sa aj patrilo,
zvykame si hlavne na seba, co je pre nas dolezite
ale bude to ok, nebojim sa

lulu4
3. máj 2010

Leni ved jasne, dolezite je si zvyknut na seba ako rodinka, ale nemas sa coho bat ako pises, vsetko pride... chce to cas a budete zohrana partia 😀 aku mas Leni odsavacku ked si pisala ze odsavas mliecko? a teraz to ako zvladas sama doma s mm ked ti rodicia odisli akurat na dovolenku?

lenocka84
3. máj 2010

lulu ja som sama s malym, mm je v ba, a ja v za
ale ide nam to zatial super
odsavacku mam ze "mam" polovicna cena ako avent

lenocka84
3. máj 2010

lulu takuto

mici111
3. máj 2010

lenka a ako sa inak citis? uz si fit po porode? cim sa to blizi mne, tak mam celkom paniku uz..

garonka
3. máj 2010

leni ja som na teba dnes myslela či si doma a aha prečítam že anoooooo, no super sprava 😉

lulu4
3. máj 2010

Leni vyzera dobre ta odsavacka, a to je aka znacka, to si cez net z nejakej stranky objednavala, co ta vysla?
to je super, ze to zvladas aj sama bez maminy.... ja by som asi na ten prvy tyzden chcela niekoho pri sebe, este okrem manza... aspon ten je s vami doma, ma dovolenku?

garonka
3. máj 2010

leni značka MAM je uplne super, Tobi ma od nich cumle a fľašku no a odsavačku Avent som využila len raz tak hadam raz odsajem mliečko a pôjdem na logy fogy do mesta a tato postraži maleho 😅

lulu4
3. máj 2010

garonka ahoooj ake bolo dnes u vas pocasie? asi tak ako vsade zamracene a uprsane, asi ste neboli ani vonku na prechadzke? inak Luci nevies co je s Andrejusou, neozvala sa ti? obcas na nu myslim, ved ona uz tiez musela rodit nie?

garonka
3. máj 2010

lulu čaukooooooo

no u nas typicke aprílove počasie aj som nadavala lebo Tobi dnes nespal skoro vôbec a vonku som vyšla a zrazu lejak zas dnu a zrazu slnko no katastrofa
jaj andrejusa sa neozyva vôbec ta ani nevieme čo čakala ale vravela ak bude chlapček bude Tobias a ak dievčatko tak Anetka, obe sme veľmi chceli Tobiho no či sa im zadaril neviem, ale napisať sem mohla že ako sa ma
a ty bezhlavo nakupuješ? 😀 😀 😀
ja som Tobimu kupila rifle a košeľu ideme na ,, uvítanie do života,, to robí mestska časť taky program , sa teším 🙂

lenocka84
3. máj 2010

mici uz teraz fajne, vrele odporucam homeopatika arnika montana 9CH, a rosalgin na oplachy

lulu kupila mi ju mama v lekarni, cca 35eur

lusy ahoooooj,ako sa mate? my zatial len spinkame, plackame, papame a inak je to super
a veeelmi sa tesim ze sme uz doma

garonka
3. máj 2010

leni mame sa oki , dnes sme malo spali neviem čo Tobimu bolo asi nemal svoj deň chuďa moje ☹
ja sa prave napchavam mm mi urobil večeru tak toto su anglicke raňajky, 3 volske oka srdiečkoveho tvaru, opečena slaninka, pak si dam jesenku a tak vineu a môžem spať 😅

že je to super pocit byť doma a užívať si to teplo s babom nie? a ten pocit, že si maminka ja i teraz som precitlivela ak som s malym sama a stiskam ho že je len môj 🙂

lulu4
3. máj 2010

Garonka: veru mohla sa ozvat, aspon napisat, ze mame to a to, no mozno im vysiel aj ten chlapcek 😀
pocuj ty z Tobika urobis uplneho maleho frajera na tom uvitani na urade, kedy tam idete?
tak nenakupujem zase bezhlavo to si nemozem dovolit, to by ma manzo zahlusil 😀 ale tak dnes som si kupila pre seba tie gate, ved nieco musim nosit ked bude teplo... tak som aj malemu kupila ciapocku a polodupky ale to boli lacne ceny... takze pohoda... tak ved sama vies co obnasa male dieta, co vsetko musis mat nakupene.... stale mi toho vela ostava ale mam cas si postupne dokupit... len si spisem zoznam co treba este aby som potom nestresovala 😀

lulu4
3. máj 2010

Lenka, tak to bola ozaj dobra cena za tu odsavacku, dobre vediet ked budeme kupovat 🙂
Babulky to musi byt krasny pocit, ze uz mate svoje pokadiky pri sebe, az vam zavidim ale v dobrom samozrejme 😵
Inak Leni ta arnika to je nejaka masticka alebo co to je to homeopatikum co si spominala?

lulu4
3. máj 2010

garonka: aj ja prave veceriam sa nam dopiekli francuzske zemiacky tak som neodolala az rano si dat alebo zajtra na obed, tak mam neskoru veceru, veceriavam tak o siestej a potom uz nic... a dnes to takto porusim

garonka
3. máj 2010

lulu ja jem vtedy ak Tobi haja 😀 inač nieje šanca sa najesť ak je hore ale teraz miešam dve na tri tak hadam mi nebude zle 😕
ja sem tam nosim trička čo som mala v tehu tak voľnejšie lebo ta slanina z brucha nie a nie isť dolu

ideme vo štvrtok a toto si oblečieme pekne nie?

garonka
3. máj 2010

joj no tu to je sfotene 🙂

garonka
3. máj 2010

lulu aj ty si zachvíľu mamina tie tyždne kedy budeš mať malinkeho pri sebe su raz dva tu 😵

lulu4
3. máj 2010

garonka: ze pekne, ja skapem, to vyzera super, normalny frajer bude z neho, to je sranda, ze pre take male deti uz vyrabaju oblecko ako pre dospelych 😵 potom ho pekne nafot a sup sem fotecky ako v tom vyzeral

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre