Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
30. dec 2009

a tusim ze sa v tehu nemoze ani niva a tie plesnive syry a tuniak? je to pravda? lebo to bude pre mna tiez utrpenie... ja zboznujem aj stiplave aj tieto syry... dost casto si s drahym robievame nakladany encian v oleji... mnaaam to je lahodka.... ale toho sa budem musiet vzdat zrejme....

lenocka84
30. dec 2009

čaute zeny moje
ako sa mate?
ja som uz v zasnezenom pp, vcera sme sa boli sankovat, tak sa lenocka natiahla prvy a zrejme aj posledny krat do oteplovakov, a sup ho na kopce
paradne bolo,

vy mi co porabate?

mirka12011
30. dec 2009

no praveze rybky a syriky mame papat ale tuniak moze obsahovat ortut ci co som sa teraz docitala ja syr len bambino ked uz alebo platky....ale pasteky isto casto alebo uplne by sme papat nemali hoc niekedy sa neda odolat...

lulu4
30. dec 2009

aj ja mam rada banovecke natierkove maslo emental... mnaaam to je moja srdcovka a bambino a platkove syry ako ty a este obcas emental... no pasteky ani moc nemusim ked tak len majku obcas.... ale tuniaka som mala celkom rada... ale prezijem bez neho....

lulu4
30. dec 2009

ahoj Leni a ty co v PP, ty tam byvas alebo na navsteve u niekoho? Teeeda tak to si sa paradne vyblaznila potom... jaaaj tolko snehu a dobru sankovacku som zazila asi tak tri roky dozadu.... ale z casu na cas je to dobre na odreagovanie...

lenocka84
30. dec 2009

mirka ale nie plesnive syry, tie treba vynechat

mirka12011
30. dec 2009

fuj no plesnov.syr by som ani nezjedla fuj smradik.....

lenocka84
30. dec 2009

lulu v PP mam buducich svokrovcov, a za cca 10dni svadbu
tak sme sa tu uz presunuli dorobit posledne pripravy

mirka12011
30. dec 2009

jejej za 10 dni mas uz svadbu?

lulu4
30. dec 2009

no aj mna v takom nejakom pribliznom tyzdni tehu ako si ty bude cakat svadba, planujeme na 10.4. len dufam ze bude este volny termin na matrike a aj sala ktoru chcema na hostinu...
Leni a ty kupujes aj take blbosticky ako vrecuska na darceky pre hosti alebo krabicky, kde im nieco pribalis a nechas im to na stole... lebo to som teraz vela videla na mojasvadba ale neviem ci je to bezne.. ja som skoro na ziadnej svadbe nebola tak neviem a zase nechceme prehanat financne...

vefi89
30. dec 2009

llulu my sme dávali výslužku: Víno a koláče 😀

lenocka84
30. dec 2009

mirka ano za 10dni

lulu nenechavam nic na stole, my chceme ako prekvapko vypustat lampiony stastia

lulu4
30. dec 2009

no vsak mi tiez planujeme dat ako vysluzku kolace, takze to bude stacit si myslim bohate 🙂
tak Leni nech dopadne vsetko podla predstav... a uzite si to ved to bude vas den...

akdarka
30. dec 2009

u nas tiez bola len vysluzka - vino, kolace, nic netreba prehanat. setrite na oblecko, nabytok a drobnosti pre babo 😉

lenocka84
30. dec 2009

tak kolace budu to ano, klasika, a myslim ze to staci

mirka12011
30. dec 2009

my sme davali cukriky v balicku sme sa s tym nadzubkali teda 😀

garonka
30. dec 2009

som tuuuuuuuuuuuu

jejda vy sa bavíte o svadbe, i ja by som sa vydala ešte raz, kolače, zabava, a svadobne dary a hlavne redovy tanec a unos ženícha 😀

lucy1990
30. dec 2009

Garonka, vy ste uniesli zenicha? 😀

mirka12011
30. dec 2009

unos zenicha? my mame unos nevesty co ste si srandu z neho spravili?

akdarka
30. dec 2009

unos zenicha - ake inovativne, nieco blizsie povedz 🙂

garonka
30. dec 2009

ano baby lebo mňa nechceli 😠 a braško je poľovník tak to zariadil tak, že bol unos ženícha, môj stary sa snimi veselo hodinu bavil ani redovy sme nestíhali, a kameraman penil od zlosti lebo unos ženícha v živote nezažil, môj drahy s poľovníkmi ušli do lesa a na posede popijali 😀
sranda bola ja som sa v celku super bavila 😀 a tak som ušla s kamaratmi aj ja, no svadba bez nevesty a ženícha nemala chybu 😀

mirka12011
30. dec 2009

😲

akdarka
30. dec 2009

garonka 😀 no veselo s tymi chlapmi! a potom si ho musela "odkupit" alebo ho vratili sami?

lucy1990
30. dec 2009

Fiiiha, tak to ste tomu dali 😀

garonka
30. dec 2009

akdarka oni prišli sami z lesa, v pekelnej nalade, len môj drahy bol normalny, ale sa stale usmieval, a sa pytam brata prečo nezobrali mňa ale jeho, no predsa nebudu mňa trepať medzi poľovníkov a ešte aj hore do lesa na posed, no neviem si predstaviť ako by som sa vyštverala na tu drevenu budu 😀
a drahy mal šťastie že neroztrhol nohavice, oblek za 6000 musel chraniť ako oko v hlave 😀

ale kameramana sme mali ako Hitlera nič mu nebolo dobre, natočil video super ale ľudia boli z neho nervozní
Mirka neviem či ho poznaš býva na šváboch vola sa Jedinák a jeho žena fotí

mirka12011
30. dec 2009

nepoznam vobec ale sranda musela byt riadna 😀

natalia777
30. dec 2009

ahojte gulky 😀

garonka
30. dec 2009

Mirka škoda, jeho vraj pozna cely Prešov a jeho synak je redaktor v markize Martin Jedinák

Natali čaukooooooooo

mirka12011
30. dec 2009

kde su gulky? hihih ahoj natalia 😎 ako sa mas? uz sa ti to krati cool

evelina19
30. dec 2009

ahojte,
tak tomu sa hovori originálna svadba. lulu, my sme mali ako menovky medovnicky, ktore si hostia nechavali a kamaratka mi z goralok vyrobila motyliky, ktore pripevnila na špajdlu, bola to vlastne ozdoba do črepnikov a to mali hostia ako darceky. priviazali sme na ne ceduľky "Dakujeme". celkom to malo úspech, az som sa divila. a mna nikto neuniesol, lebo mm vyhlasil, ze on ma hľadat nepôjde. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre