Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lucy1990
21. jan 2010

Aaano, budeme mat letne slniecka 🙂

akdarka
21. jan 2010

lucy, mas aj nevolnosti a tak? alebo bez problemov?

rogerka
21. jan 2010

lucy, vitaj 😉

jane, mna nohy neboleli ani ma nebolia, skor krize, kvoli nim sa mi tazko vstava. vstavam ako stara babka a potom chvilu krivam, kym to rozchodim 😖 a v poslednej dobe aj boky, lebo na chrbte nemozem lezat, tak sa prevalujem z boka na bok a uz to dost citit ☹

inac kde je garonka? dnes mala ist poslednykrat k svojej doki, snad nezabludila cestou domov 😕

lucy1990
21. jan 2010

Nevolnosti boli, okolo 7 tt najviac, hlavne rano, potom sa to postupne zhorsilo na cely den a od vcera mi zacali ustupovat, teraz uz iba vecer...a vecer ma obcas aj pali zaha..a tie nevolnosti boli hlavne od hladu 😉

lucy1990
21. jan 2010

Ahoj rogerka, zavidim uz 37 tt 😉 ja dufam, ze to spolu s fazulkou doklepeme az do konca 😀 a akdarka, ty mas nevolnosti?

akdarka
21. jan 2010

lucy, ja mam bolesti zaludka a nechutenstvo - ale nastastie nevraciam.

rogi, hadam garonku nedrapla tehu demencia a fakt nezabludila 😀

lucy1990
21. jan 2010

Mozno spinkaa 🙂

jjana17
21. jan 2010

ahojte tehulky , ja si len neviem predstaviť ako budeme s takými velikánskymi bruškami fungovať počas leta,,,,,

lucy1990
21. jan 2010

No tak nad tym som uz aj ja rozmyslala 😉 ale leto milujem...ked to zvladli pred nami, zvladneme to aj my 😵

rogerka
21. jan 2010

lucy, nemas co zavidiet, este sa necitim na porod 😀

garonku som uz nasla v inej teme, aspon vieme, ze je v poriadku 😉

janefonda
21. jan 2010

jana tazko, ale zvladnete to! To ja dufam, ze v lete uz budem v pohodke fungovat s malou 😀

lenocka84
21. jan 2010

ahojte

lucy posun termin na 19.8. a daj meno Lenka, a to bude moja nasledniiicka 🙂)

akdarka
21. jan 2010

ja mam na posledne mesiace tehu plan - lezanie pod klimou alebo vyvalenie sa na zahradu s nejakym chladenym napojom...prezijeme 😉

lucy1990
21. jan 2010

Lenka 😀 akurat dnes vecer sa dozviem, ci to bude Lenka, alebo Jurko, a s tym terminom, mozno naozaj porodim 19.8. 🙂 ja som zasa 19.4.

lenocka84
21. jan 2010

lucy mi sme doma viaceri 19
a dnes sa dozvies? nejako skoro nie?
nam sa ukazal az v 20tt

rogerka
21. jan 2010

jeeej, ahoj leni 😀 citala som, ze sa ti uz mimco ozyva, gratulujem 🙂

lucy1990
21. jan 2010

Ja som bola na odbere v genetone, tam mi to zistia z DNA 😵 uz som strasne zvedavaaaaaaa

rogerka
21. jan 2010

lucy, ty si baran ako ja 😀 ja som 12. 😀

lucy1990
21. jan 2010

😀 to ano, a aj to plati

miroslava89
21. jan 2010

ahojte..tak som sem este zakvitla aj ja🙂

a pozeram ze vy ste vsetky take jarno letne slniecko.. len ja som zimny duch..

lucy1990
21. jan 2010

Ahoj Mirka 🙂 aj moj muz je zimny (januar) a je to moje slniecko 😀

garonka
21. jan 2010

baby ja som tu len dnes som nemala akusi naladu, najprv poradňa na nič, doktorka neprišla a ešte mi vyskoči ten blby tlak 140/90 😒
a k tomu všetkemu môj drahy odcestoval do Popradu, prišiel domov, povedal že ide preč, zbalil veci a už ho nebolo a ja som sa rozplakala, že mam byť v takom štadiu tehu sama doma 😠

lucy1990
21. jan 2010

Garonka, tak prave preto pod kecat, nech nie si sama...moj sa zasa zavrie do izby a hra hry, tak to ako keby tu nebol ☹ hadam este nepojdes rodit 😕

miroslava89
21. jan 2010

garnoka ako to ze doktorka neprisla? 😕
a to ze si samucka to musis nejako zvladnut 😔 ked chlap raz musi odist tak odide..

lucy1990
21. jan 2010

Fuuha a ten tlak...ja mam zasa opacny problem 80/45...a co sa vlastne da robit proti vysokemu tlaku?

garonka
21. jan 2010

lucy nie nie jasne, že nie ten tlak je hraničny to je ešte oki
to i môj sa tak občas zavrie do izby a hra pc hry kym nedostanem nervy 😅

Mirka pche volala sestričke keď som bola v ambulancii rehotali sa obidve po telefone ako trafene a potom príde sestrička do čakarne povedať smutnym hlasom, že pani doktorka z rodinnych dôvodov nepríde no aspoň dajaku nahradu mohli zohnať nie?

lucy1990
21. jan 2010

Tak to je sila ako si robia co chcu ti doktori 🙄

garonka
21. jan 2010

lucy oh jaj to maš moc nízky čo?
tha nič sa neda len brať lieky, nesoliť, nenervačiť sa, su dobre i prechadzky a dieta, no ja som ratala že mi v poslednom štadiu tehu vyskoči taky hraničny 🙄

miroslava89
21. jan 2010

garonka tak to je vazne sila 😠

garonka
21. jan 2010

lucy no prave a vôbec nechapem načo sa k nej mam trepať o týždeň keď chodím do nemocky na ctg monitor i na kontroly

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre