Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
23. feb 2010

ja mám chuť na vyprážaný syr, konečne muž odchádza z práce tak ide aj po mňa, už bolo na čase 🙂 tak ho asi zoberiem do nejakej reštiky 😀 a na zajtra idem potom urobiť bryndzáky 😉

barbyes
23. feb 2010

a rozmýšľam čo Ti poradiť, ale ja neviem na čo máš chuť..

barbyes
23. feb 2010

už tu mám muža, majte sa tu krásne, prihlásim sa zasa vo štvrtok

janefonda
23. feb 2010

cau barbyes
🙂 uzite si jeden druheho

dugyna
23. feb 2010

jane nakoniec ho skusam a zatial mi to vyhovuje ale objednam si z tej tvojej stranky nahradne gulicky na dosipavanie 😉

barby klikni www.noseniedeti.sk to su tie kojacie vankusiky 😉

jane gumkacov chcem aj ja..to sme mali ako destka na viedo kazete..nasi nam to nahravali 😉

dugyna
23. feb 2010

barby a uz mate net?

janefonda
23. feb 2010

dugy aj nam nasi gumkacov nahravali, ale tie kazety sme zodrali, ved ja ich poznam naspamät 😀 Len pozor tie gulicky, co mam ja vo vankusi su take trosku väcsie, zazila som uz aj jemnejsiem, ale je to uplne v pohode aj s tymito 😉

lenocka84
23. feb 2010

akurat sa rehoceme s mm lebo ked zakaslem , ide mi vonku pupok, nic ine len pupok vykukne
take dobre smiesne to je

dugyna
23. feb 2010

jane moje su neni nejak velke 🙂

janefonda
23. feb 2010

u nas bola teraz chvilka vzrusa, manzel sa mi nevedel dovolat z prace, mala som mobil vedla v izbe... a on dosiel domov z roboty, lebo sa o mna bal, ale uz aj bezkal spät. Hrozne bol vylakany ☹ zlaticko moje

rebeka25
23. feb 2010

No tak uz viem preco mam zle vysledky. Vraj to nieje nic velmi zleho, mam zvyseny hormon Estradiol. Viem niektora z Vas co to znamena?

elko69
23. feb 2010

anjelik026 no v prvych tt je podstatne brat tu kyselinu listovu,ja som sa nepytala dokyho ja som brala tie normal vitamíny pre tehulky co s apredavaju v lekarnach....

elko69
23. feb 2010

rogerka ahoj...blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tak co aky je to pocit byt mamcou??preco tu nemas foto malinkej??daj do albumu sak sme zvedave vsetky....

elko69
23. feb 2010

rebeka25 vidis to hovorila som ti ze nemozes stresovat a mysliet len pozitivne...to ovplyvnuje vela faktorom tie vysledky.... takze potom je to vlastne dobre,nie?neviem co znamena ked je to zvysene...skus nagooglit...

ok babule idem uz haji tak dobru nocku vsetky...

rebeka25
23. feb 2010

Elko69- tak po tejto skusenosti som mojmu drobcovy slubila ze uz nebudem vobec stresovat. No chvalabohu nic vazne to nie je aspon tak mi bolo povedane a ja tomu verim 😎

janinna11
23. feb 2010

Ahojte kocky, co preberate??

janinna11
23. feb 2010

No co ste uz sli vsetky spat??

gali
24. feb 2010

Slovensko - Norsko 3:2

gali
24. feb 2010

janinna11 - v pondelok mi dr. povedal presne taky termin ako mas ty 🙂 tak sme tu uz ak dobre pocitam 3 aj s Liv, ktore sme zaciatok septembra 😉
dnes si idem konecne pre tehu knizku

gali
24. feb 2010

3:3 co bude poslednu tretinu? 😒

janinna11
24. feb 2010

Ahoj Gali, ako si sa vyspala?? Takze je momentalne3:3???
No dufam, ze nasi este co-to strelia... 🙂

elko69
24. feb 2010

rebeka no vidis to treba mysliet pozitivne,aj mne to mamina povedala ze nemozem mysliet na nic zle lebo si to privodim...

gali ty si taky sportovy maniak?ja keby som nemusela do prace ani z postele sa nepostavim :D

gali
24. feb 2010

nuz sport mam radsej aktivne, nie pasivne sledovanie TV, ale hokej je moja slabost 😉 , ale vstala som, lebo idem do prace, len mi volali, ze az na 8:15 ideme... Inak by som spala aj do 10h 😀 som vikendovy spachtos

janinna, veru zatial 3:3 ☹

gali
24. feb 2010

idem, babulky, pomaly na bus. Vecer hadam nakuknem, co noveho. Pekny den prajem, paa 😉

janinna11
24. feb 2010

Galia s tym terminom je to super, len sa aj trochu bojim tych najvacsich horucav s navacsim bruskom..... budem iba doma v chladku sediet... 😉

janinna11
24. feb 2010

tak ahoj a prijemnu pracovnu stredu 🙂

janinna11
24. feb 2010

baby visnovsky a satan- Mirko dal 4 gol!!!! 😀 Stav 4:3, vyhravame

elko69
24. feb 2010

gali ok tak bez a pekny den prajem....

janinna uz je to 4:3 zeby s ati nasi zobudili po prehre s cechmi??a ti ako hrali nevies?

janinna11
24. feb 2010

Tak celkom prijemne ranko, kedze sme vyhrali 😀

janinna11
24. feb 2010

vsak cesi s rusmi prehrali a potom neviem, hrali s niekym??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre