Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
4. máj 2010

babky mne sa v noci snivalo ze uz mi zatka odisla normalne ako desne sny....

lubka89
4. máj 2010

ahojte baby 🙂

mirka12011
4. máj 2010

bubulacik mne povedali pohlavie v 21tt na morfolog.sone na ktore musi kazda zena tam sa zistuju ci je vsetko tam kde ma.....
a tam sa plati a sa ta spytaju ci chces vediet pohlavie ale zato duplom neplatis....

tadotami
4. máj 2010

koncim

mirka12011
4. máj 2010

ahoj lubka ako sa mate?

bubulacik
4. máj 2010

no uvidim kolko zato zaplatim dufam ze nie cele majetky a nech je to co chce len nech je to zdravucke ako ryba... 🙂 🙂

lubka89
4. máj 2010

ahoj mirka celkom to zvladame 🙂 dneska sme boli u doktorky tak sme plakali :(

mirka12011
4. máj 2010

juj a preco ste plakali?

lubka89
4. máj 2010

neviem 🙂 to on ma take chvilky 🙂 doktorka ho zobudila tak asi za to 🙂

jjana17
4. máj 2010

bubulcik cecna je za to 71,40€

mirka12011
4. máj 2010

juj malinky sa nazlostil hihi

bubulacik
4. máj 2010

jjana17 to myslis vazne len zato ze si otvori usta a povie jedno slovo ti brdo ja som myslela ze trosku menej no ale je asi lepsie vediet co cakam ako nad tym rozmyslat ze akej farby mu kupim nohavice alebo bundicku nie...

jjana17
4. máj 2010

bubulacik, no ako zoberie ti krv a dalsi den si zavolas ze co to je alebo ti oni napisu spravu neviem ako to funguje,
ale tak podla mna da sa to vydrzat v tvojom pripade este nejake dva mesiace aby si vedela pohlavie, a neboj na nákup budes mat este more casu
ja neviem ja som chcela vediet strasne co to je na prvom sone mi povedala ze sa jej vidi ze je to dievcatko ale nie je si ista ze mam prist do nemocky o tyzden na velke sono a tam povedala ze to je cisty chalan, takze tak

zuzumajko
4. máj 2010

baby, tak ja som dnes zacala slabo krvacat v robote :( strasne som s zlakla, volala dokimu a on mi nariadil aby som si sla okamzite lahnut. zajtra mame ist na ten ultrazvuk a ja sa strasne bojim :( normalne som sa rozplakala :( myslite ze to moze byt nieco zle? ☹

bubulacik
4. máj 2010

no vsak este vydrzim ... a oblecko uz mam dake nakupene ale v neutralnych farbach ked to tazko odolat ked sa mi to tak strasne paci tak to kupim no co nesparvis pre svoje mimi na ktrore sa tak tesis nie? 😀

jjana17
4. máj 2010

zuzumajko, hlavne klud aj ked viem ze to je tazke musis mysliet teraz pozitívne , a stale krvacas ci to bolo len trosku a dost

jjana17
4. máj 2010

bubulacik, ved presne bielou, zltuckou nic nespravis, a co my cakame chalana a ma veru aj cervene body,,,,

zuzumajko
4. máj 2010

jjani uz nekrvacam, bolo to ako krvavy vytok ☹ dosla som domov a este som krvacala, ale teraz ked som bola na zachode, tak zatial nic ☹ bojim sa

bubulacik
4. máj 2010

zuzumajko, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a aby to nebolo nic vazne.

lenocka84
4. máj 2010

zuzumajko hlavne treba byt v klude

jjani my mame tiez aj cervene resp. s kombinaciou inej farby
a na doma mame dupky biele s jahodkami, alebo srdieckami, to sa znesie

bubulacik
4. máj 2010

vsak cervena je dobra a nahodou sa k niekorym vecia hodi aj chlapcekovy ja som dostala od maminy aj ruzove lebo ona chce strasne vnucku no uvidime a co tak ak by to bol chalan tak aby mala radost tak mu to na chvilu obleciem hi hbi
😀

mimi21mimi
4. máj 2010

my sme museli kupit aj zopar modrych kuskov, lebo manzel nechce, aby bolo vsetko ruzove 😀 - aj ked vacsina veci je ruzova 🙂 Len kocik si musim v tejto farbe odpustit. ☹

jjana17
4. máj 2010

zuzumajko ja si pamatam ze ked som na zaciatku raz tiez tak zaspinila proste len taky jak krvaví hlien a hned to preslo, to nemusi nic zle znemenat
nezdvihla si v praci nic tazke alebo tak ze

lenocka myslim ze malemu to je aj tak jedno co tam ma na tych dupkach, a ja mam tiez take na spinkanie a na doma take vseliake aj farbovo no a co

drzkosa
4. máj 2010

ahojte baby, mam to potvrdene od DR som tehotna 🙂 ale sono az o tyzden alebo dva 🙂

zuzumajko
4. máj 2010

jjani nie nic. mam kancelarsku pracu ☹ uplne som sa rozplakala dokimu do telefonu ☹ ale snad to bude ako mty hovoris a nic vazne. dakujem ze si mi odpisala ako to bolo s tebou 🙂 trosku menej sa bojim

bubulacik
4. máj 2010

drzkosa, gratulujem a drz sa.. 🙂

drzkosa
4. máj 2010

dakujem, budem sa setrit 🙂

mirka12011
4. máj 2010

drzkosa gratulujem...
zuzu moze ist len o spinenie....

drzkosa
4. máj 2010

mirka co by som nemala robit teraz?

vefi89
4. máj 2010

čo môžem dať miškovi aby sa vykakal??keď ja vypijem preháňadlo, pomôže to aj jemu, alebo mu to môže uškodiť? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre