Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
18. feb 2010

Ahoj Leni, uz ho tam mas??
V tvojom albume Leni, alebo v garinom??

elko69
18. feb 2010

magic08 skus kuk stranku http://www.paleniezahy.sk/index2.php?som_tehotna

liv a rozmer 35 cm na sirku je dost?ake siroke su vanicky vasich kocikov baby????v tomto mam problem lebo vsetko co kuk maju okolo 35 az 38 cm a viac nie...

lenocka84
18. feb 2010

jani v garonkinom, ked pozries albumy podla aktualizacie, tak dnes, cca 15 v poradi

vejula
18. feb 2010

Ahojte kočky tak ja som u maminy budem tu aj spať... mm sa neozval aja mu volať nejdem kedže sa mi naposledy neozval. Cítim sa dosť zle 😢 Ešte že je tu somnou aj chlpáčik bo tu už všetci spia...

Leni inač zajtra o tej 13 pri nemocke, či kde???

A Tobika som nevidela ani v albume ho nemáš... KDe sa skrýva?

lenocka84
18. feb 2010

veji v garonkinom, lebo jej mm to poplietol, a miesto mojho mailu dal na kona
ale sak nevadi
veji inde sa neda? netusim este ako sa k nemocke dostanem, a hlavne kde je parkovisko

janinna11
18. feb 2010

Jezisssssss baby, je krasny!!! A ta pusinka ako dievcatko a ocka sikmucke ako Garonka, cely je podareny, ako babika, uzasne!!

Garonka, viem, ze najlblizsich par dni tu urcite nebudes, ale i tak blahozelam ku krasnemu synovi a teda Ti poviem, bol poriadne velky!!!! Ze 55cm!!! Krasny je!! Juuuj, tesime sa vsetky s Tebou!!

lenocka84
18. feb 2010

a aby som nezabudla, garonka vsetky baby pozdravuje

verim ze uz coskoro pojde domov

vejula
18. feb 2010

jeej garonka má krásdneho chrustika 😵 gratulujeeeem.

leni môžeme aj inde stretnuť kde by ti to vyhovovalo???

lenocka84
18. feb 2010

povedz ty, ja som autom, takze mne treba aby sa dalo zastavit ze ta naberiem

liv1
18. feb 2010

no garonka mas naaaaadherneeeeeho chlapceka. Krasnucky, zlatucky, no ako z rozpravky 🙂 gratulujem este raz 😉

vejula
18. feb 2010

No ja som momentálne u maminy na Solinkách, dalo by sa ti tam prísť, teda ak vieš kde to je... To je to sídlisko kde je max...

lenocka84
18. feb 2010

tak max poznaaaaam

liv1
18. feb 2010

elko tu sirku vanicky, to je snad jedine co zatial neriesim. ale aj to bude pri vybere dolezite...chcela som ti prave povedat ze ty nebudes musiet riesit sirku vanicky lebo rodis v juni, ale ako tak pozeram maly bude mat pol roka az v decembri, koncom, takze tiez budes musiet riesit tie fusaky a to zaberie dost miesta. hm....

vejula
18. feb 2010

a može byť tam leni??? Môžeme tam rovno aj skočiť kuk či tam nemaju nejaký obchod s detskými vecičkami 😉 Bo ja som v maxe ašte ani moc nekukala.

lenocka84
18. feb 2010

kludne moze byt aj tam jasne

vejula
18. feb 2010

super leni tak o 13.00 😉

lenocka84
18. feb 2010

okis, keby nieco si volame, lebo ja tu doobeda asi nestiham byt

vejula
18. feb 2010

jasnačka šak čísla máme tak nieje problemos 🙂

lenocka84
18. feb 2010

jj vytesujem sa
by somrada aj vanicku kupit ak sa podari

magic08
18. feb 2010

dakujem za rady kocky....

liv1
18. feb 2010

baby študovala som o tých jahodách tak toto som našla ak máte záujem prečítajte si 😉...

"Ženy, ktoré čakajú bábätko, by mali jesť jahody už len z nasledujúceho dôvodu. Ich konzumáciou si zabezpečia extra-porciu kyseliny listovej, dôležitej pre zdravý vývin plodu, rast buniek a tvorbu krvi ešte nenarodeného dieťaťa."
a druhé:
"Výborným zdrojom kysliny listovej sú surové potraviny:
orechy, slnečnicové a sezamové semená
bobuľové ovocie, napr. maliny, ostružiny, jahody, a tiež pomaranče
čerstvá zelenina, napr. hlávkový a ľadový šalát, zelený hrášok – zeleninu určenú skôr na varenie, ako je špenát, kapusta, karfiol, červená repa, brokolica, upravujeme, ak je možné, na pare"

Druhá vec je už samozrejme tie jahody v zime 😅

lucy1990
18. feb 2010

Ahoj liv, tak som tu 😀 a jahodky som si dopriala, a boli vynikajuce 🙂

lucy1990
18. feb 2010

Ja sa uz strasne tesim na ten prvy jarny zeleny mnamkovy hrasok 😀

vejula
18. feb 2010

čavte kočky tak ešte buntošíte... Ja sa chystám spať dufam že sa mi podarí ked mám dnes taký náričný nervydrásajuce den za sebou 😒

lucy1990
18. feb 2010

Veji, som citala ze mate s mm tichu domacnost? 😕

liv1
18. feb 2010

ahooooj lucy prave sa napchavam jahodkami. mnaaaaam 😀

a hrasok mnaaaam vychutnavam si jednu z mala chvil kedy mam na nieco chut 😀

veji caf tak ty to dnes nemas lahke 😕 stale nic nove s mm?

vejula
18. feb 2010

nie ako sim predpokladala, tak mi nevolá... Tak čo už... Asi má dostatočne naplnený program tak mu zrejme nechýbam 😒

lucy no momentálne nie som doma ale u našich, bo sama doma to je tak dobre na poriadnu depku 😔

liv1
18. feb 2010

tak to by som ja mojmu ani trochu netolerovala taketo. na hodku mozno najviac 😒 ...

liv1
18. feb 2010

veji ale netrap sa. muzom obcas sibne.... 😉

lucy1990
18. feb 2010

Jaaj veji, dobre si urobila, nech si chlapec uvedomi, ze mu chybas, uvidis, teraz trucuje, ale zajtra zavola...skoda, ze je taky, teraz by ti mal byt oporou a nie robit hluposti...ale neboj, vsetko prehrmi, za chvilu si ani nespomenies 😉 len nedepkuj..domkovi to neprospieva...dobre veji? Drz sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre