Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
24. feb 2010

elko nasa janka sa nechala uhovorit, az tolko ze maly sa napil skazenej plodovej vody a chytil otravu krvi
takze asi tolko

jjana17
24. feb 2010

leni, aj moj manzel ked sa narodil tak ze bol v bruchu dlho, a tiez si glgol plodovej vody a na to ze bol normalne donoseny tak bol v inkubatore koli otrave

liv1
24. feb 2010

lenocka mala by si to napisat velkymi pismenami, aby si to vefina poriadne vsimla. ja si tiez nemyslim ze je to sranda, hlavne ked sa doktor pytal ci ju nieco boli a tajila ze ma bolesti. VEFINA CHOD DO NEMOCKY! a ak sa aj nastves, je mi to jedno, my blizenci sme tvrdohlavi, ale toto uz je risk si myslim. a myslim to v tom najlepsom voci tebe ako si len vies predstavit 😉

jjana17
24. feb 2010

no to strasne dlho prenasa a pokial aj ma nejake problemi nie je na co cakat, moj nazor radsej si polezat zbytocne tyzden v nemocke ako si potom buchat hlavu, ze sa nieco pokaslalo

mimi21mimi
24. feb 2010

Ahojte baby... je tu aj niekto kto ma termin v auguste? 🙂

liv1
24. feb 2010

takych je nas tu viac 😉

jjana17
24. feb 2010

ja mam termin v auguste

garonka
24. feb 2010

ahojte nakukla som sem čo tu noveho

maly mi spí od tretej i ja som si zdriemla a teraz som ešte viac unavena 😒

vefi nakoniec budeš mať aj ty valibučika 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mimi21mimi
24. feb 2010

a kolkeho? Ja mam 11steho.

jjana17
24. feb 2010

ja mam 8meho

mimi21mimi
24. feb 2010

Ides aj na 4D ultrazvuk?

jjana17
24. feb 2010

vies co neviem ale pravdepodobne nie, u nas to robi len jeden lekar a je to dost drahe

janinna11
24. feb 2010

Ahojte zienky, ako sa mate?? O com kecate?? 😀

janinna11
24. feb 2010

Liv ako si dopadla u lekara??

mimi21mimi
24. feb 2010

A kolko to stoji? U nas tusim 33 eur - teda nie u nas, ale o 20 km dalej.... v pondelok som sa objednala a mam prist 29eho maja.
Segra tam pred rokom bola a maju peknu pamiatku na DVDcku a aj fotky.

jjana17
24. feb 2010

mimi, ty ides na ten ultrazvuk

mimi21mimi
24. feb 2010

Ano ano... len som zle napisala... 29. marca 🙂

jjana17
24. feb 2010

mimi, no u nas to stoji 130 eur, takze preto tam ja nejdem

janinna11
24. feb 2010

Baby bavite sa o 3D USG??

liv1
24. feb 2010

ahoj jani dopadla som dobre tak sa tesim. male mi tam mavalo mrvilo sa, no sranda uplne novy pocit ho takto vidiet ako len fazulku v 8tt. a ty ako? uz mas vysledky?

inak do genetonu mali termin len piatok rano, alebo utorok o 12tej. tak zobrala som ten utorok, lebo aj tak vysledky budu az utorok a tiez dnes mi je brutalne zle, tak doobeda uz nic nedohadujem...

jjana17
24. feb 2010

jani, hej bavime sa o tom

janinna11
24. feb 2010

Liv uz som stihla precitat co a ako, super, ze mas dobre vysledky!!! Tesim sa s Tebou, no a s tym zvracanim, to Ti teda nezavidim....

Ja mam tiez dobre spravy, 1. skrining negativny, tak som rada a male je uzasne ........... 🙂

A na genetike mi docent hned odporucil nemocensku, ked som mu povedla, v akom prostredi v praci som....
Takze asi to buduci tyzden pojdem vybavit....

mimi21mimi
24. feb 2010

Nooo u nas robia 4D .... neviem aky je rozdiel medzi 3D a 4D ked mam pravdu povedat 😀

130 eur? To je teda prehnana cena! V takom pripade by som veru nesla ani ja.

janinna11
24. feb 2010

A to odkial ste baby?? To kde za to pytaju 130 euracov??? Sialenci..........

janinna11
24. feb 2010

Kocky tu si mozte precitat rozdiel 3D a 4D USG, pri 4D je moozne prezriet a vysetrit aj organy v realnom case...atd, vsak citajte

http://www.novedieta.sk/?IDe=6233

mimi21mimi
24. feb 2010

janinna a ty sa chystas tiez na 3D alebo 4D?

vejula
24. feb 2010

Ahojte kočky tak ja som teraz došla z prechádzky bola som s havkáčom an takej dlhšej na hodku a pol 😝 A to som tu pred tým čosi popratala, ešte chlpáča som samoška že musela osprchovať a som mokrá jak myš... Vonku sa už maličký tak zapieral assi sa mu nepáčilo že som stále na nohách, takže dnes už len pohov na prdeli sedieť, bo ja nechcem aby som niečo prešvihla 😒

Inač gratulujem ku všetkým dobrým výsledkom..

Vidím že vefi si to ešte doma užíva s mišenkom v brušku... A to jej hrozil predčasný pôrod v 36tt 😅

A garonka jak došla tak aj zdrhla. ccc, asi má toho teraz vela, ale drobček pekne spí od tretej, fajn že si aj ona zdriemne 🙂

janinna11
24. feb 2010

baby ja chcem urcite ist na 4D, mna to bude stat 1000,- Kč aj s DVD (6-10min zaznam) a 2 foto v cene 😀 plus odborny vyklad aj pre partnera samozrejme 😀

garonka
24. feb 2010

vejiiiiiiiiii ja som tu 🙂

garonka
24. feb 2010

len triedim maleho veci my už nosíme 62 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre