Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
20. máj 2010

dievcata idem do skolky pre veducu 😀 dnes maju anglictinu 😲 zase bude mudra 😅

lulu4
20. máj 2010

tami: tak to budes mat o zabavu zas postarane a ako snazis sa aspon doobeda lezat ked je mala v skolke?

lenocka84
20. máj 2010

lulu patko sa ma fajn, dnes nas prijali na rehabilitaciu
otestovali sme nas kocik, tak som spokojna

jjana17
20. máj 2010

ahojte tak ma opat chytila upratovacia nalada tak som zmakla za hodku a pol 4 izby uprtat 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu4
20. máj 2010

Leni a to na rehabilitacie kvoli klbikom to chodia vsetky deti alebo tebe to bolo vyslovene odporucane? prepac ze sa pytam ako blba ale nevyznam sa v tom... a kocik ako? dobre faro si vybrala, spokojnost?

lulu4
20. máj 2010

Jjani ty sa nezdas, pocuj ked ta najblizsie chyti ta upratovacia mania tak ta cakam u nas 🙂

jjana17
20. máj 2010

lulu to bolo len take spontanne lebo mi hlava padala ako som sa najedla tak som ze idem aspon spalnu upratat a tak to islo ze aj kuchynu aj obyvacku aj nasu veget izbu,,,no som spokojna

jjana17
20. máj 2010

ale som ko, este smeti idem vyhodit a veru uz sa mi nechce, proste fakt chvilkove nabudenie sil a zase som nulova,,xixi

tadotami
20. máj 2010

zase som na chvilku tu 😀
lulu......snazim ale rano cesta do skolky a poobede zase.tam 1a pol km,odtial a poobede to iste.sama citim ze ta chodza mi nerobi dobre.doma mi to nevadi ale tieto tury dost.

jjana17
20. máj 2010

tami no co uz mas dcerku doma

lulu4
20. máj 2010

tami: a to mate skolku tak daleko? no to teda nie je bohvieco, este doma to sa ozaj da ale tak co mas robit ked malu nosis len ty aj do aj zo skolky... tvoj chodi kedy rano do prace, to by nestihal alebo aspon poobede aby ta od jednej cesty odbremenil?

jjana17
20. máj 2010

tami to mas riadnu prechadzku teda, no to mas strasne daleko, my mame skolku len cez cestu nastastie

lulu4
20. máj 2010

Jani ale aj tak si to zmakla super potom vsetky izby... to ja tak postupne vzdy... nevladzem a hlavne ked vela robim alebo chodim tvrdne mi brucho, takze mam oddychovat... co uz...juuj ten obed sa mi ak podaril ze mm sa teraz oblizuje a ja som si dala dve porcie, dohnala som aj ranajky a asi aj veceru lebo mam fakt dost 🙂

jjana17
20. máj 2010

lulu a este mi ostala maleho izba ale tam ma mm veci to nech si uprace sam
tak ty si ina kucharka ked ste si tak posmakli, ja zboznujem ked navarim a mm to s chutou popapka , jaj to je taky dobry pocit ako minule robila som bryndzovu polievku a nevedela som ci taku lubi a on za sekundu tanier zlupol

tadotami
20. máj 2010

baby daleko jak slak to je 😠
tamara isla psa trenovat 😎 chudak psisko,davam mu 10minut a utecie sa schovat 😅

lulu4
20. máj 2010

hmm veru tak to potesi ked to co navaris chuti aj druhym, to mam taky dobry pocit vtedy... hmm bryndzova polievka? ty tiez vymyslas vsetko mozne, ale nemusi to byt zle... hlavne ze chutila mm...

lulu4
20. máj 2010

tami: tak ta tvoja dcera to je cislo akurat som manzelovi rozpravala ako nosi plavky pod trickom ako nechce aby ju tato videl pri kupani a co mu hovori na to ked nosi slipy...tak sa smial, ze no dobre uz 6 rocne deti v puberte, mame sa na co tesit 🙂

jjana17
20. máj 2010

lulu no bryndzu ja mozem a mala som ju vtedy v chladnicke no neskusis nieco nove,,,,ale fakt mnamkova bola

inak neviem ci ste pozerali aj po inych forach ale baby dost rozoberaju nejaku osobu so mala asi 30 nickov a vymyslala si pribehy a kradla fotky deti a vydavala ich za svoje a aj v bazari mala vela veci ,,,,
no kam to speje mi povedzte, ved to je na zaplakanie, clovek je rad ze si tu moze pokecat , vystazovat sa, poradit inym atd, a niekto si robi dobry den z teba, ako to neviem pochopit taketo zmyslanie niektorych ludi

tadotami
20. máj 2010

lulu zvykla by si si 😀
jani to su nekompletni ludia.citala som to rano o piatej 😕

elko69
20. máj 2010

mimi21 aha tak ked ho rozlozis odfot ho...

jjana17
20. máj 2010

normalne tami ja som nechapala ,,,,ako na zamyslenie normalne,,,ako niekto vie byt taky sprosty

lulu4
20. máj 2010

Jani: to vazne tak ta musi byt inak chora, resp. sa musi velmi nudit... ale je to ozaj na zaplakanie... esteze my sme sa tu nasli takato skvela zostava 😀

tami: tak verim tomu, ze by som si zvykla co ine by mi ostalo, ved dieta je vzdy len tvoje a musis ho mat ci je takej alebo onakej povahy.. to si nevyberies... ako sa hovori deti a rodicov si nevyberies, ostatne veci ovplyvnit mozes...

tadotami
20. máj 2010

jani za 30rokov som si zvykla ze ludom nemam verit.zial skusenost.
lulu......teraz sme riesili problem jak hrom.dosla ze mami chcem si ist kupit milu.a mlc nic nehovor lebo mi zase povies ze ocino zobral penazenku a ty nmas peniaze.ja mam strsny zivot.jedina dcera si nemoze ist kupit milu..........-to bol jej monolog.ked som jej povedala ze ak sa jej nepaci nech sa odstahuje,zbalila si malinovku,rajcinu,salam a zuvacku do ruksaku a odisla do spalne.tam mi teraz reve,pozera sa do zrkadla a keca ze sme ju asi pri kontajnery nasli.no neni trafena?

elko69
20. máj 2010

tado ta vasa mala je tusim po mame,sranda s nu musi byt veru 😀 😀 😀 😀 tak jak s tebou..

tadotami
20. máj 2010

raz mi rupnu nervy a to sa bude cudovat krasavica.ale najlepsie zabera ignorovat ju,nevsimat a nepocuvat.potom dokvitne ze ci chcem 50pusiniek.truba.

elko69
20. máj 2010

tado ty si cislo teda 😀

janefonda
20. máj 2010

no tadotami, ked si teba precitam, vzdy mi zdvyhnes naladu 😀 To co vy mate doma je neskutocne. Ale co chces, aspon sa nenudis pri takej sikovnici 😉

lulu4
20. máj 2010

tami: ja z teba skapem, prisam bohu, to sa neda sa pocikam raz 🙂 aspon vies ako na nu, ignorovat a basta pride aj sama a este si ten ruksak aj vylozi 🙂

lulu4
20. máj 2010

Jane, ako sa dnes citime? ziadne bolesti nic? co si porabala cely den?

tadotami
20. máj 2010

ja potrebujem na tyzden vypadnut na pusty ostrov.alebo do roboty kde sa 24ky tahaju.
baby dam ruku do ohna za to ze ked porodim tak budem mat problemy s klbom.ten krpec je cely cas na pravej strane a neskutocne ma az stipe pravy bedrovy klb.ked ma neznici jedno decko tak druhe ma odrovna urcite.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre