Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
8. máj 2010

miska vidim, ze si este prihodila fotecky 🙂 pekne su tie obrazky, ale preco opadavaju? musis to nejako vymysliet, aby to tam drzalo, lebo je to krasne 😵

miska1981
8. máj 2010

my uz mame 3200g teda v stredu sme mali 🙂 aspon, ze dobre zivim to dieta, ani sa mu necudujem, ze sa mu este nechce von 🙂
jane zavidim, mna budu urcite nastrihavat, ale tak lepsie ako nieco by sa malo stat.

dugy ako si prala to lehatko, ak si ho uz prala???

dugyna
8. máj 2010

miska tak malej sa urcite v brusku paci 🙂

este som neprala ale chystam sa to cele vyzlist a oprat normalne na 30 alebo 40

barbyes
8. máj 2010

ja som dnes ešte necvičila tak budem musieť teraz pri telke lebo ani včera som....aby som dodržiavala interval max 2dni a tak o týždeň začnem denne. tak potom dám vedieť kam som sa dostala, keby sa podarilo tých 26 tak by som sa potešila 🙂

miska1981
8. máj 2010

jane u nasich mi nesli natiahnut som to mesiac skusala, teraz som u svagra a natahujem to z USB kluca a ide to 😕

na tych obrazkoch boli take lepky, tak som to nalepila a na druhy den uz boli dva odpadnute, potom dalsie, tak som to nalepila obojstrannou paskou a po par dnoch to opadava zas, najhorsie na tom je, ze mame cerstvo omalovanu stenu, prave tú kde som to lepila a opadlo to aj s farbou, ked to videl mm skoro ho šlahlo, to bolo rečí, ale ja som za to nemohla, neviem asi ich tam pribijem 🙂 musim nieco vymysliet, lebo fakt som pokazila celu stenu

dugyna
8. máj 2010

miska lepidlom prilep 🙂

janefonda
8. máj 2010

barbyes len pekne trenuj, Ja aj teraz trenujem kazdy druhy den. Chcela som denne, ale myslim, ze aj takto je to v pohodke 😉

miska super, ze ti to tak lahko ide teraz natiahnut 🙂

barbyes
8. máj 2010

ja sa musím vypnúť lebo Vladko mi už nadáva ☹ tak zasa zajtra, majte sa pekne 😉 pa

dugyna
8. máj 2010

barby ahoj

dugyna
8. máj 2010

dobru noc

miska1981
8. máj 2010

tak aj ja sa lucim, idem sup do sprchy, lebo zas mi je teplo a do postielky, som unavena, tak z toho tutu mutu asi nic nebude, lebo aj muzik mi zaspava pri tv 🙂 som zvedava ako ty dnes dopadnes jane, ale ja by som tak dlho nevydrzala na neho cakat.

zajtra neviem ci pridem, asi nie, ale citat vas budem a v pondelok na mne myslite, vsak keby nieco dugy dam info,
ahooojte tehulky 😉

lenocka84
9. máj 2010

ahojte dievcata
ako sa dnes mate? my uz fungujeme od 6tej rano

janefonda
9. máj 2010

caute 🙂
ahoj Leni...tak vy takto od siestej hore? No ale hlavne, ze sa mate dobre 😉
Mne v kuse tvrdne brucho, ale co z toho... 😠 Dnes vytiahnem mm do parku, je tak krasne, ze treba ist na vzduch 😵 Len sa asi este nacakam kym sa zobudi, lebo bol v robotke nakoniec do piatej ☹

lenocka84
9. máj 2010

ahoj jani
no ano, lebo sme papali, potom som odsavala, a uz som nesla spat
akurat hladam laktacnu poradkynu z okolia ziliny, ale normal ze problem.
ide ma rozhodit
dnes som malemu doniesla to kresielko, tak ho skusim dat ci sa mu bude pacit

janefonda
9. máj 2010

leni bolo by super, keby si nejaku nasla, co by vam poradila 😉
ja si idem urobit ranajky, potom sa budem trosku ucit, kym manzo spi. Ja si uz ani nepamätam, kedy som prespala celu noc bez zobudenia sa...normalne po tom tuzim, ale take ma necaka tak skoro 😀 a ze predspi si, kym sa dieta narodi 😠

lusa889
9. máj 2010

ahojte babule 🙂
babky moze, si dat na herpes zovirax? rano som v zrkadle najprv zbadala herpes potom seba 😠 tak neviem ci mozem alebo nie lebo uz nemam letak od neho

tadotami
9. máj 2010

ahojte dievcata 😎 ako mate?vcera som si bola s tamarku prejst milu pre mamu 😀

janefonda
9. máj 2010

caute...

lusa citala som si o zoviraxe a nezistila som, ze by sa nemohol pouzivat v tehu. Nikde o tom nic nie. Radsej ho rychlo preliec, kym sa mala narodi, lebo inak jej nebudes moct dat ani pusinku po jej narodeni ☹ A este som sa niekde docitala ze aj kalciova mast je celkom fajn, aj ked moja mama neda na zovirax dopustit., Ja nastastie herpes nemavam, ale za to mam od vcera kutik 😠 to je zasa moje trapenie. Mam mast od koznej a tu na to davam.

lenocka84
9. máj 2010

jani len v mojom okoli ziadna nie je

tado to je super, mne sa ta akcia velmi paci

mirka12011
9. máj 2010

jane mne tvrdne tiez v kuse brusko vcera som bola na pohotovosti s tym zrobili vysetrenia a pichli injekciu zajta mam ist na dalsiu....

lenocka84
9. máj 2010

mirka aku inj. ti davali?

mirka12011
9. máj 2010

lenka nosku ci nostru ci ako sa to vola hih od bolesti....vraj

lenocka84
9. máj 2010

aha, a co ti povedali? vydrzite kinder ze?

mirka12011
9. máj 2010

lenka zajtra mam ist za gynekologom svojim co uz 2tt nechodim iba do nemocnici aby mi pichol injekciu nech ma skontroluje on ale uz sa otvarame jujujujuj konecne aj mala uz je dost dole cize teraz je to len otom ako rychlo sa budeme otvarat ci do terminu, po termine alebo ako.... 😀

janefonda
9. máj 2010

mirka to ja vobec neviem, ci sa otvaram, alebo nie. Najskor sa to dozviem 18. ale ja pevne verim, ze dovtedy porodim 😉

Dnes odbieham, lebo som sa konecne dokopala pisat seminarnu pracu do skoly. Uz mam jednu stranu 😀 Ale tu najhorsiu pre mna, lebo to je uvod a to neznasam pisat. Potom to uz ide dobre, len zaver bude zasa vymyslacka... 😝 juuuj keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce, uz by som to mala isto hotove 😅

mirka12011
9. máj 2010

no jane ani ja som nevedela ale vcera uz mi brali aj obcianky aj tehu knizku aj karticku poistenca ze keby uz nahodou rodime tak aby mali to uz 2x co som na prijem mala ist som sa smiala ze este raz a uz do tretice fakt na prijem 😀
no a kontrolovali ma aj zospodu a teda bolest riadna auuuu
jane tak len pekne pis nech to mas cim skor za sebou....

tadotami
9. máj 2010

lenka....tamarka mala zazitok a aj vyhrala vselico no a ja som dostala z chicca tampony do podprsenky,kremy proti striam,repelentne kremy pre deti,dudlik,a krem ne ritku.povozila sa na konikovi,dala si namalovat motyla na tvar,kupila si vatu.....dosli sme domova ja som hned zaspala 😀

mimi21mimi
9. máj 2010

dobre rankoo... ja som dnes potiahla do pol 12 🙂 A u nas je riadna buuuurka.

mirka12011
9. máj 2010

ahoj mimi no teda ty vzdy prva hore tak pekne gratulujem krasne si si pospinkala....

mimi21mimi
9. máj 2010

mirka, len druha vec je, ze sme prisli z grilovacky o stvrtej rano! - ale to uz bola v mojom stave posledna takato grilovacka asi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre