Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
23. jan 2010

ahojte babizne
este nespite?

oddnes uz som v ba

dugyna
23. jan 2010

jane dobru noc

a garonka to si uz bola tehu..?fuha nezavididm a ani nikomu nerpajem..

garonka
23. jan 2010

leni a môžeš sa isť sankovať mate tam veľa snehu nie?

dugy jo to bolo v auguste a bolo mi tam na umretie horučava a ešte aj vysoky tlak a v noci sa nedalo spať jedna chcela okno otvorene druha chcela zavrete okno, tretia dvere no katastrofa 🙄

lenocka84
23. jan 2010

lusy tak vela ako vela
cakala somkalamitu a nikde nic
proste blavaci to prezivaju aj ked je 2cm snehu

dugyna
23. jan 2010

hej lenocka u nas je 5cm 😉

garonka
23. jan 2010

leni tu v KE snehu ani stopy ale po cestach je rozsypanych asi kilo soli a naše auto vyzeralo po tych dňoch v žalostnom stave, dnes sme ho dali umyť bolo krasne ale tie šory na pumpach to bolo na zblaznenie 🙄
si sama doma? draheho maš kde? môj hra hry na pc

dugyna
23. jan 2010

garonka nieco mi hovor o tej soli..hafanovi musiem umyvat capky..lebo to je potom na praketach..

garonka
23. jan 2010

jo a havovi ta soľ škodí ja som našťastie s našim vonku za blokom kde soľ neposypuju ale neviem odkiaľ niekto zohnal popol pri jednom vchode je na dobrom useku rozsypany popol 😕 to ma prekvapilo 😕

dugyna
23. jan 2010

popol by nemal skodit?

garonka
23. jan 2010

nemal by ale zle sa potom chodí a havo mal potom zodrete vankušiky na labkach

idem do hajan mlady si v brušku robí mexicke vlny 😅 🙄

dugyna
23. jan 2010

sol skodi ale popol asi nie..ok tak pekne sny.

rogerka
24. jan 2010

dobre ranko spachtosky 😀 to tu este nikto nie je?

garonka
24. jan 2010

dobre ranko rogi ja som tu len hram hry 😀

čo si sama doma? môj drahy šiel do obchodu dobre nie? ide variť a ani suroviny nemame 😲
ty počuj ake maš vložky do pôrodky? tašku maš zbalenu? ja ešte nie 😅

rogerka
24. jan 2010

ahoooj 😀

vcera v noci som na teba myslela 😀 prisiel na mna hlad, tak som si varila puding 😀
sama som doma, drahy siel na futbal nejaky vyrocny a vrati sa az po obede
vlozky este nemam, chcela som kupit tescove, ale nemali. este nemam tasku zbalenu, ani veci pozehlene, nic, nikam sa nechystam 😀

elko69
24. jan 2010

janefonda no aj ja chcem este profesionalne nech mam nejaku pamiatku teda...

barbina182
24. jan 2010

ahojte prepac ze sa miesam ale rogerka taska by mala byť uz zbalenaaa 😕

garonka
24. jan 2010

rogi a ani ja sa nikam nechystam 😀
no lebo baby odporučaju tescove a včera bolo v tesku nenormalne množstvo ľudí neviem či niečo zadara rozdavali alebo čo, tak skusim dnes ale ak nemaju kupim hociaku volovinu
a do podprdy mam vložky babylove z Dmky no som moc zvedava či su vôbec dobre
pudingom som asi každeho nakazila 😀 a tak mi treba lebo včera rano o štvrtej som si ho robila zas a žrala som ho hltavo tak mi do obeda prišlo zle ako nikdy predtym, cely deň som bola na sucharoch ale šli sme k mamine som ožila a spraskala 15 lokší 😀

elko69
24. jan 2010

inak dobre ranko babulky 🙂

garonka
24. jan 2010

elko čaf čaf 😵

rogerka
24. jan 2010

dobre ranko kocky 😉
barbina, my sme cca o tyzden pozadu, zatial nic nenasvedcuje tomu, ze by sa moje bejby rozhodlo prist skor 😉 hlavu ma tesne pod mojimi rebrami 😉
gari, ja som tiez citala same chvaly na tescove. ale vcera tam mali vlozky total vyrabovane, vsetky druhy, asi vsetci kramuju 😀
ja skusim este v pondelok ine tesco, alebo v tyzdni dalsie. a ked nic, kupim ine.
do podprdy mam tiez dmkove, zdedila som po kamoske, ona ich uz nepotrebuje 😀
esteze ta tie lokse vzkriesili 😀

rogerka
24. jan 2010

inak sranda, ze vlozky do podprdy mam , ale podprdu ziadnu 😀 chcem tak o tyzden-dva kupit, nech mi neni mala, lebo sa nejako zvacsujem (uz zase 😠 )

barbina182
24. jan 2010

rogerka..anija nemam este podprdu 😀 😀

garonka
24. jan 2010

rogi vzkriesili a poriadne 😀 ale môj maly kuvik si včera nožky na žaludok vykladal a tak ma všetko bolelo ale to asi preto aby som zaľahla alebo čo lebo v noci som spala ako dudok aspoň raz som sa pekne vyspinkala 😀

tak ja podprdy mam len som kupila rozširujuce pasiky lebo košíky su voľne aj sedia ale obvod je akysi uzky 😀

rogerka
24. jan 2010

no ja mam problem aj s obvodom, aj s kosikmi, ked sa zvacsujem 😠 vcera som si vsimla, ze vyrastam z tej poslednej, co som krvopotne nasla a sadla mi po 500 predchadzajucich, co som si skusala 😅 ja mam problem, ze mi je vzdy vsetko male ☹

garonka
24. jan 2010

rogi ja už ani do bundy nevojdem a to som si ju kupovala v novembri stala ma 60 € doteraz mi sedela ale dnes rano som len tak vyskušala a preboha uzka mi je na bruchu tak ak ju budem obliekať musím davať bacha nech ju nerozparem 😀

rogerka
24. jan 2010

hahaha, ze bunda 😀 😀 😀 tu nezapnem uz 3 mesiace 😀 😀 😀
vies ako chodim povonku? v kabate 😀 ma 3 gombiky + 3 na krk, aby mi nan nefukalo. najskor, ked som uz nezapla bundu, som zapla vsetky 3 gombiky. potom uz len 2 a opasok a teraz uz len jeden 😀 😀 😀 a opasok si volne planta 😀 😀 😀

garonka
24. jan 2010

rogi to musiš vyzerať komicky 😀 😀 😀 😀 😀
ja som doteraz pekne chodila zababušena v bundičke aaaaaaale to som pod ňou mala len jeden pulovrik akonahle by som vzala sveter ešte hneď funím a sa mi ťažko dycha 😀
a kabat? ten mam áčkoveho strihu tak to by som vyzeral ako trafena keby som ho obliekla 😀

rogerka
24. jan 2010

no co ti poviem, imidz je nanic 😀 😀 😀

garonka
24. jan 2010

rogi ty si chodiaca reklama 😀 😀 😀 😀

konečne dnes budeme obedovať ako sa ma už len francuzaky sa dorobia huraaaaaaaaaa

ty čo maš na obed fajnove?

elko69
24. jan 2010

no ja tiez planujem tehu podprdu kupovat az niekedy v 9 mesiaci dovtedy len obycajne...prsia stale rastu a uz teraz zacinaju,nieze by sa to mojmu manzelovi nepacilo,prave naopak :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre