Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
30. jan 2010

lulu a co studujes?

lulu4
30. jan 2010

liv: ved ani ja nic nemam iba jedny zlte ponozticky... ale tak ma to uz laka, uz aj kamosky mi chceli nieco kupit ale tie hlupe povery, ze este radsej pockaju teda... a minule bola kamoska malej dvojmesacnej dcerke kupovat v Tescu ze take krasne veci tam dostali esteze som nesla s nou lebo by som sa neovladla 😀

lucy1990
30. jan 2010

Lulu, daj si na uvodnej strane forum a potom nie tehotenstvo, ale spolocny termin a tam to uz najdes 😉

lulu4
30. jan 2010

liv: dokoncujem si Mgr. studium, min. rok som skoncila ako Bc. a teraz som vo 4. rocniku, takze ma bude cakat zaverecny buduci rok uz s malickym 😀 ale mam super chlapa, povedal, ze on si vzdy ked budem potrebovat ist do skoly zoberie dovolenku, ma v tej skole velmi podporuje....
je to filozoficka fakulta odbor netypicky ale zaujimavy Etika

liv1
30. jan 2010

ja nemozem lebo by som pokupila urcite 😀 ale ani nie ze kvoli poveram, ale po skonceni tretieho mesiaca si pojdem pre radost nieco kupit a vytiahnem aj draheho. takyyyyyy je uzasny a zlaty sa o mna stara uplne najviac. 🙂

liv1
30. jan 2010

blizenkyna kde si? 😀

elko69
30. jan 2010

to je dobre baby ak mate okolo seba takych skvelych chlapov :D tak ako aj ja...

garonka
30. jan 2010

LIV kto jaaaaaaaaaaaa?

ja som tu len baby zdrhli 😠

janinna11
30. jan 2010

Baby tak ja som vcera neodolala a kupila som dupacky, uplne uzasne, to tie sialene vypredaje, vidis vo vyklade 50-70% zlavy s detskym oblecenim no a nejdi dnu!!! Je to tazke odolat.. Ale Lucy uz ma aj kocik, minule som sa jej na to pytala, takze aj ja verim, ze bude vsetko ok a budeme s Bublinkou v poriadku 🙂

lulu4
30. jan 2010

liv: ved aj ja som povedala ze na svoje narodky v marci uz kupim urcite nieco aj malemu, to uz mi neda a to uz zacnenm potom pomalicky kupovat veci lebo ozaj nechcem potom v lete v horucavach

liv1
30. jan 2010

to je super ze ta podporuje, a mas naozaj zaujimavy odbor. ja by som tiez este nieco chcela studovat, i ked prisahala som po skonceni ze uz nikdy, ale uz mi to chyba. aspon ze na jazyky obcas, resp. ked pridu ku mne moje ucitelky 😀
a inak uvidis ako dobre sa ti bude studovat, mala som spoluziacky co obcas aj male na skusky zobrali 😀 asi vies ako dopadli...

lucy1990
30. jan 2010

🙂 aj ja som tu

garonka
30. jan 2010

jani ja som v 15tt kupila prve ponožtičky tiež som neodolala 😀

lenocka84
30. jan 2010

lusy cakam na tu svadobnu fotku

sme vecerali tak som tu nebola

liv1
30. jan 2010

ty ty gari lusy 😀 a kto to zdrhol?
lulu kedy mas narodky? 😉

lulu4
30. jan 2010

leni: vsetky cakame na tu foto, uz sa z toho Lucinka nevyzujeeee 😝

garonka
30. jan 2010

ešteže ste nezdrhli 😀

leni musím zmenšiť a ja neviem

lenocka84
30. jan 2010

microsoft office manager
tam daj upravit, a iba zmensis velkost

elko69
30. jan 2010

ja som skoro vsetko pododstavala zatial,no jedine co som si kupila je tusim zavinovacka adnes som si objednala ten zasobnik n aplienky :D

garonka
30. jan 2010

jednu vam pošlem s havom čo som jo?

lulu4
30. jan 2010

liv: 14. marec presne ako moja maminka, oslavujeme spolocne, je to sradna ze som pekne v brusku vydrzala az do jej narodenin 😀

liv1
30. jan 2010

aaaa objavili sa 😀
dnes som si chcela ist kupit nejaku dalsiu knizku o tehotenstve, ale nebolo mi dobre tak sme sli naspat domov. neviete mi nejaku dobru poradit? ja mam taku hrubu tehotenstvom od pocatia k porodu, ale chcela by som aj nejaku inu este.

lucy1990
30. jan 2010

Jeeej, to sa ti podarilo sa tak dobre narodit 😀

garonka
30. jan 2010

kuk na mňa a hava 😀

lulu4
30. jan 2010

liv: ja som povedala ze aj tak nebudu vediet co mi kupit k narodkam tak nech mi tu knizku kupia v marci alebo ak dovtedy nevydrzim kupim si nejaku aj sama... ale tiez neviem ktora je dobra.....

garonka
30. jan 2010

lulu ja mam tri knihy a ani do jednej nečumakujem 😀

lenocka84
30. jan 2010

lusy ty si taka kucerava? ci to len na svadbu?
podareny ste spolu

lulu4
30. jan 2010

LUSY VYZERAS TAM AKO ANJELIK, KRASNA SI BOLA

liv1
30. jan 2010

lulu tak este mesiac a pol si pockas 🙂 , ty si rybka rybkataaaa 😀
my sme este ani nemohli nieco dostat, ked 2 mesiace to bolo top secret, a potom aj ti co to uz vedia maju zakazane to posuvat dalej 😀

elko69
30. jan 2010

garonka no dakujemeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 my baby nedockave :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre