Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
16. jún 2010

@bubacikb www.tehotenstvo.academy.sk
vypocita ti

@zuzana.996 a cele ci len kusok? ti tvrdne

zuzana.996
16. jún 2010

@tadotami ok skusim a este jedna otazka , ja este necitim ziadne pohyby , pritom mi vraveli ,ze pohyby babatka zacinaju maminy citit od 16 tyzdna . pocula som len nejake bublinky ,ale neviem rozpoznat ci ta mi skvrkalo v brusku alebo co to bolo .. 😒

zuzana.996
16. jún 2010

@lenocka84 len tam dole sa mi zda a hlavne v noci , nad pupkom je uz vsetko ok

tadotami
16. jún 2010

@zuzana.996 si prvorodicka takze okolo 20tt.napriklad ja som toto tehu citila v 15tt.a prve tehu vobec neviem kedy lebo tamarka bola velmi kludna.

lenocka84
16. jún 2010

@zuzana.996 tak to sa ti babo vytlaca, to je vsetko. a pohyby su indi vindi, ja som citila az 23TT

zuzana.996
16. jún 2010

@tadotami
@lenocka84 tak vam dakujem za vas cas trosku som sa ukludnila 🙂 ak bude vsetko ok tak zajtra nam lekar povie aj pohlavie babatka tak asi aj preto som taka nervozna jooj...

liv1
16. jún 2010

Caute babule. Neviem ako vy, ale ja som maximalne spokojna s pocasim. Nech si takto zostane cele leto, alebo resp. ten dazd nemusi byt no 😀 😀
ako sa dnes mate?

tadotami
16. jún 2010

@zuzana.996 no do porodu si tej nervozity este uzijes.patri to k tomu.

zuzana.996
16. jún 2010

@tadotami no tak to este potrva nejake tie mesiace 🙂 uff

tadotami
16. jún 2010

no ja musim koncit,zatial sa majte a popiste a sledujte barby ci uz porodila.no uz asi aj ano ked jej ta voda odtiekla.tak zatim....

liv1
16. jún 2010

@tadotami odtiekla jej voda??? 😅 supeeer ze by sme mali nove mimco zase? 😵

mirka12011
16. jún 2010

ahojky jejejej barby uz isla? super...............

vefi89
16. jún 2010

barby aasi pomohol sex včera 😀 držíme prsty 🙂

mirka12011
16. jún 2010

@dugyna pozdravuj barby a daj potom vediet....

dugyna
16. jún 2010

@mirka12011 teraz som jej pisala ze co...ze cakame a zatial nic...

dugyna
16. jún 2010

tami a mimi...hej uz mi svieti od dnes 38tt 🙂 tak cakam ze kedy...uz inam mozem lebo akurat som dosla domov boli sme na poste pre odsavacku takze uz mam vsetko do pordky.....takze uz mozme ist aj rodit

lulu4
16. jún 2010

@liv1 ahoj ano vyzera to tak ze Barbyes uz je mozno aj mamickou, lebo Dugy rano pisala ze uz od 4 rana jej zacala odtekat voda, tak uvidime co a ako lebo zatial Dugy nepodava ziadne spravy 😝
a ty ako sa mas? citam ze pocasie je super pre teba, ako tie stupne dobre ale stve ma to nikam sa neda ist

lulu4
16. jún 2010

caute kinderka a maminy najde sa tu este niekto ci ste sa zase vsetky vyparili? 😝

dugyna
16. jún 2010

ahojte kocky takze novinka konecne 😀 nove babatko 😀

dugyna
16. jún 2010

Takze mala Vikinka sa narodila 17:10 s vahou 3450g a 50cm 😉 maminku dopre potrapila od rana...ale obe su spolu uz ju aj kojila a su v poriadku a pozdravuju vas a dakuju ze ste na ne mysleli...

jjana17
16. jún 2010

ahojte, tak dnes som bola na poradni, všetko v poriadku, len mam uz skrateny krcok takze sa mam setrit,,,,,,
pozeram ze babatinko je tu nove Barby blahozelam

dydynka
16. jún 2010

baby co ste tu a porodili ste uz,,,zacali vas pred porodom bolet krize?lebo mna teraz asi pred hodinou hrozne rozboleli,,,mam bolesti ako pri kramoch no trocha silnejsie,,,plodova voda mi neodtiekla tak neviem ci uz to pomaly zacina alebo ne,,,som stoho zmetena,,,budem cakat co sa bude diat dalej,,,

dugyna
16. jún 2010

@dydynka janse uz par dni ma bolia 🙂

maminakatka
16. jún 2010

jeej tak mame dalsiu maminku 🙂 blahozelam Barbyes k malej Vikinke ,vidim,ze si mala dlhy porod ...ale hlavne,ze ste obe v poriadku 😀

elko69
16. jún 2010

@gali dakujem je to anjelik placka len ked je uz fakt hladny...
@zuzumajko dakujem no idem na to uz do albumu pridat foto,mala som spontalny porod s tym ze mi odtiekla plodova voda a cakala som celu noc kedy sa zacnem otvarat a v kontrakciach,nemala som epidural co som asi aj olutovala ale nakoniec som to vydrzala a porodila moje zlaticko krasneho,aj ked ma potrapil 12 hod nevadi,najkrajsi pocit v zivote to bol,ked osm ho zbadala..
@dugyna tak dugy uz len ty aby si zacala rodit,barby to ma napodobne ako ja najprv odtiekla plodovka a nie a nie sa otvorit..a uz je babetko na svete??nemam ani cas akosik vsetko citat sakra 😒
@mimi21mimi no to hovori kazdy tusim,ale z ema moje oci zevraj... 🙂

dugyna
16. jún 2010

@elko69 hej jej o 4 rano odtekat zacla otvorena na 3cm a rodila az 17.10
este riag je tu 🙂 ale v podstet s nou sme tak narovnako 🙂

elko69
16. jún 2010

@dugyna takze uz mame dalsie babetko??juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..musim jej napisat a miery vies?tusim mala podobny priebeh porodu ako ja...

hmla
16. jún 2010

🙂 blahoželám k novému bábätku 🙂

elko69
16. jún 2010

@barbyes no gratulujem k Viktorii 🙂 nech ste obe zdravucke a stastnucke...je to krasny pocit byt maminou,ze?ja s ato teda pomaly zacinam ucit ale hadam nam to pojde dobre vsetkym 😉 uz sa tesim na foto...

elko69
16. jún 2010

@dugyna no uz som si vsimla miery 😅 preco su vsetky baby vacsie od nasho Jakubka ?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj moje dve spolubyvajuce co mali dievcatka mali vacsie babetka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre