Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
27. máj 2010

@barbyes no aj tu zacalo strasne prsat,,,,,toto je pocko

barbyes
27. máj 2010

@jjana17 mne sa ten dážď páči, ale iba keď som doma a zrovna teraz musím ísť 🙄 to ako naschvál, doteraz nepršalo a rozprší sa mi ako na potvoru teraz

pepppe
27. máj 2010

a tu v nr este neprsi,,co mame aj my nebodaj cakat,ze bude zase prsat??ja nechceeeeeeeeeem 😠

barbyes
27. máj 2010

tak ja Vás opúšťam, možno sa pripojím ešte večer, ak nie tak zajtra...pa

jjana17
27. máj 2010

tu svieti slnko a prsi,,,,,,noparadicka

tadotami
27. máj 2010

tu je dusno jak svina tak cakam ze na vecer bude zase burka.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami ale prsalo u vas nie, lebo mm mi volal a ze rsi v nitre

pepppe
27. máj 2010

tadotami ,,jej ty si z nr???? noo hej ako kazdy vecer,,,,,uz by to mohlo aj skoncit 😠

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 len rano.oproti na roli je kupalisko.vsetko vytopene.ale dnes este burka bude.
@pepppe nebyvam priamo v meste.a ty?

pepppe
27. máj 2010

noo ja hej,,pochadzam zo zobora,ale teraz sme v podnajme na klokocine,,,no dufam,ze dnes uz nebude prsat ,,,vsak je maj ,,

jjana17
27. máj 2010

@tadotami no pekne,,,,,ako toto je pocko ja to neviem pochopit strasne dusno , stale prsi katastrofa,,,,
aj ides pre tamarku do skolky ci uz ju mas doma

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 dnes ma do pol4 anglictinu.len sa snazim este par inzeratov vybavit.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami ano ide to, to som rada, ja som dnes nasla malemu nejake vecicky, tak zajtra hadam objednam

pepppe
27. máj 2010

baby aky prispevok sa dava hned po narodeni??ziadny,alebo co vsetko musim ist hned vybavit 😒

tadotami
27. máj 2010

@pepppe vcera som bola na klokocine u kamaratky.ulicu si nepamatam ale bolo to oproti poste na jurkovicovej.dost casto tam chodime do kauflandu alebo lidla.

pepppe
27. máj 2010

noo ja byvam hned nad kauflandom,,,asi 5minut oddtial,,,noo ako byva sa tu dobre,ale doma bolo len doma 😉

tadotami
27. máj 2010

@pepppe hned po narodeni sa nedava nic.ak sa dieta dozije 28dni tak ti detsky lekar da potvrdenie ktore zanesies na urad pri autobus.stanici a oni ti nasledne poslu ten jednorazovy prispevok.myslim ze to s prvym rodicovskym posielaju.ja som pri tamarke ten jednorazovy-kocikove dostala 3900skk a teraz sa nejakych 20tis.dostava.ale nechcem ta klamat s presnou sumou.

tadotami
27. máj 2010

@pepppe trosku si ta doberem 😅 tak to pochadzas z milionarskej stvrte 😀 ale neber ma vazne.janin mm tam robi.

pepppe
27. máj 2010

@tadotami jaaaaaaj tak skoda,mali by dat este nieco,ale hned 😀 milionarske stvrte??keby to tak chceli byt,,,,su tam aj nemilionarske bytovky,,a tam byvam ja 😀 ale tak mozno raz bude aj vilka mala na zobore 😀

jjana17
27. máj 2010

kocky, kto by taku vilu upratoval,,,,,, staci aj ,maly domcek a veeellllkka zahradka

tadotami
27. máj 2010

@pepppe robila som si len srandu.prepac ale co ty vies?mozno tam raz budes vlastnit velmi lukrativny pozemok.
dievcata odchadzam do skolky.majte sa zatial.idem pre zenu 😎

lenocka84
27. máj 2010

ahojteeeee
ako sa tu mate?

pepppe
27. máj 2010

@tadotami pohodicka pohoda 😉 heh mozno v druhom zivote,ale ako pise janka,naco taky mega velky dom,,,len by to bolo vela upratovania 😀 staci mali domcurik

jjana17
27. máj 2010

@lenocka84 ahoj a dobre sa tu mame a vy ako
ja som dnes prvy krat cez brusko videla bud rucicku alebo nozicku vystrcenu,,,,,krasny pohlad

dugyna
27. máj 2010

@riag ahojky aj my sme v UT dopadli tak ze stale sme KP..ale nic neplanujeme..ze ak tak to sa da behom par minut mi spravit vysetrenia takze sa nemam bat..
ale ak sa neotoci..prirodzene rodit urcite nebudeme..
a skusas aj tie cviku ze panvu 30cm vo vzduchu aspon na 10min a 2karta denne?

dugyna
27. máj 2010

dievcata mirku si nechali v nemocke..dostane infuzky a ak sa nezmeni CTG dam idu rovno na sekciu

jjana17
27. máj 2010

@dugyna co ma zle vysledky alebo preco ju tam nechali,,,
mirke drzkam palce

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 jani neviem presne..ale nakolko pisala ze ak sa CTG nezlespi..tak ma asi zly CTG zazanam

jjana17
27. máj 2010

@dugyna to bola ona pravda co jej babatku rychlejsie bilo srdiecko,,,neviem presne
ale tak len nech sa jej to upravi a tak ma uz pekny tyzden tak si myslim ze malinke sa coskoro narodi

dugyna
27. máj 2010

@jjana17 hej jani dobre si pamatas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre