Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
13. máj 2010

hih tami aj my ideme na prijimanie hihi no teda uz sa tesim ako tam budem sediet 😀 teda snazit sa sediet hahahahahha

tadotami
13. máj 2010

dnes ideme este do poistovne urobit havarijnu,do zlatnictiev kupit dar,do teska mineralku,do pol4 ma tamarka anglictinu takze este pre nu a dat jej zamknut nausnicky lebo sa jej jedna otvara a nechcem aby ju v skolke stratila.

janefonda
13. máj 2010

mirka no min. tyzden som mala tiez cinu s pikantnou polievkou a zistujem, ze nic nezabera na to nase dieta. Ked nechce tak nechce. Budeme pekne cakat 😉 No niekde je to tazko s kocikom. My sme boli vcera ale aj s kamoskou a jej pol rocnou malou, cize aj s kocikom, ktory som pekne cely den mala na starosti 🙂 a zistovala som ako a kde sa treba hybat. Tiez to ma trojkolku ako ja, tak mi to bolo aj dost prospesne 😉
Tadotami ty aka aktivna, ja dnes len tak lenosim. 😅

mirka12011
13. máj 2010

lutsine ano kupovala teda ja som kupovala sadu a bolo vsetko spolu vankusik sa nema davat ale ked chces babo dat nabok tak ti pomoze hhihi a paplonik nikdy nevies ake bude pocko ci bude stacit deka alebo paplonik....

tadotami
13. máj 2010

mirka a to som krstna a dve hodky alebo kolko to je tam sediet no super.ale nema byt teplo takze o to lepsie.taketo akcie nemam rada.

mirka12011
13. máj 2010

no tami ja som myslela aj oslavu tu mame obed aj veceru no myslim ze na veceru teda urcite neotaneme hiih

tadotami
13. máj 2010

jane nechala som si vsetko na poslednu chvilu ☹ stve ma hlavne co si na seba natiahnem 😠 no kupovat si koli tomu urcite nic nebudem.
zajtra o pol7 k policajtom na prepis-sa ohromne tesim,poobede akcia v skolke.....slahne ma tento tyzden 😝

tadotami
13. máj 2010

taky nas cas vypadnut domov je o tej piatej,o siestej sme doma,tamarku do skolky nachystat....dlhsie nemozeme byt.ve od rana je aj to vela ☹

mirka12011
13. máj 2010

juj no to hej a mne sa urcite velmi bude chciet ist ach jajajaj

tadotami
13. máj 2010

jedine na co sa tesim su zakusky 😀 zase sa prezeriem a celu noc ma bude paaaaalit 😝 sa poznam 😅
baby kolko moze v 31tt vazit a merat babo?este stale mi to nikto nepovedal a ja taka zvedava 😉

janefonda
13. máj 2010

no baby vam nezavidim, ja som sa 1. maja vykrutila z dvoch oslav. Aj ked by som rada oslavovala , lebo moj dedo 70 a mm babka 80, ale to by bolo aj na mna moc cestovat z jednej oslavy na druhu. A este k tomu v tomto stave, ani dlho neobsedim a vobec...co by som tam asi tak robila 😠 Lepsie mi bolo doma s vylozenymi nohami 😉 Sme sa ospravedlnili a dopredu blahozelali a bolo...

lenocka84
13. máj 2010

dobre ranko
konecne som dospala ako tak predchadzajucu noc
teplota sa znormalizovala, a maly pije vylucne cez cievku a prst, ziadna flasa

ako sa mi tu mat?

tadotami
13. máj 2010

😀 teda baby kilo a pol a nejakych 40cm?chudatko to tam musi byt riadne dokrcene 😀 a to sa mi zda ze ake male mam to brucho 😅 tak ale od zaciatku ho mam strceneho vzadu.tak myslim ze aj preto.rano zase nieco pribral-som ho zo slaninkou nakrmila 😀 a dala som si horalku.inak za 30 rokov som nepojedla tolko sladkeho ako teraz ☹ no neviem cim to je ale ja to sladke potrebujem.asi vela energie miniem uz pri jednom dietati a mm je druhe.hm,asi t moze byt ked idem na to logicky 😎

tadotami
13. máj 2010

lenka ahoj 😀 no vidis,som ti hovorila ze to nebude nic vazne.druhy krat budes mudrajsia a ked bude mat 2-3 roky budes studovana doktorka 😀

barbyes
13. máj 2010

ahojte baby,
ako sa máme? ja som sa pred chvíľou vrátila z poradne, strašný hic je vonku. tak by som niekam išla sa vycapiť na slniečko 😵

tadotami
13. máj 2010

ahoj barby 😀 u nas zimno ☹

mirka12011
13. máj 2010

barbyes posli slniecko aj tu

tadotami
13. máj 2010

barby ako na poradni?

lenocka84
13. máj 2010

tado to ano, ale uz som kludnejsia, co sa na vecer dviha horucka jemu klesla
tak som veeeeeelmi rada

barbyes
13. máj 2010

v pohode, dnes som tam bola posledný krát, robila mi stery a dnes som mala ukážkový tlak, som nechápala 120/70...ja mávam vždy 100/60, niekedy aj nižší...
zajtra zasa do nemocky 😝 sa mi tak nechce 😒
malinká sa mi snží vytkačiť cez brucho von 😀 už je jej asi tesno 🙂

mirka12011
13. máj 2010

barbyes aj ty ides do nemocnici zajtra? juj aj ja...som zvedava ci zas tam budem 3hodky ako vzdy hihih

tadotami
13. máj 2010

😀 lenka to ti verim.je to zle ked je nieco takemu malickemu a nevies co.ved to poznam.teraz to uz mam lepsie.ak je nieco tamarke tak mi uz povie a ja ju odbijem tym ze nch nevymysla a neumiera 😀 a ona mne na to ze som hrozna 😅 ale uz nam dlhsie nic okrem terajsieho kaslu nebolo.takze super.naordinovala som jej mucosolvan a moze ist.inak je zaujimave ze ked ma ist do skolky tak ma milion chorob a cez vikend ked ju dedo na zmrzku vola je ok.tieto jej triky uz poznam.

barbyes
13. máj 2010

a čo je s miškou neviete? už porodila?
ja som si dnes konečne dokúpila všetko čo mi ešte chýbala tak môžem dobaliť tašku do pôrodky, ale asi ju najskôr operiem lebo tú čo si chcem zobrať manžel vláči na futbal a dáva do nej aj špinavé veci 😠 😠 sprostí chlapi, nie že by to dal vždy do igelitky aby nezašpinil tašku

barbyes
13. máj 2010

tami, také sme boli asi všetky, mne tiež vždy bolo všetko len vtedy keď sa mi to hodilo a samozrejme naopak 😀

lenocka84
13. máj 2010

barby nechcem ta strasit, tak ale mala by si kopnut do vrtule 😉 vies pre istotu taska ma byt zbalena od najneskor 33tt

tado to mi je jasne, ze to uz opznaaas

mirka12011
13. máj 2010

ano miska porodila vcera

tadotami
13. máj 2010

😎 poslednu chorobu co sme mali boli kiahne 😎
miska vcera cisarskym bbu porodila 😀

tadotami
13. máj 2010

lenka ja som si asi total vsetko odtrpela.od malicka bola stale chora.bolo to nieco strasne.som rada ze to preslo.
baby povedzte mi vas nazor na mojho mm 😀 po pol roku zisti ze nekupil psa ale fenu.je normalny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre