Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vierapp
17. dec 2009

no ja som to tiež do nosa nedávala......a je pravda, že ti numesí ublížiť všetko čo je zakázane, to je na rozhodnutí mamičky

mirka12011
17. dec 2009

kika ja tiez neviem fakt ako pise vierapp pytaj sa v lekarni....ja som sa tiez pytala, ktory je najlepsie a ten som brala 😅

mirka12011
17. dec 2009

no keby tam bolo riziko vies, zeby som to nebrala to je jasne...ved niesom pipi 😝

vierapp
17. dec 2009

tak to hej...predsa všetko len pre bábo, aby bolo zdravučké

mirka12011
17. dec 2009

no tak to je pravda inak bez liekov by som sa asi tazko vyzdravila... 😒 bola som aj za gynekologom ze mam ist za doktorkou tak som sla... 😒 po vianociach mam poradnu som zvedava co bude nove...

garonka
17. dec 2009

baby nestresujte ja beriem lieky od 13tt na pečeň mala som abnormalne vysoke pečeňove testy, a beriem ich do 36tt 😕 su aj lieky ktore tehule môžu ak by sme ich nebrali bolo by horšie 😨

vierapp
17. dec 2009

a predsa je lepšie to preliečiť hneď na začiatku kým zaberá sprej ako neskôr keď vám nemajú čo doktori dať......ja mám poradňu v utorok tak uvidím či sa niečo nezhoršilo

garonka
17. dec 2009

baby čo mi poradite fusak do autosedačky alebo overal?

vierapp
17. dec 2009

garonka to fakt no veď keď musíš, a nie je to nebezpečné pre malé...

mirka12011
17. dec 2009

garonka neboj no stres babenky aj vy mate tolko vela snehu? je to krasne, tu vcera skolabovala doprava, ako kazdy rok ked napadne sneh katastrofu zrobili a poriadne sa nic nedialo, si predstavte cestu autobusom co trva 20min a vcera trvala 2hodiny 😀

vierapp
17. dec 2009

asi overal nie či sú aj fusaky do autosedačky asi nie

mirka12011
17. dec 2009

no overal je asi lepsi...

vierapp
17. dec 2009

no ja som z podtatier tak tu je riadne snehu

mirka12011
17. dec 2009

juj normalne by som sa sla gulovat 😝 no ale bola som von zo psami a skoro som rupla na zem ked som bola s tou hyperaktivnou...juj uz s nou nejdem ja...ja beriem len tie normalne 😅

vierapp
17. dec 2009

brala by som prechádzku po čerstvom vzduchu.... 🙂

mirka12011
17. dec 2009

juj vies ako fajne vystipe mnaz nos jujuj krasa...

vierapp
17. dec 2009

hmmmm......závidím....a ja cemmm ☹

garonka
17. dec 2009

mirka tu je celkom oki akurat nesneží čo je škodaaaaaaa ale na cestach je riadna čľapkanica 😀 ja som hava vyguľala v snehu on sneh zbožňuje 😀

vierka no lamem si hlavu lebo ten fusak čo mam je do vaničky a do autosedačky je idalny overal alebo fusak do autosedačky vyzera asi tak

http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

vierapp
17. dec 2009

tak to so ani nevedela že je už aj fusak do autosedačky....tak to je už na tebe...ale overal je teplejší

garonka
17. dec 2009

no prave si lamem hlavu lebo i ten fusak je teply na dotyk je hrejivy a to len ak bude v autosedačke keď pôjdeme do poradne z auta a šup vonku inač da sa babo do toho fusaka poriadne zaguľať 🤐 😵

vierapp
17. dec 2009

myslím,že asi si sa už rozhodla tak trochu pre ten fusak inak je veľmi pekný....no je to na tebe.... 🙂

garonka
17. dec 2009

vierka keď ja neviem ja by aj overal a aj fusak s môjmu drahemu je to jedno 😠

vierapp
17. dec 2009

tak si dožič aj aj, budete sa paradiť.... 🙂 aj môjmu by to bolo jedno, chlapi

vierapp
17. dec 2009

tak ja sa lúčim pre dnešok pa zajtra 🙂

garonka
17. dec 2009

vierka ahoj 🙂

mata1001
17. dec 2009

mirka ahoj aj mna boli hrdlo a strasne kaslem a ja som si kupila na kasel homeopatikum Stodal sirup.skus mozno ti pomoze...

lenocka84
17. dec 2009

ahojte kocky
ako sa mate?
konecne po celom dni trosku kludu a volna

garonka
17. dec 2009

Leni čaukoooooooooo 😵

lenocka84
17. dec 2009

lusy caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau

garonka
17. dec 2009

ako sa dnes maaaaaaaaaaaaaaas? nejako si rozbehana 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre