Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
26. nov 2009

dobry večer vam všetkym ja som už domaaaaaaaaa, kde ste zdrhli?

lenocka84
26. nov 2009

achoj garonka
ja som tuuuuu

garonka
26. nov 2009

no leni aspoň ty lebo kuk ostatne baby zdrhli 😀

lenocka84
26. nov 2009

cely den tu nikto nie je

garonka
26. nov 2009

ja som tu väčšinou od obeda ale zo začiatku som tu bola od rana do večera normalne som bola zavislak 😀 ako sa ti tehuľkuje? maš i nejake ťažkosti?

lenocka84
26. nov 2009

ja tehulkujem az moc bezproblemovo
tak dufam ze je vsetko ok, lebo obcas som z toho nervozna
a najblizsia kontrola je az 8.12.

garonka
26. nov 2009

ah jaj i ja som mala zo začiatku bezproblemove tehu až keď som sa nedostala do nemocky kvôli tlaku a neskôr pečeňove testy boli veľmi zvyšene 😕
u mňa je poradňa 3.12 tak som zvedava

lenocka84
26. nov 2009

ja mam ten den rano 3D a poobede poradnu
tak som fakt velmi zvedava
lebo ani zle mi nebolo
len som unavena, tak dufam ze je vsetko ok

garonka
26. nov 2009

len myslí pozitívne 😉 ja sa už normalne každej poradne začínam bať 😕

lenocka84
26. nov 2009

tak ja mam mysliet pozitivne a ty sa tiez bojis, chi chi
to sme ale odvazne obidve
ja pevne verim ze keby bolo nieco zle tak telo to snad da najavo

garonka
26. nov 2009

no ja si stale nahovaram treba pozitívne myslieť a nikdy mi nič nevyjde a ja sa všetkeho bojím ako čert kríža

zapla som pred pol hodinou pračku a trafena suseda už bucha na stenu no do 22.00 sa môže robiť hluk no čo jej vadí dokelu 😠

lenocka84
26. nov 2009

jej prefot domovy poriadok
a bude to ok

garonka
26. nov 2009

no my mame veru trafenu susedu tej vadí uplne všetko minule mi prekladala kvety na chodbe tak som jej povedala, že ešte raz dam alarm na kvety 😀

garonka
26. nov 2009

idem kuk panelak lebo ten koník mi akosi pomaly ťaha 😎

lenocka84
26. nov 2009

nezavidim

tak bez kuki, my nemame tv, takze ja len net a knihy

vejula
26. nov 2009

čafte kočky vtak dnes som bola na genetickom ultrazvuku a všetko je Ok... Len maličké malo stále nožky prekrížené tqakže sa moc nedalo určiť čo to bude... Dokimu sa skôr zdalo že chlapček ale že to ešte vôbec nieje isté. Takl sa nechám prekvapiť do buduceho sona 😉

garonka
26. nov 2009

som tuuuuuuu

veji aj mne povedali na morfo utz že to by mal byť chlapček no uvidím na sone v 30tt či ma guľky alebo šušku 😀

garonka
26. nov 2009

no mňa ide poraziť ten kôň mi tak pomaly ťaha 😠 😠 😠 😠

vejula
26. nov 2009

😀 tak budeme čakať aj mi 😉 Tiež malo maličké nožky prekrížené???? No mojemu tam čosi tak trošku bolo vidno ale teda ruku by som do ohna za to nedala že to bol pindur 😀 Však uvidíme... Hlavne že je všetko v poriadku a malé vyzera byť zdravučké...

vejula
26. nov 2009

iii prepáč za tu hnusnu tvrdku samozrejme že my 🙂

garonka
26. nov 2009

veji nožky krasne roztiahlo 😀 aj my ju zväčšil na monitore som spočítala päť prstíkov 😀 a vravel mi doki že ma veľké chodidla 😕 no to ma po mojom drahom ten nosí 45 aj viac 😀 a vravel, že to bude asi chlapec no ja som bola na morfo v 18tt tak sa to mohlo zmeniť 😕

garonka
26. nov 2009

veji preklepy tu nevadia sice ja to prehliadam veď nemôžeme byť super nieeeeee?

vejula
26. nov 2009

Jeeej tak tvoje nožky roztiahlo 😀 No to moje je asi rpíliš cudné 😅 kolienka malo stále pri sebe a nožičky prekrížené 😀 Ale to čo ukazoval bolo len také čosi maličké, možno to bola len zohnutá pupočná šnura... Ale neviem ak to bol pindur tak uplne mini 😒 No však ak je to on snád ešte kus podrastie nech chudáčik nemá komplexy 😅

garonka
26. nov 2009

tak tak a bola si na morfo utz s drahym ? môj šiel so mnou ale som dlho čakala tak ho to prestalo baviť a šiel si kupiť kavu no šla som dnu sama a som ho vyhrešila , že prišiel o veľa

vejula
26. nov 2009

No môj bol od začiatku... Tak sledoval 🙂 a pýtal sa ... A ked nám ukazal prdelku tak zahlásil, že to bude Bárt simpson 😀 tak sa aj doki zasmial. 😀 A máme aj 40 minutové videjko 😵 joooj tak som rada. No a ináč ja neviem či je to možné... Ale mne doki chodil po bruchu normálne až ku rebrám. Mne sa to zdá na 21 tt dosť vysoko. Ako zdalo sa mi že niekedy cítim nejaké pohyby až tak hore ale som myslela že to mi niečo v ťžalúdku alebo čo. No a ked som sa pýtala že pokial už maličý siaha tak mi ukazal pod rebrá, a sonom mi chodil tak že mi až o rebrá narážal... Tak ja fakt neviem, lebo vefi hovorila ked som hovorila že mi doky nahmatal maternicu asi 5 cm nad pupkom, že to ešte nepočula a to je sestra. Tak dúfam že mi rebra nepoláme ked bude ešte rásť... No ale bábo je také normálne veľké len asi maternicu mám dajaku väčšiu... Ja fakt neviem. Ty čo si o tom myslíš garonka????

vefi89
26. nov 2009

ja som vas prisla pozdravit 😀 😀 len som kukala maili, lebo mi ma pravnik pisat, tak reku pozriem aj medzi vas a vy mate este zivu diskusiu 😀 😀
Lucka super fotka 😉

Dobru noc vam 🙂

garonka
26. nov 2009

no babenko nemôžeš mať dole ale jasne že je hore, a v tvojom týždni maš maternicu nad pupkom aj mne sa roztiahla ah jaj poriadne a ešte asi bude lebo maly sa mrví neskutočne 😀

no teraz som napalena poriadne drahy mi príde domov lebo si bol dať čapovane pivo smrdí ako nie z baru ale zo smetiska a to som mu riadne zakazala aby chodil na pivo sam a ja doma jak truba 😠

vejula
26. nov 2009

Nom len sa mi to zdalo či to nieje privysoko, ale ked doki nič nehovoril tak asi je to oki.

A pekne takto sa chodí chlap kaje taje... No ale ten môj tiež občas zajde, no a dobre aspon sa trochu odreaguje od tých mojich tehotenských nálad a má zas viac síl tie nálady znášať 😀 😀 😀 Ale fuj smrad nemám ani ja rada... Hned do sprchy a veci do práčky.
Vefi dobruuu noc 🙂

vefi89
26. nov 2009

inak kuk moje brusko 😀

vejula
26. nov 2009

jeeeej vefi krásne bruško... Inač kuk aj ja som tam pridala bruško 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre