Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
4. jún 2010

@lenocka84 vaau tak to už je riadny chlapisko 😵

lenocka84
4. jún 2010

@vejula sak si videla ze nezaostava a ze sa snazi

vejula
4. jún 2010

@lenocka84 jasnačka 🙂 by človek nepovdl že sa narodil v 34tt

lenocka84
4. jún 2010

@vejula dobieha, moj sikovnicek
ako sa mate? co ste dnes robili?

happy8051
4. jún 2010

@liv1 ak by si mala niekde poruke ten zoznam...celkom by bodlo, keby si mi ho poslala do IP 🙂

hmla
4. jún 2010

tiež sa chcem pridať,som prvýkrát tehotná a naše bábo uzrie svetlo sveta v novembri 🙂

dugyna
4. jún 2010

@lenocka84 leni to ma mrzi som nevedela ☹ ..a netreba mu zvysit davku aby ti pekne vecer spinkal?
a nedalo sa aby ste dostavali mliecko z laktaria?

dugyna
4. jún 2010

@hmla vitaj hmla gartulujem 😉

vejula
4. jún 2010

@lenocka84 mys me dnes boli vonku aj s valriou, sadnuť na chvilku, no a inač nič také. Klasika. LEn že sa mi chlpač vygrcal tak som umyvala podlahu, ved aj tak sa už patrilo 🙂 A ty si čo dnes porabala???

@hmla ahoooj

vejula
4. jún 2010

idem aj už do hajan tak bruuu nocku všetkym tehulkam aj maminkam a ich babatkam

vefi89
5. jún 2010

@dugyna ako sa má Mirka s Timkou??????????????,,,

adrika2008
5. jún 2010

@liv1 a ty si tam volala,alebo pisala mail...bolo tam napisane,ze sa mam objednat mailom to to mi pride zdlhave a ja som uz tak nedockava 🙂

adrika2008
5. jún 2010

@mimi21mimi a nevadi to babatku,ze jem tak malo?No buc so hladna a ak zjem trocha viac tak to vyvratim..🙂

adrika2008
5. jún 2010

@hmla gratulujem..ake su tvoje prve pocity? 🙂

mimi21mimi
5. jún 2010

@adrika2008 myslim, ze radsej malo, ako viacej a vyvratit to 😀

adrika2008
5. jún 2010

@mimi21mimi no to je fakt a psia ta bolievaju?mna nejak prestali boliet to je normalne? 😒

mimi21mimi
5. jún 2010

@adrika2008 zo zaciatku ma bolievali niekolko tyzdnov, ale teraz uz vobec nie... ty si vlastne v kolkom tyzdni? Lebo to nemas vyplnene...

adrika2008
5. jún 2010

V 10tom..ja som sa sem dostala tak nahodou a zatial som nedosla k tomu ako si to tu pozmenit,lebo som tu zo stranky moja svadba...no stihli sme fakt vsetko,aj babatko zamiesat 🙂 tak bude svadba v 6 mes. 🙂 ty uz mas vsetko nakupene?

lenocka84
5. jún 2010

@dugyna to uz neriesim, pribera z UM, uplne krasne, a je spokojny
a vtedy som spokojna aj ja

@vejula my sme boli doma, len take leharo, cez obed trosku prechadzka ked bolo ako tak pekne

hmla
5. jún 2010

čaute babule
dnes sa chystáme upratovať náš byt a čaká nas aj oslava,tak sa tešíme , že konečne sa trochu odreagujeme 😀
ďakujem za milé privítanie , potešilo
pocity sú úžasné , už sa neviem dočkať nášho drobca , kedy konečne uzrie svetlo sveta 😀
a vám sa ako darí ? čo plánujete na víkend ?

mimi21mimi
5. jún 2010

@adrika2008 hej hej ... aj ked oblecko som vacsinou podostavala od sestry, ktora ma 9mesacnu dceru teraz... takze sme dedili 🙂 Aj ja som mala svadbu v nejako na prelome 5/6 mesiaca, ale hovorila som si, ze kebyze sa mam vydavat o tyzden neskor, tak uz saty neobleciem 😀

janefonda
5. jún 2010

čauteeee,
no dnes nám začína krásny slnečný deň, ako stvorený na prvú prechádzku s malou 😵 Doteraz nám pršalo a fučalo, ale dnes by sme už mohli ísť von! Malá má 11 dní, to by malo byť už v pohoďke, či?

@hmla vitaj a tehulkovanie si vychutnaj!!!

@lenocka84 ahoj 😉 ako sa dnes máš? Ja čakám kým sa princezná zobudí, už to musí byť každú chvíľu 😅

barbyes
5. jún 2010

čaute babule, ako sa mi tu máte? ja si akurát popíjam kávičku a užívam si krásny slnečný deň 😵 už sa teším kedy sa mi vráti Vladko, niekam vybehneme, len ešte neviem kam 😕

dugyna
5. jún 2010

@vefi89 mirka by mala ist dneska domov z nemocky ze Timka pekne papka a spinka 😉

dugyna
5. jún 2010

@lenocka84 tak to je szper ze pribera a ze je spokojny 😉

elko69
5. jún 2010

ahojte babule tak vcera som uz od obeda nebola doma tak sa mi nedalo pisat,jakoze bola som vecer v tescu a take bolest ma tam chytili v podbrusku,az sa mi celo orosilo,potom to preslo a potom za chvilu zase ale uz slabsie a kratsie to trvalo...normalne som sa zlakla lebo som aj nohavicky citila mokre ale to som s asi tak len spotila,a dnes som mala na nohavickach taky priesvitny sliz,nie biely ako ten vytok tehu ale priesvitny,to nemoze byt ta hlienoba zatka,nie?ta by bola asi zafarbena trosku...juj no neprijemny pocit vcera

janinna11
5. jún 2010

caveste baby, tak som tu opat o dlhom case, je nieco nove?? Nejaka nova mamca?? 😉

mimi21mimi
5. jún 2010

Ahojky baby.... keby naaahodou niekto zhanal kocik, tak segra predava kombinovany Babywelt s otocnymi kolieskami a prislusenstvom za 200 euro.... kdyby neco, tak IP 😉

elko69
5. jún 2010

@mimi21mimi ty uz mas kocik kupeny vlasne?

natalia777
5. jún 2010

elko ta hlienova zatka to bude ako vajecny bielok, niekde priesvitny, niekde husty s troskou krvi, a bude ho dost alebo ti bude odchadzat postupne, teda mne odisiel naraz a na druhy den som porodila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre