Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
9. mar 2010

tiez sa chystam do Targu 😉 Mozno ideme do toho isteho obchodu, len neviem ako sa vola, len ak by som ti link poslala.
Tiez som chcela pockat, kym budu deviataci, ale raz som sa nieco riadne nastvala a povedala si, ze dost. Stale som robila nieco pre druhych a na seba (na nas) som zabudala a zanedbavala manzela a okolie. Vsak pomaly 30 na krku, tak sme sa rozhodli. Nelutujem to a tesime sa. 😉

tatianka.g
9. mar 2010

ucitel robi stale nieco pre tie deti a vdaky sa len malo kedy dockame 😒 ja som z toho dost casto frustrovana a tiez sa uz velmi tesime
ideme do targu: jeden obchod je pri kruhovom baby city ale ten je vraj drahsi a viem este o jednom - je na harcerskej ulici niekde v meste este neviem presne kde nejaky baby boo alebo tak nejak chcela by som tam kupit komplet vybavu u nas v Kezmarku a okoli nie su ziadne podobne obchody, ved ja si nemam ani kde kupit tehotenske nohavice

gali
9. mar 2010

http://www.babyboo-nowytarg.pl/

toto je link na ten obchod. Mozno je to tam. Skus mrknut. Ja som zatial len co-to popozerala. S tou vdakou mas pravdu. Nastastie si to tak neberiem a nepripustam. Skor ma rozculuje vrchnost, ktora si asi mysli, ze ucitelia nie su ludia, ale extra sorta a potom ma este stve, ze skoro nikto nesuhlasi s tym co sa v skolstve robi (ucitelia), ale vsetci cusime a robime co nam kazu... To je asi na tom to najsmutnejsie a potom sa cudujeme, ze si nas nikto nevazi. Ako si moze, ked si prestava clovek uz vazit aj sam seba?

Ale podme radsej pekne tehotniet a nerozculovat sa 😉

tatianka.g
9. mar 2010

suhlasim s tebou na 100%
ano je to ten obchod, baby pisali ze tam nakupili aj o tretinu lacnejsie. Len neviem ci sa mi to podari najst, je tam aj mapka tak hadam ano. A ty si odkial? Ak to nie je tajne 🙂

gali
9. mar 2010

z RK 😉

janefonda
9. mar 2010

prepacte babulky zehlim malej veci tak odbieham...
Tatianka my sme sa rozhodli pre Jane slalomPro , celu trojkombinaciu som kupila, ale este 2008 ta sa nam paci viac ako 2009 a 2010 sa este nedala pozriet nikde nazivo tak sme ostali pri 2008
Gali my sme pozreli hrooozne vela kocikov a tento nas je pre nas uplny vitaz, tak aj ty si poriadne poskusaj kocik v obchode nech vies ci sa ti s nim dobre manipuluje a tak 😉

gali
9. mar 2010

mas ho aj v albume? myslim ten kocik. Zeby som si kuk co si si vybrala. 😉

tatianka.g
9. mar 2010

to su tie jane asi fakt dobre 🙂 ja som z toho mnozstva kocikov uz niekedy zufala 😒
najhorsie je ze u nas v obchode vela toho na vyber nemaju

janefonda
9. mar 2010

gali nemam, ked ho donesu urobim foto 😉 ale mozes pozriet sem-
http://o-baby.de/agr/Jane-Slalom-Pro-Set_22503_...
tam si polistuj 🙂

janefonda
9. mar 2010

tatianka ja som si o nich aj veeela precitala a aj som si ho vyskusala v obchode a bolo rozhodnute. Ziadny kocik nie je bez chybiciek, ale tento splna najviac nase poziadavky 🙂 jednine, ze nema prehadzovaciu rucku u sportiaka, ale to zasa ja nevyzadujem.

gali
9. mar 2010

som zvedava, ze pri ktorom nakoniec my skoncime. Asi mas pravdu, ze najlepsie si je to nazivo vyskusat v obchode a nie len tak z obrazka...

janefonda
9. mar 2010

gali určite ich treba vidieť a vyskúšať...na obrázku to niekedy predsa len vyzerá inak ako v realite 🙂 A navyše tento Jane ma jedno z dvoch najlepších vajíčok, čo testovali v Nemecku v crash testoch. A má aj celkom veľkú vaničku, niektoré kočíky ju majú veľmi úzku...

gali
9. mar 2010

vsak i to som pozerala, kedze drobec sa narodi v septembri budeme potrebovat hlboky kocik najma v zime a to ked tam budem musiet este aj fusak natrepat... Bude veselo 😉 a som zvedava ci sa zmesti do vytahu, ale ak nie asi to budem musiet riesit, ze kostra ostane dole v "kocikarni" a vanicku budem nosit hore do bytu.

tatianka.g
9. mar 2010

jane a to si objednavala z tej nemeckej stranky? a ta cena je za komplet 3-kombinaciu? 🙂

janefonda
9. mar 2010

tatiana ano ja som to objednala z tej nemeckej stranke, je to neporovnatelne lacnejsie oproti svk cenam... napr. konkretne tento to je komplet trojkombinacia za 549 a v ramci ceny mas aj plastenku proti dazdu, aj sietku proti hmyzu, taska na rukovät a pumpicka na kolesa 🙂 http://o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-f... a presne tento isty stoji na svk min. 727 eur 😠 cize sa to podla mna oplati...prinesie ti ho kurier priamo domov 😉

janefonda
9. mar 2010

kde sa flákate všetky??? no hrozné s Vami!!!!!!!!!!!! 😠

liv1
9. mar 2010

cauteeeeeee. 😉 neviem sa uz dockat tej vystavy v brne. dnes sme boli v ikedi, pozerali postielky, komodky a tak, no nadhera 🙂 . inak bola som prekvapekna ze tie detske postielky boli v ikei napr. ovela lacnejsie ako v Mothercare...

janefonda
9. mar 2010

Liv: tak sa uz pozeras po vecickach, no super. Ja sa pokusam zostavit vybavu z latkovych plienok...no uvidime ako to dopadne 🙂 Zavidim ti, ze ides do Brna, ale v dobrom pravdaze 😅 Aj ja by som isla, keby sa dalo, tam budu isto aj latkovky a chcela som si to mrknut, ale no co uz...jedine, ze by som v nedelu ukecala rodicov a isli by tam so mnou, kedze mm ostava v AT a ja budem na SVK. 😠

liv1
9. mar 2010

Jane vsak nahovor vasich. podla mna to stoji za to tam ist. 🙂
dnes mm isiel so mnou do kiky, a kika zavreta 😠 . tak sme skoncili v ikei, prekvapili ma ze su do desiatej...
ale viem ze v kike je vela peknych veci, su tam zariadene detske izbicky a tak, tak by som sa tam rada isla pozriet.

janefonda
9. mar 2010

liv: ved uvidim, nasi by pre mna urobili vsetko, len neviem ci nebudu mat pracovne povinnosti 😒 zajtra si pochatujem s maminou a uvidime, len aby to nebolo tak, ze sa uz bud vsetci v nedelu balit a nic tam nebude. To by ma mrzelo 😔
Ja sa teraz vytesujem, ze k nam uz putuje nas kocik 😵

elko69
10. mar 2010

ahojte babule ako sa mame??

garonka
10. mar 2010

🙂 🙂 🙂 🙂

mirka12011
10. mar 2010

ahojte babenky
liv ako bola si kukuc?
elko cukor zajtra?
mne gynekolog povedal, ze on nevyzaduje kvoli vracaniu aby som sla este raz a internista ze ma trapit nebude tak juju nemusim pit glukozku este raz inak moc aj cukor z krvy sme mali v poriadku tak nieje co riesit hihi
uz sa musim objednat na prietoky len keby zdvihli ten telefon 😀

lenocka84
10. mar 2010

aaaaaahojte

nas net je divny, maily mi nejdu ale konik ano 🙂
aspon san ebudem cely den nudit

mirka uz na prietoky??? tak skoro?

mirka12011
10. mar 2010

na prietoky sa chodi v 30tt hihi tak to mame o 2tt

lenocka84
10. mar 2010

mirka to fakt? ja mam poradnu v 31tt a dr. nic nepovedal

mirka12011
10. mar 2010

no ja som bola na poradni vcera a predomnou sla kamka co ma tiez 28tt a tiez sa ma objednat na prietoky hihih a mam napisane v knizke ze 30tt sono-prietoky...tak neviem

janefonda
10. mar 2010

Ahojteee,
ja tiez nic neviem o prietokoch, ale na sono idem 18. tak mozno vtedy to urobia?
Kde ste boli vcera? Nejako to tu viazne posledne dni!!! ☹

lenocka84
10. mar 2010

hmm no ktovie
uvidime

jane mne nesiel net, tak som abstinovala

janefonda
10. mar 2010

lenocka vyhovorky , coooo 😀 a co inak ako sa citis? Co noveho??? 😉 vcera mi chybala komunikacia, manzel bol v praci a teraz je zasa v skole tak som samaaaa. Ale aspon som vcera pozehlila slusnu cast veci pre malu a dnes pokracujem 😝 U nas sneziiii!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre