Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
7. máj 2010

leni, požičiavajú ho myslím len predčasne narodeným detičkám takže,... a 60 € nie je veľa, to je super cena, veď len za samotnú chúvičku by som dala okolo 30 €

lenocka84
7. máj 2010

barby nie, poziciavaju hocikomu
za 35

liv1
7. máj 2010

lulu kupila som no www.spuntik.cz. bol dost drahy, ale zase je prijemny, makky, a nehlucny. sesterka totiz 1 ma, aj mi chcela pozicat, ale to tak sustalo ze to by som sa urcite nevyspala.

lulu myslela som tehulky. co sa tyka novorodeniatok prevladli za poslednu dobu urcite chlapci 🙂

barbys to jemile ze sa paci tvojmu muzikovi 🙂 . moj nanho tak neveriacky pozera 😀

miska tak na vychadzku mozem aj teraz. ale len okolo domu... 😅 a s tym 30tt mas pravdu, aj to mam za taku métu, ze ked budem 30tt urcite mi dost odlahne. aspon polka urcite 😵

barbyes
7. máj 2010

práve vtedy to umelé dýchanie, najskôr samozrejme zistiť či naozaj nedýcha a ak by nedýchalo, juj asi by som zinfarktovala. sa bojím, že by som spanikárila, ale zasa je pravda, že človek v hraničnej situácii vie veci o ktorých ani nevie, že vie tak snáď... 😒

barbyes
7. máj 2010

a to tu v BA? tu to podľa mňa bude viac, tu je všetko drahšie 😠

lenocka84
7. máj 2010
liv1
7. máj 2010

poznam uz 2 baby, ktore sa zasekli a nevedeli urobit nic... ale dopadlo to nastastie dobre. 🙂

no z tehuliek cakaju baby lusa, jane, miska, mirka, barbyes, dugy, gali, ja, mimi... ale ked porodia baby, a ostatne zistia co cakaju zase sa to asi premiesa 🙂

lulu4
7. máj 2010

liv: su tam dva na tej stranke tie vankuse, ten prvy alebo druhy si si objednala a v akej farbe... ja som si objednala vlastne cisto biely ale je na nom zlta obliecka 🙂

barbyes
7. máj 2010

nafotila som nejaké veci malinkej tak idem nahádzať do albumu. keď mám konečne doma net tak musím využiť 😉

lulu4
7. máj 2010

barby: ozaj ved som sa ta aj chcela opytat ze ako si tu uz casto, co je super ale ze odkial internetujes? a vy ho uz mate konecne doma, to je dobree 😀 veru len nieco nahadz do albumu, som zvedava... 😵

barbyes
7. máj 2010

muž má z roboty net na notebook tak dúfam, že nastálo kym zavedieme domov, musím už ísť lebom ideme von a Vladko už nervačí 😎 potom dohádžem do albumu zvyšok

miska1981
7. máj 2010

baby tak skusala som hodit nejake foto do albumu, ale neviem co z toho bude, jedna fotka mi trvala pol hodinu a jednu som skusala asi 10 sposobmi, tak neviem ktorym sa mi to podarilo, takze viac uz nemam sil tam hodit.
skusim zajtra ak pojdem k nasim, ak nie, dobru noc babulky, zas ma chytil nejaky naval tepla, idem do sprchy... 🙂

lulu4
7. máj 2010

ja som este hore, ale vy uz urcite spinkate, chcem vam iba zazelat pekny vikend a Miska ty uz porooood 😀 nebudem tu cez vikend lebo cestujeme do Prievidze na oslavu 70tky

barbyes
7. máj 2010

ja som už späť, idem dohádzať zvyšné foto a vymazať tie čo sa mi podarilo dať 2-krát

lulu4
7. máj 2010

jeeej niekto sem pribudol, no vsimla som si ze niektore sa ti tam podarilo hodit 2x - ale pekne vecicky mas pre malu nachystane 😵

lulu4
7. máj 2010

barby: a kde se vlastne boli, niekde sa prevetrat alebo v podniku?

barbyes
7. máj 2010

boli sme sa navečerať, Vladko dostal neodolateľnú chuť na pizzu tak si bol splniť chúťky a ja som si dala vyprážaný syr 😵 😕 ja viem, že som nemala, ale to je moja droga

barbyes
7. máj 2010

ďakujem...mne sa tiež moc páčia, keď budem mať požehlený aj zvyšok tak ešte doplním, dala som tam len zopár, to čo sa mi páči najviac 🙂 ešte tam hodím foto bruška aj s manželíkom, snáď mi to admini nezmažú 🙄

lulu4
7. máj 2010

nemali by ti to zmazat, ja tam ma tiez foto bruska aj svadobnu foto...
inak mas dobry vkus, kde chodis na take pekne vecicky, daj nejaky typ, mozno tam najdem aj nieco pekne pre nasho Vladinka

barbyes
7. máj 2010

už som tam hodila pár foto aj s Vladkom a potom možno hodím aj so svadby
ja som väčšinu kupovala v Tescu, tam majú krásne veci a keď majú akcie tak nakúpiš za smiešne ceny alebo som kupovala z koníkovského bazáru 🙂 tam baby tiež občas ponúkajú úžasné vecičky, to čo sa tak lúbilo tebe je z tesca

lulu4
7. máj 2010

no asi by som uz do toho tesca mala zajst, tak nieco mam aj ja stadial ale to som podostavala, zajdem si tam sama a pokupim nieco.. len nemam cas tam ist teraz kvoli skole ale viem, ze oni mavaju celkom dobre ceny a aj pekne veci...
a tiez som nieco aj z mimibazaru objednavala...
juuj ja vobec nepisem tu pracu, mna porazi uz sa mi oci zatvaraju a mam necele dve strany, a mam mat sedem 😖

barbyes
7. máj 2010

ak si unavená už kašli na to, i tak nič nrvymyslíš, rasšej sa vyspi a potom sa Ti bude určite písať lepšie 😉
a do toho tesca určite zbehni, majú tam fakt krásne veci, najradšej by som jej odtiaľ kúpila všetko, to fakt nevieš čo si máš vybrať

barbyes
7. máj 2010

hodila som zopár aj zo svadby tak mrkni ak chceš 🙂

lulu4
7. máj 2010

pozerala som si ten bazar tu na koniku, ozaj tam maju krasne veci za par euracikov... asi nieco odtadial este objednam... ved som nasla 4pyzamka za 4 Eur a tak podobne....hmmm dobry tip si mi dala 😀 pozrela som aj tie svadobne, ty si mala kedy svadbu, niekedy min. rok?

barbyes
7. máj 2010

som rada, že som Ti dobre poradila, ja som si odtiaľ tiež poobjednávala veľa vecí a fakt za smiešne peniaze, v priemere 2 € za kus oblečenia a to je fakt smiešne keď si to porovnáš s cenami v obchodoch
ja som mala svadbu 30.januára 2010, ale šaty mi krásne schovali bruško, vôbec ho nebolo vidno až v tých po polnoci 😉

lulu4
7. máj 2010

ozaj si mala potom dobre saty, lebo nie je nic vidno 😀 sice ja som to mala tak podobne vsetky kamosky cakali ako mi bude v svadobnych vidno brusko a ake to bude pekne a potom sa ma pytali, ze ty si fakt tehotna? a to som sa vydavala v 5. mesiaci, tiez som mala dobry strih siat 😀
no po vikende budem teda asi nieco objednavat z tohto konikovskeho bazaru, vyzera to tak 😀

barbyes
7. máj 2010

ja som sa vydávala tiež v 20tt a bruško už som mala celkom pekné, ale tie čaty toperfektne skryli, nie že by mi vadilo ak by to vidieť bolo 🙂

lulu4
7. máj 2010

barby, ved mne by tiez nevadilo keby mi bolo vidiet brusko, ved aj tak vsetci vedeli ze som tehulka...
ale ten cas bezi, a ty uz pojdes pomaly rodit...fakt si budeme onedlho pisat ako nasi drobci rastu, papaju, kakaju, spinkaju... uz sa na to velmi tesim.. no chcem vidiet ako sa ja rano o pol siedmej zobudim, lebo to tu uz budu zvonit svokrovci lebo nas beru na ich aute do Prievidze, nemusime ist aspon na svojom 😀 strasne sa tesim na velku rodinnu seslost - starki, rodicia, svokrovci, krstni, konecne uvidim vsetkych pokope, skoda ze tak na kratko 😔

barbyes
7. máj 2010

tak sa poriadne zabav 🙂 no...inak fakt je už dosť hodín 😕

lulu4
7. máj 2010

no potiahnem asi este do tej jednej a uz padnem na hubu, chudacik malicky moj este tiez nespinka, pred chvilkou kopkal... uz sa vidim v posteli, dnes teda nebudem mat problem zaspat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre