Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
20. dec 2009

val ok, budeme cakat
som aj ja zvedava
ja som sa napokom rozhodla pre uplne iny ako som mala vybraty a zatial vyzera ako vitaz
je to palex perfect, trojkolka, foto je v albume

valria321
20. dec 2009

lenocka84 je pekny ale ja bysom si 3kolku nekupilaa a hlavne nie do takehoto počasia je to nestabilne kamoška ma podobnu a je nespokojna predsa len štyri kolesa su stabilnejšie....ale ty maš termin v lete tak isto využiješ...ale pekny kočarik🙂)

lenocka84
20. dec 2009

uz som nasla aj tu spravnu farebnu kombinaciu,
zase tie kolieska na tejto 3kolke su pevne, takze ani v zime by to nemal byt taky problem
lepsie ako tie malicke kolieska

mirka12011
20. dec 2009

ahoj leni aj znama ma trojkolku a je neskutocne spokojna, ze v zime prejde po snehu lahsie ako zo stvorkolkou mala aj stvorkolku a, ze trojkolka je lepsia, ze je lahsia...uz mas tie udaje?

garonka
20. dec 2009

leniiiiiiiiii kočík užasny tak to už nebude Jane nomad? aj ja som menila stále 😀 kym som našla oki.
trojkolky su pevne tak ako 4kolesove tatoše, treba vyberať, a ako vravíš lepšie ako male kolieska ja som zo začiatku veľmi chcela peg perego ale tie kolieska ma odradili nakoľko budeme používať kočík v zime 😲

lenocka84
20. dec 2009

mirka cd mi pride domov ku mame, alena jednej stranke som nasla vaha 14kg
vnutorny rozmer 85x34x22cm
rozlozeni cca okolo 114 ale ostatne nepamatam

lusz mne sa lubi, a jane monad som nemala vybraty, to si s niekym pleties

vierapp
20. dec 2009

ahojte kočky včera sme dostali nové vecičky pre malú....nafotím a dám do albumu...

lenocka84
20. dec 2009

vieri ahoj
tak sup sem s fotkami

garonka
20. dec 2009

jaaaaaaaaaaj leni to si nebola ty sorry 😅 to bola rogerka no u mňa sa tehu demencia prejavuje 😀

vierka šup s fotkami a aj ja pofotím 😝

lenocka84
20. dec 2009

lusy v pohode, nic sa nedeje
ako presne tieto stavy poznam
ja budem cez vianoce veci triedit, lebo ich mam 2 plne ikea tasky, od svagriny,a su tam rozne vekove kategorie, kedze neter ma 5 rokov, a maly ma 1,5 roka
tak sa tesim ze zo vsetkeho nieco

vierapp
20. dec 2009

tak to s tým triedením čaká aj mňa sestra a švagrinky mi dali kopu vecí neutrál aj chlapčenské a rôzne veľkosti....a teraz ďalšia švagrina nakupila nové pre dievčatko aj také na rok a to sa bojím či niečo nekupila zbytočne

lenocka84
20. dec 2009

niekedy to nase najdrahsi prehanaju
ale vidiet ze ich to bavi, a clovek radsej nic nepovie

vierapp
20. dec 2009

veď to..... 🙂 🙂 túto švagrinú musel v nakupovaní krotiť priateľ lebo by to prehnala 🙂

allinka79
20. dec 2009

caute caute, este to odkladame... 🙂 Som ukecala lekara, ze po vianociach. Tak snad vydrzime... 🙂

lenocka84
20. dec 2009

alli ahoj
tak snad aj mala bude spolupracovat.

allinka79
20. dec 2009

no, budem este lezkat, tak snad bude... Sa ale nezblaznim, ked nie... 🙂

lenocka84
20. dec 2009

tak tie 4 dni snad este vydrzi

allinka79
20. dec 2009

vlastne 6, ideme na kontrolu 26. 🙂 Ale teda aspon do toho 24. vecer 🙂

lenocka84
20. dec 2009

drzim palceky aby tak bolo 😉

allinka79
20. dec 2009

dakujem
ale vravim, ked nie, tak nie 🙂
je jedno, ci bude darcek pod stromcek alebo k narodeninam 🙂

lenocka84
20. dec 2009

urcite sa uz velmi tesis

allinka79
20. dec 2009

hej, teskam sa
dnes som ale nebola pripravena na porod...

lenocka84
20. dec 2009

a ved je este skoro nie?

rogerka
20. dec 2009

cafte babule 🙂
ja uz som ako babatko, len papat a spat... sme boli dnes na vianocnych trhoch, paradne sme vymrzli (vraj bolo -9), potom sme sa doma napapali a len pred chvilou som sa zobudila 😅
leni, pekny kocik 😉

lenocka84
20. dec 2009

rogi dakujem
ja som si tiez dnes schrupla, bo som bola ko system, na 2 hodky o mne nikto nic nevedel, a kedze som bola tak ulozena ze cez kreslo a periny ma nebolo vidiet, vyhlasili po mne patranie, a deti sa hrali ze ma hladali
skoro som umrela ked som sa zobudila a maly synovec nadomnou sa skeri ze ma nasiel

rogerka
20. dec 2009

tak to musela by sranda, takyto budicek 🙂

rogerka
20. dec 2009

zajtra idem po 3 tyzdnoch do roboty, som zvedava, ako to zvladnem bez popoludnajsieho spanku 😀 ale uz sa tesim na tych mojich zasranov 😀

lenocka84
20. dec 2009

no sranda ako sranda ked som bola unavena ako pes, ale na druhej strane to bolo zlate, ze sa vobec starali kde som

ja by som feeeest nechcela ist do prace, si to uz neviem predstavit, zeby som pracovala

rogerka
20. dec 2009

ja idem len na dva dni 😀 potom su prazdniny a po nicvh sa uz zrejme nevratim...

lenocka84
20. dec 2009

no aj tak
ja som rada ze som na tom ako som

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre