Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
1. dec 2009

hej Manowar 😀 😀 to je dobra uspavanka. ja som totiz metalista 😀 😀

ale fuj, ako si sa puustila hned zrana. Ja stale vravim, ze dako bolo a dako bude. Drahy mi nosi domov 600-700 er, a z toho 520 davam na seky a doteraz sme vzdy vyzili dako. 😅 😀 ono sa da aj z hovna zit, len treba prist na to, ako

vefi89
1. dec 2009

my sme napriklad aj na svadobnej ceste boli na AC DC vo Viedni, namiesto hotela sala s vyse 10000 ludmi. 😀

garonka
1. dec 2009

ja zas počúvam všetko ale v aute detske pesnčky od Márie Podhradskej tie take blbovinky čo sme sa v detstve učili 😀 Kohutik jaraby, Pec nam spadla a ďalšie 😀

da sa vyžiť no teraz idu Vianoce ale sme si povedali doma že kupovať nebudeme nič len ten kto chce nech babu nejake veci a hračky to je všetko, no a svokra zaplatí kočík 😀 😀 😀 😀

garonka
1. dec 2009

aspoň ste mali svadobnu cestu 😀 😀 😀 😀 my len taky svadobny víkend v Maďarsku a starali sa o nas ako o britsky kraľovsky par 😀 😀 😀 😀 all inclusive a všetko zadarmo 😀 😀 😀 😀 len počasie nam vyšlo jeden deň 😠

vefi89
1. dec 2009

my sme vianoce vyriesili skromne. Kupujeme len detom a mamam. na deti mame limit 10 eur, mojej mame ideme kupit kravinky, ona je posaduta soskami a tak a svokre hojdacie kreslo. Chceli sme jej povodne krb, ale nikto sa nechce skladat a ja nedam sama tolke prachy. a decky dostanu vacsinou knizky 😀

ja som posledne listovala na internete a nasla som Ranenu brezu, tak mi vleteli slzicky do oci 🙂

vefi89
1. dec 2009

zadarmo???ved to je cool. 😀 😀 ale do madarska??tam by som uz nesla nikdy, mam dost 8 rokov, co som tam byvala. sami debili 😀

garonka
1. dec 2009

no svokor nam vybavil tak sme tam len prišli a bolo super až nato počasie ale dalo sa 😀 to je tak maďari chodievaju sem a my tam 😀 zadarmooooo 😀 ale už rok sme nikde neboli a ani sa tam nechystame 😕

ejha ty si maďarka? hi hi hi

my deckam len hračky, synovcovi lego a neteri Barbie hoci ich ma doma asi sto furt jej malo, a maminam asi nejake drobnosti hoci vedia že nemame prachy ale pokupili dosť veci malemu no mne to neda aby nejaku drobnosť dostali

vefi89
1. dec 2009

hej, ja som madar 😀 😀 a hanbim sa za to, ale uz mam slovenske obcianstvo 😀 😀
ked u nas je problem, ze vsetky decka maju tolko hraciek, ze ich to uz ani nebavy. Najmladsia nella, ta ma rok a pol, ta stale listuje katalog Dracik, to ju bohovsky bavi, Ivko 4r. tn tiez len knizky o zvieratach, David 10r ten rad take tie knihy z katastrofami a tak, no a muzove deti to su nepodarky. 😀 😀 Matkovi mam tasku do skoly (reebok) vydrazila som 😀 😀 a boxeristicke vrece spider-man a Vikote netusim, ta si len maluje a maluje. A zasa ked dostane farbicky, tak to asi nevycari usmev. ale babiky absolutny nezajem 😕

uz som dala varit polievocku, ale trup sa mi do hrnca nemestil, tak mu polovica trci von, tak potom budem musiet obratit, alebo ked sa rozmrazi, tak prepolim 😀 😀

vefi89
1. dec 2009

ako mam spravit tu polievku?????vsak polka kurata trci z hrnca

vefi89
1. dec 2009

Gaaaaaaroooooooooonkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

garonka
1. dec 2009

moja tu som len som vytrepala hava vonku lebo sedel mi pri nohach tak sme sa zdržali skoro pol hodinku kym si panko najde miesto 😀

garonka
1. dec 2009

rozrež kuru na poly aby jej netrčal chrbat 😀 veď sa musí poriadne uvariť 😀 😀 😀 😀

vefi89
1. dec 2009

uz som to vymyslela, ja som ju rotstrihala 😀 😀

garonka
1. dec 2009

čo si preboha urobila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no to by ma nenapadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vefi89
1. dec 2009

ani neviem, ale vyzera to teraz lepsie....
ale som kuchar co? 😀 😀 ale speciality robim fakt super, aby ste ma tu nemali za debila 😀 😀

vefi89
1. dec 2009

inak nestretla si Lenku???? Ta tu ´byva cele dni a dnes ju dako nevidiet 😅 😕

garonka
1. dec 2009

Lenocka zrejme relaxuje alebo nebodaj spí 😀 dnes sme adminky tej stranky my dve 😀 😀 😀 😀 😀

no ja zas niesom bohvieaka kucharka ale kolače napečiem hociake tie ma bavia viac 😀

vefi89
1. dec 2009

idem sa vzdialit, strasne pomaly mi ide ten konik , trosku si nohy vylozim a potom hadam este pridem...

papa zatial 😉

garonka
1. dec 2009

i mne tak divne ťaha tak hadam po obede pôjde normalne i ja si vyložím labky a sem tam tu nakuknem kto tu 😀

vefi paaaaaaaaaaaaaa

lenocka84
1. dec 2009

ahoj dievcence

konecne som sa dostala k pc a teda aj k vam
co mame nove?

vefi89
1. dec 2009

Leni a kde si bola docil??

Som normalne zapala a zabudla som, ze varim polievku 😀

monikapd1
1. dec 2009

ahojte babule nemate tu niektora zoznam co treba do porodnice?? hm rada by som si ho precitala. vopred dakujem 😉

monikapd1
1. dec 2009

ak ano tak mi ho poslit do IP

lenocka84
1. dec 2009

vefi vybavovala som plno veci, tak preto
a rano sme dopozeravali film

garonka
1. dec 2009

ahojte som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kde ste všetky ušli?

lenocka84
1. dec 2009

lusy ja som tu
a pekne dlho sama

garonka
1. dec 2009

ahojček

dlho si tu? ja som zaspala a dala som variť polievku lebo vefi mi urobila chuťky no moja polievka skončila v zachode 😠 😠 😠 😠

motylik22
1. dec 2009

ahojte baby....mam mali problem co by ste skor volili znacku avent od philips ale lovi od campol babies 🙂

vefi89
1. dec 2009

Garonka a co si spravila tej polievke?? 😀 😀

vefi89
1. dec 2009

motylik, ja som za avent 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre