Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
16. dec 2009

gratulujem aj ja...

lenocka84
16. dec 2009

morfologicke
nejake vysetrenie
tak si nie

awooojky
16. dec 2009

jaj dakujem stale nemozem uverit vlastnym ociam ze tam su dve //

lenocka84
16. dec 2009

awooojky a kolko by to vychadzalo ze si tehu?

vierapp
16. dec 2009

ahojte, tak na chvíľu som späť.....awooojky, pripájam sa k blahoželaniu....inak pamätám si v akom šoku som bola keď som to zistila, nevedela som komu to mám ako prvému povedať...bola som šťastná....nečakala som to mesiac po svadbe

awooojky
16. dec 2009

jaj ani neviem lenocka. Lebo mozno si pamatas ked som pisala ze mi to meska. a vlastne teraz mi to meska druhý krat. testy som mala negativne a teraz zrazu // no som upne vedla. Vraveli mi aj som sa docítala ze som asi mala posunutú ovuláciu a vlastne az teraz som otehotnela,

vierapp
16. dec 2009

kde ste všetci zmizli? 🙂 🙂

vejula
16. dec 2009

čavte kočky.. Jej awojky tak strášne moc gratulujem... Ja som tiež mala tak že mi vynechala menstruácia a potom som otehotnela vlastne až 5 tt po poslednej menštruácii... Ty si nedostala menstruáciu od kedy si si minule robila tie testy čo boli negatívne, že?????

garonka
16. dec 2009

ajojteeeeeeeeeeeeeeee je tu ešte niektooooooooooooooo? 🙂

vejula
16. dec 2009

čavi garonka no ja som tu... Som s tebou dlho nepokecala. Tak rozprávaj ako??? Náladička už Vianočná v plnom prúde?

garonka
16. dec 2009

veji rano idem na poradňu tak bojííííííííííím a ty? ako?

vejula
16. dec 2009

ja som dnes trocha zastresovala lebo krpec mal akési kludné dni tak som volala dokimu a on mi povedal nech dojdem že kukneme. Ale chvala bohu je všetko v poriadku. Ináč som dopísala jednu prácu bo si dorábam doplnujúce pedagogické študium tak to v piatok idem odovzdať. Dúfam že mi ju uznaju. Lebo som to robila tak na poslednú chvílu.

garonka
16. dec 2009

i môj maly zvykne mať kľudne dni ale dnes je niejaky rozkošny len sa hmyri kruti asi sa teší na zajtrajšiu poradňu 😀
držkam prstíky aby pracu uznali 😵

garonka
16. dec 2009

tak ste zmizli 😎 idem ja hajať a rano šup do poradne 🙂

janefonda
16. dec 2009

Ahojte, jaaaaj ako vam len zavidim- samozrejme v dobrom, ze uz citite baby v brusku. Ja stále nič, tak stále čakám a čakám. Snáď už čoskoro 🙂

vejula
16. dec 2009

jane, neboooj čoskoro určite. Ja som pocítila v 19 tt tak ako si ty teraz, takže čoskoro už pocítiš 😉

janefonda
16. dec 2009

No ved to je na tom najhorsie, viem ze by to uz malo prist, ale stale nic. Mohlo by ma to moje mimco potesit v tomto skuskovom obdobi 🙂

vejula
16. dec 2009

ono to príde zo dna na den... Jeden den nič potom kop potom zase nič potom kop kop... 😀 Neboj, každý den pohyby cítiš nebudeš ešte dlhšie... Inač možno čakáte chlapčeka, tí su vraj lenivejší. Mna ten môj drobec tiež vystrašil ked sa dva dni skoro vôbec ceozval, ale všetko je v poriadku, len sa mu akosi nechcelo 🙂

janefonda
16. dec 2009

Uz som velmi zvedava, ze co to bude. Vsetci vravia, ze dievcatko, ale ja s muzom si myslime, ze chalan. Ono je nam to uplne jedno samozrejme, hlavne nech je to zdravucke, ale zvedavost mi neda 🙂

vejula
16. dec 2009

jj to poznám. Aj mne to bolo jedno ale človek ked môže tak chce vedieť aj sa s maličkým už rozprávam po mene je to pekné...

janefonda
16. dec 2009

Hej to bude super, hovorit mu uz po mene, zatial je to stale v takom neurcitku. Babo, mimco, baby, zlaticko, drobcek... Ale snad sa nam 7.1. ukaze v spravnej polohe a nebude sa hanbit.
Ozaj aj teba bolia krize uz takto skoro? Lebo mna bolia dost, som si myslela ze to ma caka az v neskorsom stadiu.

vejula
16. dec 2009

no mna vééélmi bolí celý chrbát a totiž som dosť nabrala v brušku aj v prsiach takže je to záťaž. A teraz ma trápi aj veľa kyseliny. Bábi mi asi už tlačí na žalúdok a aj s dýchaním mám občas problémy. No kočky hovoria že už je to normálne ale mne sa to tiež zdá dosť skoro.

janefonda
16. dec 2009

Ja zatial nemam az take velke brusko, ale tie prsia to bol narast takmer okamzite ako som otehotnela, tak mozno to bude tym. Snazim sa hopsat na fitlopte, ale to ma dlho nebavi. Teraz sa pojdeme lyzovat, tak dufam, ze sa trosku rozhybem a nebude to tak boliet. Co ma trapi viac je, ze mi moc nechuti jest. Ja co mam naozaj rada mäso ho takmer nejem uz 4 mesiace ☹ Aspon salatiky mi chutia ked uz nic ine.
To s tym dychanim ti nezavidim, snad je to len docasne.

vejula
16. dec 2009

No je to dosť nepríjemné ked sa nemôžem nadýchnuť... A ty si dávaj pozor na lyžovaní aby si nespadla nejako škaredo... Ale zrejme si dobrá lyžiarka ked plánuješ na lyže. Ja tento rok už nepôjdem, bo ja dosť často padám nie som až taká dobrá tak to nebudem riskovať.

Inač mne mäso práveže začalo chutiť ked som otehotnela.

janefonda
16. dec 2009

Lyzujem od svojich 4 rokov, ale urcite to tento rok nebdem prehanat. Ozaj ked si citila prvy krat babo, kde presne to bolo? Lebo ja viem znie to zvlastne, ale mam pocit, ze sa to prave stalo nizsie vlavo. Uplne mimo rytmu srdca 4 krat po sebe take jemne kopanceky. Je to mozne? Ale tak mozno hej. Takto som to este nikdy necitila.

vejula
16. dec 2009

Jeeej tak gratulujem, ku pohybom. No prvý krát to bolo tiež tak pod pupkom a myslím že na pravej strane 😀 😀 😀 Sranda a sa hovorí že ak pocítiš na ľavej bude baba a ak na pravej tak chlapec, mne to vyšlo, ale takým povedačkám neverím to len tak pre zaujímavosť. A na svahu si daj určite veľký pozor, lebo vieš aj ked lyžuješ perfektne nevieš aký blbec ti vletí do cesty. Určite to s rýchlosťou neprehánaj nech máš všetko pod kontrolou, aby si si nemusela niekedy dačo vyčítať.

janefonda
16. dec 2009

Nie ja idem tento rok iba na take rekreacne lyzovanie, bufet kakao, jazda, bufet kakao, jazda...
No ved po sone uz budeme mudrejsi, ze co to bude 🙂 Naozaj som zvedava! Ďakujem za info ohladom povedaciek 🙂

vejula
16. dec 2009

nieje za čo 🙂 Tak nech vám to výjde tak ako chcete, ale samozrejme, hlavne nech je zdravučké.

weronyca
16. dec 2009

Vajula ja som prve pohyby citila na pravo a cakame chlapca🙂

vefi89
17. dec 2009

Dobré ránko, spolukoketnice 😀 😀

My už máme asi 2 cm snehu a Miškovi sa to zrejme páči, lebo vystrája 😀

Garonka, ako poradna?? Ste v poriadku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre