Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
15. feb 2010

baby, idem sa vyvetrať, vonku je pekne....čafte zatím 😉

barbina182
15. feb 2010

no,,uvidim este ci to nebude,,ale akej farby ma byt presne ta zatka to neviem,, 😖

janinna11
15. feb 2010

ok babule, ja uz balim v praci, bol to ale plodny pondelok, zajtra na mna myslite, idme 1x do tehu poradne, dufam, ze bude vsetko ok. papa vecer sa ozvem 🙂)

liv1
15. feb 2010

jani drz saaaaa . vsetko bude ok uvidis 😀 😉

lenocka84
15. feb 2010

vefi ja som tu , tisko sledujem 😀
nejaka som dnes mimo

mirka12011
15. feb 2010

jani drzim palusky...
leni ta co a ked si mimo len dnes to je v pohode
ja som mimo niekedy aj dlhsie ako den 😀

lenocka84
15. feb 2010

mne sa dnes nejako nic nechce
a od vcera ma divne boli brucho, ledva sa ohnem, a pri otacani ma to stale boli, ked lezim

mirka12011
15. feb 2010

ta co lenka?

lenocka84
15. feb 2010

mirka netusim

alexkaa
15. feb 2010

Ahojte baby,
asi sa chcem len vyrozpravat, alebo počut vaš nazor, radu.... Začnem asi tym že v novembri som potratila v 9tt, od vtedy som mala tri normalne ms, tu poslednu februarovu trochu slabšiu, ale vramci normy myslim.... No už od konca januara mam take zvlaštne pobolievanie brucha, a som strašne citliva na pachy, a citim sa tak čudne.... Ako by som v autobuse či aute čitala...pre tie ktore to poznate, tak zvlaštne zle mi je.....A teraz neviem čo to ma byť...Mala ste niektora MS a zaroven ste boli tehotne? Viem že by to vyriešil jeden test, ale mam strašny strach.....

vejula
15. feb 2010

tak uýž aj napapaná 😝

lenočka čo nemáš dobrý den??? Aj také poznám, neboj bude dobre. s mm všetko v poho či ani nie?

a he s týmmi telefonatmi sme to aj my robili, alebo ked bežala ta čokoládová hviezda tak sme zdola zvonili že sme ten štáb Orion aby zišli dolu a potom sme utiekli... To tie decké hrátky 😀 😀

vejula
15. feb 2010

Alexka je to možné počula som že niektoré kočky maju aj niekolkocyklov a su tehotné. Test je jediný možný spôsob alebo sa objednaj ku dokimu nech ti zoberie krv že máš podozrenie ale ten test by som si najprv spravila určite.

lenocka84
15. feb 2010

veji tak nejako
nic sa mi nechce, a ako som pisala nejako divne ma boli brucho

vejula
15. feb 2010

tak sa nepremáhaj, lahni kuk nejaký filmik alebo čo a žiadne stresy... A s mm v pohodke, či ani nie?

alexkaa
15. feb 2010

uf, budem sa musieť odhodlať na to.... len mi chýba odvaha :(

lenocka84
15. feb 2010

veji s mm je fajn, akurat dosiel z prace
to je ok, ale taka som nesvoja dnes

vejula
15. feb 2010

hm lenočka, ako vraví, sadnite si s mm a spravte si príjemý večer 😵 uvidíš bude lepšie 😉

alexkaa držím palce nech ti tam výjde čo si praješ a neboj tehotenský test ešte niekoho neuhryzol ason budeš vedieť na čom si a nebudeš v takej neistote ako si teraz 🙂

barbyes
15. feb 2010

baby,

aha čo som našla. nie je to síce ultrazvuk, ale...🙂
http://www.maderna.sk/novorodenec/hygiena/uzito...

lenocka84
15. feb 2010

veji uvidime, vecer ma prist aj svokra
a ja som akurat povedala ci niesom taka divna, ze som aj vylucila ten cukor zo zivota

vefi89
15. feb 2010

barby, nezdá sa ti to vela 63 e??,fonendoskop ťa vyjde lacnejšie 😀 😀

lenocka84
15. feb 2010

dievcata kde sa flakate?

vefi89
15. feb 2010

lenka, ja som tu, ale rozmýšlam že idem aj niečo spraviť....najskôr asi umyjem dlážku 😀
je ti lepšie, alebo nie?

barbina182
15. feb 2010

vefi a teba neposiela doki do nemocky..?

lulu4
15. feb 2010

ahojte, som vas akurat dociatala, som sa dobre nasmiala, dnes ste bodovali kočky 😀 😀
no akurat som si dopiekla kolacik som robila vyborny pernik - mnaaam ale ako sa mi podaril, uplne vyskocil pekne vysoky, tak musim sa pochvalit nema ma kto, drahy v praci 😀 😀

vefi o garonke nic nove, dufam, ze uz je na izbe?

vefi89
15. feb 2010

barbi nie, ja chodím do nemocky len na CTG

barbina182
15. feb 2010

no mna uz posiela od ponedelka ked nic,,nechcem isť 😖
na vyvolavacku,,ale chcem aby samooo

dasena
15. feb 2010

dievcata poradte prosim.
11.,12.,13. DC som spinila a teraz mam dostat mrchu 16. a uz treti den spinim neviete preco?Test som si robila a je / takze neviem ☹

vefi89
15. feb 2010

a prečo ti majú vyvolávať pôrod??však normálne nehávajú tehotenstvo do 42.tt 😕

vefi89
15. feb 2010

dasena, ja som pred MS tiež zvykla špiniť...môže to byť nejaký zápal alebo niečo podobné.nevylučujem tým tehu..ale pokial nemáš iné príznaky, ostáva ti len čakať. nechcem ťa odbiť, ale nevytešuj sa a nerob si nádeje, aby si nemala oči pre plač 😉

barbina182
15. feb 2010

ja neviem vobec,,asi ze mam dozretu placentu alebo co nechapem,,termin mam 18,2 a uz v pondelok 22,2ma supol do nemocky 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre