Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
10. feb 2010

dobre ranko prajem

liv tie tabletky si davaj max kazdy druhy den, rodia sa z toho prilis velke deti, to aj dr. povie, ze radsej ovocie, a tak ako vitaminy.

dugy uz som bola v saune, aj bazenoch pocas tehu, a dr. mi nato povedal ze nevidi dovod vsetkemu sa vyhybat, kedze nemam ziadne problemy, tlak ukazkovy, srdiecko ma poslucha, a teraz detto ked som si to precitala

dugyna
10. feb 2010

leni to som aj ja pisala ze nech baby nejedia tie vitaminy pre tehotne lebo sa z toho rodia velke deti...kazdy jeden normalny lekra povie ze ak mas pestru stravu tak nemusis jedine normlanu kyselinu listovu 😉

leni sak v poho ak sa citis dobre tak v klude..ja ale mam dost problem ked som v miestnosti kde je vydychany vzduch..takze ja to asi riskovat nebudem

lenocka84
10. feb 2010

dugy ja som od zaciatku uplne v pohode, tesim sa na bylinkovu a solnu, ta precisti fajne dutiny,
uz nech je sobota
kedy budes mat vysledky z genetonu?

lenocka84
10. feb 2010

btw kedy sa ma robit to EKG? ja som ete nebola, a to zachvilu prehupnem do III. trimestra

elko69
10. feb 2010

janefonda tak ty si sa chystala prec a ja som sa ukladala na spanok,ani neviem kedy som zaspala vecer....

elko69
10. feb 2010

baby mna od rana priserne pali zaha a nic nepomaha,ani mlieko,ani orech,uz neviem co si mam dat... ☹

dugyna
10. feb 2010

EKG sa ma robit v I. a III: trimestri..

lenocka84
10. feb 2010

a dovod?
lebo mne ho nerobili

elko69
10. feb 2010

mne tiez robili EKG v I.trimestri

dugyna
10. feb 2010

ide o tom ci nemas nejake arytmie..preto sa robi EKG v I. trimstri..a III.ci nenastali nejake zmeny pocas tehu..ked sa zvacsuje srdiecko..atd

hej vcera pre pol dvanastou nam pisala sms ta pani doktorka z genetonu 😉

lubka89
10. feb 2010

dobre ranko 🙂

dugyna
10. feb 2010

ahhoj lubka

dugyna
10. feb 2010

kam ste vsetky zmyzli 😒

lubka89
10. feb 2010

uz som tu 🙂ahoj

dugyna
10. feb 2010

ja ze som tu zostala sama
jej ty budes mat majove babetko 😉 ja som 8

lubka89
10. feb 2010

ale nie 🙂 presne tak majove bude🙂 dufam ze bude aj dobre ze nebude hnevat🙂 a ty co uz kupujes vecicky pomaly?

lenocka84
10. feb 2010

ja som bola na "kavu" v kancelarii so svagrinou

lubka89
10. feb 2010

baby poculi ste nieco o tom ze sa nema nosit kocik domou kym nieje babatko na svete? 😒

lenocka84
10. feb 2010

lubka ano, to su davne babske povery, ze to prinasa smolu
aj moja mama ma predtym vystriha, nech ho kupim az n a poslednu chvilu
poznampar pripadov, kedy vstko nakupili a babo sa narodilo mrtve, alebo sa este skor nieco stalo

lubka89
10. feb 2010

coooooooooo? ale mi chceme ist dneska pon 🙂 lebo ho mame z podruky:( co mam urobit?

dugyna
10. feb 2010

ja uz kupujem..len do vcrera som kupovbala bledunkomodre 😉 a teraz musime zmenit trosku odtien farbu..ci farbu v ktorej budeme nakupovat 😉 ..lebo vcera nam pisali ze budeme mat dievcatko 😀 ale ja ju aj tak budem obliekat aj do bledomodrej lebo sa mi ta farba paci 😉

no bykovia su dobry ludia len sa priprav ze maly bude tvrdohlavy a rohaty..ale inak v pohode 🙂 my sme obaja s drahym majovy 😉

lubka89
10. feb 2010

no tak fajn 🙂 uz sa tesim 🙂

lenocka84
10. feb 2010

lubka dat ho inde ako do vasho bytu
to by snad malo stacit

lubka89
10. feb 2010

no ale kde nemam kde

dugyna
10. feb 2010

lubka ja na take veci neverim..kocik uz mame davno doma..to su len reci..ak sa ma stat tak sa stane ci mas kocik doma a ci nie..podla mna..takze asi tak..

dugyna
10. feb 2010

leni komu je lepsie kavicku 😉 ja tu mam kopu zehlenia 😒

garonka
10. feb 2010

ahojte 🙂

čo čítam? vy veríte na tie somariny? jaj to su ale stresy zbytočneeeeeeeee, my mame kočík od decembra doma v izbičke krasne stojí 😉
ja som tu na koňovi i take od veci čítala, jedna baba sa zľakla a chytila si bruško tak bola nešťastna že tam kde sa chytíme pri zľaknuti bude mať babo škvrny 😀

príííííííídem ku vam len vyvenčim havka 😵 😵 😵 😵 😵

garonka
10. feb 2010

dugy presneeeeeee tak kočík vôbec neovyplyvni zdravie babenka, joj ale sa smejem ako niektore stresuju 😀

lubka89
10. feb 2010

no ja som uz normalne rozmislala ze kde dam kocik🙂 ale presne tak dugy ako vravis 🙂 keby sa malo daco stat tak sa stane aj ked nebude vybavicka pre babetko🙂

lenocka84
10. feb 2010

ako ja ten svoj pravy este len hladam, takze to neriesim
ktovie kedy ho vobec kupim, to ma aj tak este cas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre