Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
24. jan 2010

liv tak moja mi toho sama od seba tiez vela nepovie, ale co sa opytam na to vzdy odpovie, to su take typy menej zhovorcive 😒

garonka
24. jan 2010

liv jak ti fajneeeeeeeeeeeeee lebo tie Déčka košíky vyzeraju ako čiapky na hlavu 😠

garonka
24. jan 2010

jane moja dokina je zas lajdacka
ale keby som jej stale prachy podhodila taku mam starostlivosť že až 😠

liv1
24. jan 2010

hm, ani tak nejde o to ci mi odpovie, ale aky ma pristup a vseobecne hruza. viem ze v dnesnej dobe chciet od doktorov aby vam sami od seba nieco hovorili je utopia.

liv1
24. jan 2010

😀 😀 😀 drahy tu na mna kuka ze co sa tak rehocem a ja to na tych ciapkach 😀 😀

garonka
24. jan 2010

liv dobre nie? to bola trefna poznamka môjho draheho že tie košíky ako čiapky vyzeraju a myslím že to i rogi dnes povedala 😀
ale komicke boli vystužene košíky veľkosti G no tak baba ktora to nosí ju ľutujem, lebo to je fakt maximalna zaťaž take prsia mať ja mam D a sa mi ťažko dycha 😠

janefonda
24. jan 2010

presne utopia to vystihuje dokonale 😉
moja je mila, a vzdy je dodrzany cas na ktory som objednana, co je super, lebo ku nej sa chodi iba na cas, cize nikto tam nejak vela necaka. Ale ukecana zrova nie je. Ale ma super sestru, ta je vzdy vysmiata a teda aj ukecana 🙂

liv1
24. jan 2010

fakt dobre 😀 . ale baby ked vam poviem, ze moja teta ma asi take, ze 3 pamely mozu ist do kelu, tak neuverite ze sme rodina 😀
a co sa tyka tej doktorky: strasne dlhe cakanie, neochota, prijima stale nove pacientky pritom ma kratke ordinacne, sestricka hodku az dve pred ukoncenim ordinacnych zamyka cakaren. neverili by ste 😠

lenocka84
24. jan 2010

baby ja som pred tehu nosila C.kosik, teraz mam tehu podprdu, ze 40 velkost, a uz mi je tiez total ze tesnaaaa

janefonda
24. jan 2010

liv- mne by to cakanie vadilo a hlavne teraz ked som tehu, nemam naladu byt cely den v ordinacii, cize ocenujem jej system.
asi si idem pomaly lahnut, nakolko rano vstavam o piatej kedze o pol siedmej mam byt v ambulancii na ten glukozovy test ☹ nechceeee sa mi, ale co by som neurobila pre moju malicku 😉

liv1
24. jan 2010

chcem zmenit doktora, len najprv musim nejakeho najst.
a veru, aj ja uz idem do hajan, tak dobru nocku vsetkym🙂

lenocka84
24. jan 2010

mne mm urobil take nervy ze asi tak skoro nezaspim
takze bludim po onlinehrach a bavkam sa

ale vam baby dobru nocku

garonka
24. jan 2010

leni to sme dve aj ja to mam tak 😅

jane a liv dobru nockuuuuuuuuu

garonka
24. jan 2010

leni ja hram takisto online hry a môj mm sa baví tiež

lenocka84
24. jan 2010

ako po dnesku zabavujem dvd so svadbou, mazem mu vsetky fotky, a svadbu uz budem ukazovat len ja
vcera sme prisli, a este nebol schopny nic urobit, uz mi lezie na nervy

dugyna
24. jan 2010

garobka a ak sa mozem opytat povodne si mala aky kosik?lebo ako pise jane..tak uz teraz som na tom tak ze C-D..

jane a on robi v rakusku?tam by sa lepsie rodilo nie?

liv ja uricte na antolsku..lebo ruzinov ma len jedno wc a sprchu pre celu chodbu..a kramare..mne je celkovo spital nesympaticky
zazmluvnovat nebudem lebo ..ja tam tych dr nepoznam..teda moja dr/myslim ze tiez robila na antolskej/ a aj ta co ju zastupuje..su odtial..ale aj oni mi povedali ze lekari to nemaju radi lebo s pacientkou co je zazmluvnena ..nemozu nic robit kym kolega nepride..a pacientka to zle vnima..atd..
a moj nazor odrodit ta musi kazdy..a ty pani prf a doc..rodia mozno raz za mesiac..ale ty co su stale na porodnici..aj neatestovany..tak to maju v rukach viac..a keby nieco vzdy je aj starsi lekar v sluzbe..
hej to viem ze zomreli to sa moze stat hocikde..ta jedna bola dokonca dr. ...
ale chceme si zaplatit ten samostatny box 😉

garonka
24. jan 2010

leni to su chlapi oni urobia čo im pasuje ja musím občas svojho poriadne dokopať

dugy ja som nosila C aj teraz su mi niektore dobre ale v košiku D sa citim lepšie len obvod 85 mi začína byť uzky tak mam tie pasiky na rozširenie lebo menšie nieje problem kupiť ale väčšie už ano 😉

dugyna
24. jan 2010

liv ja chodim do probiosu a som velmi spokojna..presne na hodinu..a na vsetko odpovie sestricka v poho..atd.. 😉

jane a liv dobru noc

garonka..ake si mala pre tehu kosiky..?
lenocka klud

lenocka84
24. jan 2010

no po dnesku si to posral na plnej ciare
stale rozmyslam naco som sa vydavala

dugyna
24. jan 2010

diky garonka..tak snad mi ta D bude dobra kym porodim..len neviem ci 80 mi bude dost...lebo jenda mi uz je teraz uzka..musism zohnat tie pasiky..kuknem na nete..

garonka
24. jan 2010

leni to chce otvoriť okno a nadychať sa vzduchu
môj sa tak spraval takisto po svadbe keď trebalo deliť fotky nemal zaujem a ja som robila všetko ako capnuta
dokonca i cd som napaľovala lebo jeho mamina si zmyslela že jej rodinka musí mať napalenu našu svadbu tak som razne povedala nie a môj mm do toho hučal že hej no išlo ma poraziť

dugy nosila som C a ty ake nosíš?

lenocka84
24. jan 2010

sa len bude cudovat ze sa s nim nebavim, ze nema pristup k autu a pod.

dugyna
24. jan 2010

lenocka..ale to len teraz vyzera zle..urcite si to vysvetlite..hlavne uz na to nemysli..klud..a mysli na malinkeho..a nestresuj sa zbytocne.OK?
a este jedna vec spomen si na vsetko pekne preco si sa vydavala..a uvidis bude ti lespie

lenocka84
24. jan 2010

dugyna len maly je to pekne preco som sa vydala
ine nic

dugyna
24. jan 2010

lenocka nema pristup k autu?xixi prepac mi to prislo vtipne..a neboj vsetko bude v pohode..

garonka povodne som nosila 80B..teraz mam 80C a jednu D/je tam sice napisane C ale merala som tie kosiky a su o dost vacsie..takze si myslim ze je to D/ len mi je zrazu nejako uzka..zislo by sa ta predlzovacka

lenocka84
24. jan 2010

tak auto je moje, platim ho sama, ale on hopouziva
by si mala vidiet aky je ked mu ho nedam

garonka
24. jan 2010

guľky idem do hajaaaaaaaaan nejak mi to bruško tvrdne asi sa malemu nepači keď som dlho hore 😵

dugyna
24. jan 2010

ale lenocka maly neni urcite jedina vec preco si sa vydala..to len teraz si nahnevana tak to tak vnimas..ale ked to predychas..tak uvidis kolko pekych veci ta napadne..

garonka ake gatky kupujes do porodky? ja som objednala tie na babyport..znacka..ten dlhsi nazov a su prve v baliku 5ks...ty kupujes take jednorazove?teraz som na ne natrfila ale na inej stranke..a tie tesco ake vlozky??

dugyna
24. jan 2010

garonka ..len aby si uz nesla tam tam..a maly sa nepytal na svet..to by tak vychdzalo ked je o 2tt vacsi

dugyna
24. jan 2010

baby uz ste obe zmyzli..?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre