Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
15. jan 2010

na to cvičenie by som šla, veď si napíšeme v pondelok 🙂 majte sa všetky ***pa

lenocka84
15. jan 2010

dugyna v sekcii bejbisanca

pepppe
15. jan 2010

ahojte ako sa mate babenky??

dugyna
15. jan 2010

barby dohodneme sa v PO na to cvicenie

dugyna
15. jan 2010

jaj zase nemam ten lin lenocka..musim ho najst..tam mi ale tusim vyskocili nejake santeni pre detick& 🙂

rogerka
15. jan 2010

halo, baby, kde ste??? 😨

dugyna
15. jan 2010

ja som tu som musela troska porobit doma a hafkacom som bola vonku..xixi 😉

dugyna
15. jan 2010

ale musim povedat ze garonka nas tu dnes zanedbava 😉

rogerka
15. jan 2010

garonka bud spi, kuka rozpravky alebo sa hra 😀
dugy, nemas v profile, odkial si, som zvedava, ak to neni tajne 😉

rogerka
15. jan 2010

inac co si dnes robila?

dugyna
15. jan 2010

jejda a musis si to tam dat do kelu..ja ze to tam mam xixi z BA jeje sak aj ty si..
dnes bola na AFP ..potom trosku upratovala bola na nete papala a zase upratala a prala..ta nic moc..len fllakala

rogerka
15. jan 2010

fiha, to si bola celkom akcna 😀 ja sa cely tyzden len valam a flakam a nic nerobim 😅 ale dnes som trosku upratala a povysavala, bola u mna kamoska s deckami, mala ma 2,5 roka a maly bude mat v marci rok, tak sme sa vyjasili 😀
kedy budes mat vysledky?

dugyna
15. jan 2010

ze vysledky budu tak za tyzden a tyzden a pol..no tak ale ty uz zychvilku rodis tak musis oddychovat..
kam chces ist rodit?

rogerka
15. jan 2010

jejda, nestras, za chvilku snad este nie 😀 tak o 3-4 tyzdne 😉 chystam sa na antolsku, same dobre ohlasy maju, kamoska tam rodila v novembri, tak snad nebudem sklamana...

dugyna
15. jan 2010

tak mi das potom info ja by som tam tiez chcela ist..a budes mat zazmluvneho lekara ci nie?

rogerka
15. jan 2010

neplanujem zazmluvnovat lekara, nikoho tam nepoznam. ak by to bol lekar, ku kt. chodim od zaciatku, mala by som iny nazor, ale takto... jasne, ze ti dam info 😉

rogerka
15. jan 2010

jejda, to uz je tolko hodin??? za chvilu mi pride hladny manzo z futbalu, musim bezat. pa pa

dugyna
15. jan 2010

no tak moja lekarka tam robi..ale hovori ..ze je lepsie ist normalne..hoci kto ta musi odrodit dobre..je to ich praca..
a jedna znama ze mala dohodnuteho lekara..a tym padom si ju nikto nevsimal ze to je jeho pacitnka..
ale setricky ze su vraj niektore neprijemne nenechaj sa odrdit a pytaj sa

dugyna
15. jan 2010

nikto nikde

ninkaa89
15. jan 2010

tehulky, chcela by som sa spytat taku vecicku co ma dost trapi...som v 9tt a mam bolesti v podbrusku, to viem ze sa maternica roztahuje ale mam aj tlak na konecnik...je ten tlak normalny? mali ste to, alebo to mate aj vy? lebo som sa o tom bavila s mamou a ta ma vystrasila, ze ten tlak byva az pred porodom, v poslednych mesiacoch 😨

elko69
15. jan 2010

ninkaa89 tak to ti neviem poradit,jedine co ti mozem napisat je ze ja som taky tlak nepocitovala...nemas problemy so stolicou,alebo tak ze by to mohlo byt z toho??

dugyna
15. jan 2010

mama ti dobre povedala? nekrvacas nespinis?
ale aj tak podla chod na pohotovost radsej ist aj pre blbost ako neist..tehotenske pocity su totiz subjektivne..a tazko povedat ci je to este ok alebo nie..

vefi89
15. jan 2010

dobrýý večer.... 🙂

elko69
15. jan 2010

dobry vecer

vefi89
15. jan 2010

a čo ti tu ešte??

elko69
15. jan 2010

no uz som si stihla pospat, aj oprat,aj sa scemerit z francuzskych zemiakov a teraz papm cukriy :D hehe a asi prasknem...

tikuska
15. jan 2010

Ahojte, my budeme mať chlapčeka, termín Nám vychádza na 29 marca 2010. Teraz som v 30 týždni a neviem sa dočkať konca, navyše mám len 10 kíl a neskutočne ma bolí chrbát. ( maličký váži 1500 ).
Budete niekto rodiť ako ja? Idem do Ružinovskej. 😅

dugyna
15. jan 2010

tituska gartulujem 🙂

cau vefi si mirano zdrhla,vybavila si?
elko ty si odkial?

elko69
15. jan 2010

dugyna ja som z Trnavy....

dugyna
15. jan 2010

joj sak to mas na skok do ba 🙂 xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre