Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
10. feb 2010

mirka v albumíku maš fotku a to je mamča či ty? lebo komentarik že mama herečka
ja mam asi tehu demenciu 😅

mirka12011
10. feb 2010

gari myslis tu fotku kde ma lenka napisane ze mamina alebo mamka sa hra na modelku ci nieco take? to je myslim lenka na tej fotke 😉

mirka12011
10. feb 2010

gari lenka nie mirka 😀 uz chod rodit bo popleties aj mna 😀

janefonda
10. feb 2010

No ved nas buduce mamicky podporuju vzorkami, ake mile 😖 to nam hrozne pomoze!
Mirka pekna foto!!!

vefi89
10. feb 2010

jane, to tam dávajú len vzorky drahých vecí aby ťa donútili kúpiť si to asi 😀

lenocka84
10. feb 2010

lusy to az tak staro vyzeram?

mirka12011
10. feb 2010

janefonda ano hrozne nam to pomoze ale vies natrie sa lenka raz dvakrat tym olejom hihi a ma potom a ten cumel aspon vyuzije dlhsie hihi
a dakujem ak to patrilo mne 😀

mirka12011
10. feb 2010

leni nevyzeras ja som to pochopila ze si to ty ved aj brusko ti tam vydno to garonka uz by fakt mala rodit 😝

janefonda
10. feb 2010

hej patrilo to tebe 🙂
Ja sa budem pokusat cumlik pouzivat co najmenej, ak ho nebude treba 😉 Viem z moja sesterka mala na nom zavislost a este aj ako trojrocna ho musela stale mat. Tak to by som nerada!
Vefi -Mna si na vzorku aj tak neziskaju...

garonka
10. feb 2010

leni nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅 😅 😅 😅 😅
ja som aj myslela, že si to ty ale ja mam tehu demenciu tak čitam mama herečka a kukam čo robí tvoja mamuš v albume 😀
a tak som porovnavala fotku čo maš v pase a v albumíku tak si vravím radšej sa opytam no
a bruško maš krasne guľate 😵
ja mam na svojom otrasne červene potvory 😠

mirka12011
10. feb 2010

niektore miminka ani cumliky nechcu maju radsej ciciny hihihi

mirka12011
10. feb 2010

gari ja mam strie na cicendach hihi uz ich mam ako melony hahahah

miroslava89
10. feb 2010

clovek si zbehne p ovodu a tu dalsia strana napisanaa... zavislaackyy 😀 😀 😀

dnes som za malo nebola..pojde k nej az manzel ked sa vrati z prace.. a nechcem volat do nemocnice ze ako sa ma lebo uz si pripadam debilne ked tam kazdy den minimalne tri krat volam 😅

mirka12011
10. feb 2010

mirka preco by si si mala debilne pripadat ved je to tvoja princezna a chces vediet ako sa ma a oni ti to musia povedat aj ked tam 100x denne zavolas...

janefonda
10. feb 2010

mirka myslim, ze mas narok tam volat kolko sa ti len zachce, a nemyslim ze pokial su tam normalny, by im to vadilo. A co choroba? Ustupuje?
ja som teraz zavisla na piatej serii Kosti , pozeram na nete 😉

vejula
10. feb 2010

AHOJTE KOčKY

mirka pekučká fotka, nová 😉

garonka ty polepetko... Ale to je dobre aspon niesom sama čo popletiem všetko 😝

mirka89 myslím že teraz je uplne pochopitelné že tam voláš často... To musí každý pochopiť 😉

Inač som došla od starkej som sa tam napapala falzulkovej polievky aj s drahým, tak budeme mať doma bojobu atmosferu 😀 😀 😀 riadne plynové utoky 😝

A ešte som bola s hafčom vonku a to vám je hrozne ako ten sneh zlieza to je hovno na hovne, katastrofa, normálne mám nervy z tých ludí, ale vám poviem pravdu že už ani ja nemám chuť tie hovná zbierať, ked kým pren idem tak po ceste skočím do troch hovien.. Normálne prekážková dráha. Fuuuj, sa ludia môžu hanbiť.

mirka12011
10. feb 2010

veji ahoj a dakujem sme dve co nam to lezie na nerv my hovienka zbierame a neznasam ked niekto zazera ci zbieras ci nie a niekto nezbiera a na tych ani nekuknu uz neraz som povedala starej zene nech ide do ri...ci chce hovno na obed som hnusna viem ale ja zbieram a nakryci namna a hovno mam v ruke a zamnou ide niekto kto hovno nezobere a jemu nic nepovie...och

mirka12011
10. feb 2010

kricat boze nakrici sorry

vejula
10. feb 2010

jj mirka to je asi zákon schválnosti... Ja tiež zbieram, ale niekedy sa stane že hafo kaká také bobky tvrdé aj na 5 krát a to človek ťažko odhadne kolko sáčkov má so sebou zobrať (lebo my tu na to zriadené sáčky ani koše nemáme) a ked na piaty krát hodí taký bobek že ho ledva vidím a už nemám sáčok zrovna nejaká tetula mi príde vynadať... A tie psiska čo maju ho*ná väčšie ako ludské si to nechá hned vedla chodníka a takým nepovwedia nič... Je to katastrofa. Ale najhoršie je to že fakt teraz sa človek ani nemá kde pohnuť aj ked idem s psíkom len trpnem že do ktorého skočí...

mirka12011
10. feb 2010

veji my tiez nemame ani sacky ani kose a blavacania dostavaju sacky a platia 40eciek rocne my platime na jedneho 68eciek a h...nam daju vlastne sacky, kose este vela by sme chceli aby sme vybeh mali a ne kose hahhahaha no a ked ma kakanicu tak to tazko pozbieras tak to pozbieram len tak ako sa da...

liv1
10. feb 2010

hahahahahaha baby citam vas a rehocem sa tu 😀 😀 😀

inak s tymi h... u nas pred domom na travniku je ich az po ... a mam pocit ze tu to nikto nezbiera. By som im tie h.... doniesla domov najradsej 😀 😀 teda predovsetkym ked do nejakeho stupim. By som vrazdila 😀 😀

demencia fungujeeee 😀 gari uz sa rozpol prosim ta 😀 😀 😀

liv1
10. feb 2010

mirka pekne foto 😉

mirka12011
10. feb 2010

liv ale ked stupis do hovenka ti to vraj prinesie stastie 😀

mirka12011
10. feb 2010

a dakujem

liv1
10. feb 2010

😀 😀 miri to sa tiez snazim si nahovorit 😀 😀

liv1
10. feb 2010

babule nemozem prestat mysliet na ten blby cisarsky 😠

mirka12011
10. feb 2010

😀 😝 😉 no skor clovek sa rozculi ako by mal na stastie v tom momente mysliet...
ako miminko?

natalia777
10. feb 2010

janefonda: niekde si pisala ze malicke babatko by malo prespat 16 hodin denne? 😀 velmi by som sa na to nespoliehala lebo ta moja chiarka ani zdaleka, tej sa nechce veru spinkat 😀 ale chvalabohu aspon v noci spinka
😀 takze baby spite kolko mozte teraz 😝

mirka12011
10. feb 2010

natalia ja som pocula ze dokonca 20hodin denne miminko prespi 😀 co je blbost podla mna
liv preco cisarak aj tebe hrozi?

vejula
10. feb 2010

no mirka my s,e ho doteraz amli prihláseného na rodinný dom tam je to len taká symbolická cena ale teraz od nového roka na panelák a to je katastrofa, neviem kolko presne ale tak okolo 50-60 Eur a tiež žiadne koše ani sáčky... liv, ja mám tiež nervy a najnovšie už niekedy aj na chodníku nájdem... Chápeš, uprostred chodníka. A ešte ked chodím so psíkom tak stále trpnem kde skočí, lebo toho predsa kontrolovať moc nemôžešm nedá sa.

liv, a prečo cisársky??? akosi niesom v obraze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre