Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
30. nov 2009

i ja som sa pobavila sranda to bola 😀 teraz je na psychiatrii ale kvôli čomu zato, že bol ožraty? alebo zato že nema kam ísť?

vejula
30. nov 2009

Nom pekne.... kočky takýmito novinkami ma tu zásobujete... A čože tak, nepísalo sa že prečo????
Inač ja tiež vkuse čuram... A v noci mi to leze nanervy ked musím vstávať. Inač práve si varím smotanovo vanilkový puding, mnam 😵

garonka
30. nov 2009

no moja a ja nemam po kom zdediť take veci švagrina po deckach všetko porozdavala ako matka Tereza a teraz my musíem kupovať no keby sme mali ečka ako maku tak oki ale ešte dobre že svokrovci a moja mamina daju 😉 inač by sme asi len po žobrani chodili ☹

vefi89
30. nov 2009

veji mnaaam puding
Lusy, pockaj, idem vycitat, ze preco 😀

vefi89
30. nov 2009

😀 ja by som ti nieco poslala, ja mam toho kopec 😀

garonka
30. nov 2009

veji

mňam puding mňam len ja som ho vysadila na par dni lieky už na pečeň neberiem tak počkam ake budu testy a zas sa rozožeriem do nemoty 😀
v noci je najhoršie vstavať a mne dokonca robí problem sa vyguľať lebo nieje dobre bruško napínať ale vytrepať sa z postele je už big problem 😀

garonka
30. nov 2009

no vefi čítaj čítaj som zvedavaaaaaaaaaa

to toľko veci maš? nerozdavaj sa ti to zíde 🙂 ne jak moja prekrasna matka Tereza aj posledne gate rozdala 😠

vefi89
30. nov 2009

Nora:
v pondelok som odletela do BA.v utorok mi volali, ze je na mol a ze si do mojho domu priviedol partiu pijanov.zmizli mi peniaze i zlato, preto podavam trestne oznamenie.
Toto je uplny koniec, v najblizsich dnoch podam navrh na rozvod. necitim uz k nemu nic
ja za nim na psychiatriu nepojdem, poslem mu veci.

potom isiel ozraty zvonit svojej prvej zene so slovami ,,Valika som doma"

Brano:
co mam za zivot?napis, ze som sa rozviedol

Nora:
on tu uz nebyva, tu nema co robit!Vylozte ho tam, kde ste ho zobrali, alebo ho vylozte v poli äto ho opiteho doniesla ochranka)
nech sa onho stara jeho ex so synom.sedem rokov ich dotoval a co som sa dozvedela, tak im kupil auto, tak nech sa o nho staraju

garonka
30. nov 2009

vefi

to je poriadna pecka som sa rehotala 😀 😀 😀 😀 😀 no čo už potajomky si ulieval 😀

leni

krasne to je škoda, že ja som to nemala na svadbe take romanticke to je 😉

vefi89
30. nov 2009

Garonka, mam toho neurekom.Plnu skrinu a dve vrecia veci od 3m vyssie. a to este nie je vsetko, druha svagrina mi este iba da.Ale aspon budete mat pekne vecicky, lebo tie co mam ja uz su zjavne znosene. Jasne, ze som nieco aj kupila, ale budem mat dedinske dieta 😀 😀

lenocka84
30. nov 2009

lusy to len tak proforma, 20 lampionov pustit
trosku spestrenie

vefi89
30. nov 2009

ja vas uz opustim , spravim veceru, do sprchy a hajde do postele. Zajtra prikvotnem zas.

Penku noc prajem, hlavne bez cikania!! 😉

garonka
30. nov 2009

baby opušťam vas idem kuk panelak 😉 zajtra som tu zas dufam, že sa vytrepem z postele normalne 😀

tak sa majteeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

zazalienka
30. nov 2009

kočky aj ja idem, sa povenovať mužíkovi, konečne dorazil domov.. a ani hladný neni.. to mi je čudné, asi so švagrom povymetali nejakú reštiku cestou z roboty..
tak sa s Vami lúčime... dobruuuuuu

lenocka84
30. nov 2009

hmm tak teda dobru noc
tusim tu nikto neostane

vejula
30. nov 2009

No kočky tak vy všetky odchádzate????
A lenočka čo ty si si to už rozmyslela, že nakoniec sa svadba bude konať???? Porozprávali ste sa? Zmenilo sa niečo?

lenocka84
30. nov 2009

vejuli tak zatial ani poriadne neviem
ako bavili sme sa, dnes je celkom mily, ked ho o nieco poziadam je ochotny, tak uvidime
ako dlho ho to bude drzat

vejula
30. nov 2009

Nom tak držím palce nech to ide už len ku kepšiemu...

lenocka84
30. nov 2009

dakujem
tak nech mu to drzi

garonka
30. nov 2009

no baby nakoniec som tu 😀 😀 😀 😀 zaľahnem do postele sledujem panelák a po skončení frajer si v brušku začal šantiť, ešte aj štikutku mal alebo čo a ja z toho všetkeho som vyhladla na smrť 😀 tak som spraskala jeden jogurt a ešte mi drahy nesie z mcdonaldu nezdravu vec rolku lebo ma šľahne a dufam, že moje pečeňove testy su v norme 😝

vy už asi všetky spíte nieeeee? vam je hej tak ja sa ešte tu pomotam 😀

nicoletaa
30. nov 2009

ahoj mna tiez občas pichne v podbrušku ale to je normalne a aj nechut k jedlu a zaroven hlad a rane bolesti zaludka vravi sa ak su mierne bolesti tak je vsetko vporiadku je to zdrave tehotensvo..ja som uz bola tehotna a potratila sm raz..teraz som v 7tyz.a beriem utrogestan to je hormon na udrzanie plodu chcem sa spytat ci ma niekto stym skusenst ci mi tie tabletky zarucia ze babo donosim..dakujem

vefi89
1. dec 2009

bree ranko 😀

sme sa stato vcera odobrali, ako keby sme boli na spagate, jedna za druhou 😀 😀
ale je dnes vonku hnusne...brr...u nas len prsi a prsi a rano nedajboh vysunut nohu spod periny 😅

garonka
1. dec 2009

dobre ranko

vefi tu v KE je zamračene ale našťastie neprší a okolo deviatej vykuklo slniečko a zmizlo zas do Afriky 😀

čo dnes varíš? ja nič budem zas leňošiť 😅

vefi89
1. dec 2009

Ahoooj...
tu este staaaaale prsi ako sproste, sa mi ani do obchodu nechce 😅
Neviem este, rozmyslam, ze by som si dala slepaciu polievku, ale otazka znie, ci sa mi bude chciet 😀 😀
ale hned od rana som si spravila diskoteku, aby si aj Misko zvykol na hluk, predsa ak to bude DJ po tatovi 😀 😀

garonka
1. dec 2009

mňam slepačia polievka no var nech prídem 😀 😀 😀

môj punťo včera večer riadne vystrajal, neviem či aj štikutku nemal či čo len sa prevaľoval manžo mal rehot z neho lebo bolo počuť žblnkot ako si on vo vodičke džavoce len ja som nemohla ani na jednom boku ležať 😀 i teraz sa ozyva ale už jemne 😀

ja prave raňajkujem a ešte mi treba hava vyvetrať no vôbec sa mi nechce do toho počasia von ale čo už havo musí musí 😀

vefi89
1. dec 2009

A co si vcera jedla, ked ti drobec tak vystrajal?? 😀 😀 moj sa vcera tiez ukazal, ale len na chvilu-mi cele brucho cestovalo 😀 😀 😀
a co dobre mas??hmm??

garonka
1. dec 2009

okolo pol ôsmej ako drahy zmizol som zjedla dva pomaranče a banan 😀 celkom bol kľudny ale akonahle som ľahla do spalne keď šiel panelak no robil si poriadnu diskoteku 😀 potom mi drahy priniesol o jedenastej mcdonald rolku tak stíchol 😀

čo fajne mam? rožok s maslom šunkou a syrom a ktomu paradajky, a zapijem acidkom 😀 no my už len do vyplaty jesť môžeme mame len listky a na učte nula nulova 😠 takže kupovať nemôžeme nič 😲

vefi89
1. dec 2009

mnaaam robid chute hned po ranu 😝 bud rada, ze mate na ucte nulu, ale nie je zablokovany exekutorom 🙄 nic sa ´mi dnes nechce.......neublizi drobcovi hudba??

garonka
1. dec 2009

nie neboj zvykne si na hudbu 😀 😀 😀 😀 a ak ti nebude vedieť ako zaspať pusti mu to čo teraz počuvaš 😀 😀 😀 😀

aj nula je na hovno a ide Mikulaš, i ja mam meniny a Vianoce hoci vyplata príde okolo 12 no poplatíme šeky a sme čistí 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre