Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
11. mar 2010

veji nemam potuchy, ale vsetko od vcerajsejvecere a dnesnych ranajok slo von
nechapem tomu
som z toho smutna, a hlavne totalne unavena

elko69
11. mar 2010

LENOCKA A ODKEDY TI BYVA ZLE?

elko69
11. mar 2010

aha uz som si precitala...fuuuuuuu tak nezavidim,ja som momentalne stastna ze som zvladla cukor a este som zvedava na vysledky...

lenocka84
11. mar 2010

elko teraz v sobotu mi bolo, hnacka a vracanie, a dnes som vracala

elko69
11. mar 2010

hmmmmmm to je teda asi viroza a nie tehotenska nevolnost,ze?

vejula
11. mar 2010

lenočka no neviem ale volala by som obvodnému lekárovi jednoznačne 😔 Pre istotu, radšej zavolať ako by si mala niečo zanedbať...

vefi89
11. mar 2010

leni alebo choď za lekárom osobne....tam ťa niekto nakazil, tak posuň ďalej...ako keď sme boli deti: pošli ďalej, nevracaj 😀 😀 😀

mirka12011
11. mar 2010

elko no ja som len tu vodu mohla pit lebo mineralku sme mali zakazanu no proste pit sme nic ine nemohli ako vo vazeni normalne brr
leni tak to je crevna chripka a mas aj teplotu?

vejula
11. mar 2010

vefi 😀 😀 😀 ty si prípad 😝

elko69
11. mar 2010

mirka ja som to zapijala s cistu vodu ale len minimum,ja som to pila na WC preistotu 😀

fryda
11. mar 2010

ahoj wanduska. neboj sa v 4 tyzdni este nemusi byt vidiet srdiecko a hlavne ak ti nerobila vaginalne sono. Ak ti robila len obycajne tak ho urcite nevidela. Ja som v 13tt

mirka12011
11. mar 2010

elko tak mi sme pit nemohli ako fakt vo vazeni 😀

fryda
11. mar 2010

Ahoj Wanduska. Neboj sa v 4 TT to nemusi byt este vidno. A najma ak ti nerobila vaginalne ale len normalne sono. Ja som v 13 TT

elko69
11. mar 2010

mirka no fakt blbe...lebo sa som sa pytala sestricky ci mozem pit a ona ze hej cistu vodu... 🙂

mirka12011
11. mar 2010

😀 no tu su asi drastici nejaky 😅

elko69
11. mar 2010

no veru jak tak citam...a teda teraz co ides na dlasie testy alebo nie??

mirka12011
11. mar 2010

nie gynekolog napisal ze si to neziada kvoli nevolnostiam a prisla som na interne po vysledky tak sme mali moc aj krv v poriadku tak netreba hihi som happy...
na dalsi stvrtok idem na prietoky 😅 som zvedava len dufam, ze bude vsetko ok

elko69
11. mar 2010

aha no tak potom super,ja sa tak nejako bojim zeby som ho mohla myt zvyseny....lebo sestra mala...no ja idem az z amesiac teraz a to uz budem mat ten 3. ultrazvuk v poradi a potom myslim est ejeden a uz do nemocky iba....

mirka12011
11. mar 2010

no ved to je ten ultrazvuk v 30tt co mam pisany v knizke od zaciatku, kazdy mi tu pisal ze prietoky sa robia v 36tt no ja mam pisane prietoky od zaciatku este som len knizku dostala a uz som mala rozpisane kedy v ktorom tt kde 😀 a pytala som sa kamky co ma inde doktora a tiez ide na prietoky v 30tt tak tu v PO nas asi trapia s tym cukrom ale kontroluju zato 😅
neboj bude dobre mas pocit, zeby mal byt zvyseny? papas vela sladkeho a vela chlebika a pod...?

vefi89
11. mar 2010

neviete, kde by som mohla zohnať takú tú knižočku, kde sa píše môj prvý krôčik a tak?????????

mirka12011
11. mar 2010

v knihkupectve 😀

elko69
11. mar 2010

mirka no praveze na zaciatku sladke vobec iba slane a teraz uz zacalo chutit aj sladke :D a babo je vacsie a aj dost som pijavala vodu a to som pocula ze pri cukrove ma zena zvysenu potrebu vody...tak neviem..hadam nie...

vefi a kuk si v tescu v knihach alebo normalne v knihkupectve....

mirka12011
11. mar 2010

elko vodu piju tehotne vzdy a vela preto sa nam aj nohy zacnu nalievat 😀 no mne uz zacali hihi
pi mineralky alebo cistu vodu sladene menej alebo vobec...

vefi89
11. mar 2010

myslela som na internete 😅

mirka12011
11. mar 2010

http://www.martinus.sk/knihy/pre-najmensich/?&u...
skus kukucnut bo ja neviem presne ako to vyzera 😝

liv1
11. mar 2010

vefi mate tam blizko niekde take knihkupectvo ako Panta Rhei? Tam som to videla v Blave su dve, alebo tri. Alebo proste v normalnom knihkupectve to kupis si myslim, maju velmi pekne no co, nadherne knizocky a zapisnicky 😉

liv1
11. mar 2010

aha dobre vefi na nete 😀

mirka12011
11. mar 2010

ahoj liv tak co ako? co noveho?
vefi hladas?

liv1
11. mar 2010

mirka ahoj 😉 . ja veeelmi dobre, dakujem, citim sa a papam ako pred tehu, akurat mi posledne dni narastlo brusko a ako som uz pisala, patrim uz do klubu nezapnutych nohavic 😀
a ty sa mas ako? je to rovnake, alebo uz lepsie? 😉 a co mas noveho? ozaj nebola som tam 😒 ...

elko69
11. mar 2010

mirka no viem ze tehulky piju viac vody ale hovori ze ak zena pije este viac tak to moze byt sposobene tou cukrovkou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre