Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janinna11
27. jan 2010

No a to vlastne ides k tvojej obvodacke?? To od nej si mala nemocensku pred materskou??? alebo??celkom tomu nerozumiem,,,

garonka
27. jan 2010

jani idem ešte k svojej gynekologičke len na krv a vyter a na buduci piatok tak to vyzera, že ostanem v nemocke 😕

janinna11
27. jan 2010

Kocice kam ste zmizli??

dugyna
27. jan 2010

janina mame doma 2andulky a jednu ajmaru/papagaj/ ten aj hovori..a zase tolko nekricia..oni su malinky zlatunky 😉
garonka ja som to tak nemyslela kamoska mali jedneho psika starsie a ze zacla by taky uz ze len tak polyhaval a ze mu kupili mladseiho kamosa a ze pri nom ozil..pockaj ked sa bude nahanat po byte s novym clenom..xixix 😉

janinna11
27. jan 2010

Garonecka takze buduci piatok uz mozno nebudete kinderko?? a uz si zazrak privinies k sebe???

vejula
27. jan 2010

no kočky tak som sa trocha poučila a drobec tak tancoval v brušku asi mu to tiež leze na nervy... No a to potom som sa už len na bruško dívala jak sa vrtí a učenie bolo bokom 😅

A drahý je chorý stále mi tu smrká za ušami, ach jaj dufam že ma nenakazí... Ale do postele ho nenaženiem ani za svet 😠 Tak som si spravila taký mich že vlašské orechy do toho som si pokrajala cesnak a zaliala medom, že nech nejaké vitamínky dostanem do tela nech odolávam tomu môjmu bacilovi doma.

Inač asi mesiac do zadu to tu už bolo také mrtve že aj celý den nič a super sa to tu oživilo novými tehulkami. Super, človek nikdy nieje sám 😎 Pokial smaozrejme ten blbý kôn nezamrzne 😠

dugyna
27. jan 2010

fuha garonka to je teda novinka..uz sa vyrovnavas s tym ze nebudes kinderko 😉

lenocka a na junovkach to je tam fakt tvoja sestra a jej svagrina?

dugyna
27. jan 2010

miroslava89 • 22tt • Dnes o 19:07 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ahojte..ja len tolko ze sa este stale drzime pokope ale podla dr. liecba mala zabrat do 12hodin a vraj vobec nezabera..cize to envidia velmi optimisticky ..

dugyna
27. jan 2010

dievcata navrhujem aby sme si dohodli presny cas a vtedy mysleli vsetky spolu na Mirusku a jej malinku aby ostali ako jedno kinderko..co vy na to? a po pripade sa v jeden cas za ne pomodlili /to som uz dlho nerobila./

dugyna
27. jan 2010

halo ste tu niekto???
vejula ja som na konika chodila tak ked som do ggoogle nieco zadala..a citala som forum snazilky..ked sme planovali a vsetko o tehu som citala 😉

dugyna
27. jan 2010

co si pisem sama zo sebou?

vejula
27. jan 2010

dugy ☹ je mi mirušky strašne luto ona totiž už o jedno bábatko prišla, normálne mi je do plaču... Ja som sa už aj dnes za nu modlila, ked už to vydržala 22tt musí ešte aspon mesiac... Tak ak nebudeš proti a všetky ktoré chcete tak o 20.00.možme na nu myslieť, veriace sa pomodliť, aby to ešte vydržali, aby sa nič zlé nestalo, ja totiž verim na zázraky tak to môžeme vyskúšať... Ja sa za nu modlím tri zdravasy po sebe, vraj to je rýchla pomoc 😔

dugyna
27. jan 2010

jaj vejulka..az mi slzicky vyhrkli aj to ked som citala co dnes pisla ja viem ze prisla o babetka chudatko..tak strasne by som ju teraz objala..a dala jej nejaku dalsiu silu aby este obe bojovalia a dobojovali do stastneho konca
ja suhlasim aby sme sa o 20hod za nu pomodlilli /uz som sa dlho nemodlila ale pre mirusku a malinku to spravim/
a presne kocky co su neni veriace alebo nevedia alebo co..tak nech len v tom case na nu myslia..nech nas je co najviac..aby sa ta retaz znasobila

co myslis mam to napisat aj na junovky..nech sa k nam pridaju?

lenocka84
27. jan 2010

dugyna moje urcite nie, s niekym si ma mylis

ten odkaz od mirky to je myslene vazne??? cely den som na nu myslela, dokonca vcera ked som zaspavala rozpravala som sa o nej s mm,
aj ked je to take, pevne verim ze to dokazu

vejula
27. jan 2010

dugy ja už som to napísala aprílovkam, tak ak chceš kludne napíš na junovky, čím nas bude viacej tým to bude mať lepšiu silu 😔

dugyna
27. jan 2010

lenocka aj ja som hovorila drahemu o miruske.. 😔

co myslis zapojime aj junovyk nevh sa o 20h pridaju?nech nas je co najviac.co ty na to??

lucy1990
27. jan 2010

Ja sa tiez pripojim a rada sa za mirusku a harmony pomodlim...veeeelmi im drzim palce, a verim im, ze to dokazu!

dugyna
27. jan 2010

uz som napisala aj na junovky a aj na julovky..skoro som sa rozplakala ako som to pisala..budme silne za Mirusku oni to isto vydrzia musime im verit

vejula
27. jan 2010

Ja na zázraky, verím takže viem že je všetko možné... Mirka bola jedna z prvých ktoré som tu na koníku spoznala, rada by som ju tu ešte vydávala aj s drobcom v brušenku.

liv1
27. jan 2010

babule ako vas tu citam az mi slzy vyhrkli. pridavam sa k vam, o osmej...

dugyna
27. jan 2010

vejula ako hovoris zazraky su.a treba na ne verit bez viery nemozu byt zazraky..a oni dve su tie co to dokazu..a Harmony je take zazracne meno aspon mne pripada takze to urcite dokazu

vejula
27. jan 2010

jj dugynka, ja tiež verim a musíme veriť že to že sa spoojime myšlienkami na nu pomôže... LEbo ked veríš tak je všetko možné.

vejula
27. jan 2010

No dievčatá ja už som tu... Verím že toto musela Miruška s maličkou určite cítiť 😔

dugyna
27. jan 2010

vejula aj ja si to myslim ze to citili ja som volala este aj svojej mamine nech sa pomodli alebo spoji myslienkami s nami.. 😔 urcite to citili

majinka85
27. jan 2010

tak dnes som bola u lekara a potvrdil ze som tehotna.

lenocka84
27. jan 2010

majinka85 gratulujem

aj ked teraz nam tu trosicku vladne taka pochmurna nalada

dugyna
27. jan 2010

vejulka na junovkach pisala nejaka kocka murynka myslim po cesky pisala ze miruska k nim chodila pisat na forum s nimi a ze to tam da aj u nich a ze sa knam pridaju..takze asi tak..tiez sa k nam pridali o 20h

vejula
27. jan 2010

majinka aj ja gratulujem...

Dugy a aspon tu by sme si mohli tak povedať že o 20.00 budeme myslieť a prosiť za mirku aj iné dni, ak to niekomu nerobí problém, do vtedy do kedy bude treba...

Lenočka no mna to celkom vzalo, lebo viem ako moc tuži po tom bábatku ked už o jedno prišla...

vejula
27. jan 2010

jeeej, myslím že to nemôžu tam hore nepočuť 🙂 Ked tolke tehulky tam voláme aj s našími drobcami, čiže sa to všetko násobí dvoma 😉

garonka
27. jan 2010

babce Mirka čakala prvykrat dvojičky
a teraz čakaju krasnu princezničku tak hadam liečiky zaberu
ja už nemôžem negatívne veci čítať ah jaj ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre