Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
24. máj 2010

@gali ty sa flakas 😀 no, tak ofiko patris do klubu. priznam sa ze chcela by so to toje brusko vidiet, ze az teraz ichnezapnes 😀 kde mame foto. hmmmm?

tadotami
24. máj 2010

niektore pozna.odovzdavam jej klavesnicu 😀
tamarka mama mam ju rada 😲

liv1
24. máj 2010

tamarka povedz a mamina poslucha? 😉

tadotami
24. máj 2010

ano 😝

mirka12011
24. máj 2010

@liv1 no teda teba som tu nestretla uz dlho ako sa mas?

@tadotami tamarka neklam, ze mamina poslucha hihi 😅

tadotami
24. máj 2010

teraz pisem ja 😀 tamarke to musim citat lebo citat este nevie.je taka natesena ze si aj snou niekto pise.najviac sa jej smajlici pacia 😀

tadotami
24. máj 2010

tak trosku 😉

liv1
24. máj 2010

@mirka12011 dobre dakujem 🙂 ja sice nepisem stale, ale citam vas..
presne to som aj ja chcela tamarke napisat 😀

tadotami
24. máj 2010

😀 ja z nej skapem 😎 ze ju to tu bavi a ze je natesena ako koza na pytli 😎 neviem presne co to znamena 😅

mirka12011
24. máj 2010

@liv1 a uz sa ti zlepsil stav? ci musis lezat vzdy?

@tadotami zaujimave slovne spojenie 😝

tadotami
24. máj 2010

ahoj teta ako sa mas 😢

tadotami
24. máj 2010

dievcata tamarka isla pozerat rozpravku 😀 idem ja zase nieco robit.majte sa.

liv1
24. máj 2010

@mirka12011 tak povedala mi dr ze nemusim lezat 24 hodin 🙂 . tak vcera sme boli 2 krat na prechadzke, a tak pomalicky. ja dufam ze ked budem v 30tt a stale to bude rovnake, cize nic sa nebude zvacsovat alebo zmensovat na tom krcku, tak bude to v pohodicke a pojdeme aj niekam k vode na cely den. ja samozrejme na lehatku 😅
miri som zvedava veru kedy ty pojdes. juuuj mirka a ty si mala nizko placentu vsak? a vytiahla sa ti?

mirka12011
24. máj 2010

no mali sme rizikovo nizko placentu ale lezala som povinne no sem tam nie hih sak treba aj chodit no ne? hih a isla hore sice neviem kde je teraz hih ale mala by byt na spravnom mieste 😅
neboj ono ked budes dobra 😀 tak sa to zlepsi 😉

lulu4
24. máj 2010

ahojte uz som doma, boli sme s mm, mojou kamoskou a jej dcerkou na pizzu, fuu ale som si dala, najedena som ze dovi 😀
a tu je este niekto?

jjana17
24. máj 2010

ahojte uz som doma,

tadotami
24. máj 2010

ja som tu na chvilocku 😀 u nas bola veeeeeelmi velkaaaaa burka a bola somsa po ulicke prejst lebo mi to uz doma slaha na mozog.mm sprchuje tamaru a len sa vadia.ona sa omotala uterakom a ze ma odist.....ja sa mozem na nich vykaslat.kto by sa rozculoval?!

tadotami
24. máj 2010

tak ja zase idem.majte sa 😀

gali
24. máj 2010

aj ja sa s vami lucim, idem pracovat - davam tomu prac. tempu este maximalne tak 3 tyzdne a potom uz hodim leharo... 😀 😀 😀 Dufam, lebo moji kolegovci sa na mna pozreli, ze ty a leharo? To poznas? 😀 Skusim 😉
Paa a ked budu nove maminy napiste. Mirka a Jane 🙂 mam pocit 😉

vejula
24. máj 2010

ahojte kočky jane už porodila???

lenocka84
24. máj 2010

ahojte babule
dnes som tu nebola, boli sme v ba,, za tatom

lulu4
24. máj 2010

vejula: to nikto nevie, ale cely den tu nebola tak si myslime, ze to uz na nu prislo bud v noci alebo doobeda, ved uvidime, ona sa ozve ked bude moct, neviem ci Dugyna nema na nu cislo, skusim jej napisat 😵

Leni: tak z maleho Patrika je riadny cestovatel, uz ste boli na vychode, teraz v BA, to ste boli len na otocku? a ako vydrzal v aute? a ty si bola sofer ci ste isli este s niekym?

lenocka84
24. máj 2010

lulu otec soferoval, a maly vydrzal v pohode, tak ako do pp, tak aj do ba, v sedacke
zlaty bol

elko69
24. máj 2010

@mirka12011 aha to ti nepovedia pokazde???myslim teraz uz ked sa chodi na tie pasy...

elko69
24. máj 2010

ok idem uz aj ja haji lebo akosik m apobolieva chrbatik,som bola od 17 hod v meste takze som rada ked si mozem uz lahnut a este k tomu maly zase vyvadza takze ho asi tlaci ked sa skrcam pri PC...tak papa a dobru noc...

lulu4
24. máj 2010

babulky pisala som Dugyne, napisala uz Jane sms, ked bude nieco vediet, tak nam hned pise 😵

lulu4
24. máj 2010

Leni tak maly je potom super, ze takto pekne vydrzi, to mas teda zlate dietatko... a ako ste podrastli, boli ste na poradni? papa pekne?

lenocka84
24. máj 2010

lulu maly mal naposledy 3100g, a 47cm
to bolo minuly utorok, papa pekne, som spokojna

andullinka
24. máj 2010

@gali ahoj, ano termin mam 31.8. Tiez cakas dievcatko? A kde sa chystas rodit?

lulu4
24. máj 2010

Leni, to je krasa, uz ma cez 3 kg, ako krasne rastie, mas byt na co pysna, inak neviem ci som ti pisala ale tie profi fotky su krasne, ak budu este nejake urcite nam daj vediet, teda ak budes chciet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre