Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
28. jan 2010

maculienka no mna to nepreslo dodnes 😀 ale po 12tt by malo postupne prestavat

jjana17
28. jan 2010

maculienka, ako ja som napr v 12tt a este mi obcas ostane zle ze dokonca az zvracam, ale je to uz dobre

mirka podla mna to tak nie je ze kolko mamina pribrala tak tolko aj dcera,,,,,,i ked moja mamka po 3 detoch veru v pohode ma postavu

elko69
28. jan 2010

mirka no keby som pribrala kao moja mamina tak som happy..ona totiz bribrala pri kazdom z nas max 12 kg...

lucy1990
28. jan 2010

Baby, nemyslim, ze je to pravidlom ze priberieme ako nase mamky 😉

mirka12011
28. jan 2010

elko aj ja mamina tiez tolko pribrala 😀 no pri mojom tempe papania 2-3x denne male porcie je to mozne kedze uz sme skoro v 6mesiaci

liv1
28. jan 2010

maculienka dufam ze co najskor. pred chvilou umyvali chodbu v baraku, a zvyknu to umyvat takou prenikavou vonou, ze to az v byte citit. fuj.fuj. a to pritom konvalinky mam normalne rada.

a inak s tym priberanim je to asi individualne, s bratom mama pribrala malo, so mnou vela, ale aj tak to v poho zhodila. ja sa obavam strii, ale kedze nikto z nasej rodiny nema, tak stale dufam...

jjana17
28. jan 2010

no ja som tak zvedava co mi povie v stredu doktorka ze ci je vsetko ako ma byt,,,,,,

elko69
28. jan 2010

mirka a kolko si zatial pribrala??ja na poslednej poradni v 18 tt to boli 2 kg ale teraz ked pojdem urcite tam bude dalsie kilo,ked nie dve...

mirka12011
28. jan 2010

babky ja mam zajtra sono drzte palusky, aby bolo vsetko v poriadku a male sa nam ukazalo, ze co je to 😝

lucy1990
28. jan 2010

Liv, tak strii sa aj ja chcem vyvarovat a obavam sa toho...ja sa asi zacnem detskym olejcekom masirovat na brusku...

lucy1990
28. jan 2010

Mirka, drziiime silno palceky 😀

elko69
28. jan 2010

Mirk aj aj drzim palceky a aj mna to caka za necele 2 tyzdne...

jjana17
28. jan 2010

lucy ty sa nenatieras na brusku, prsiach a stehnach ? ja od zaciatku tehu,,,,ale strie mam len na prsiach

elko69
28. jan 2010

😉 ja sa tiez nejako intenzivne nenatieram a zatial vsetko ok...

mirka12011
28. jan 2010

babky mandlovym kremom sa natierajte....a dakujem

lucy1990
28. jan 2010

Janka, zatial nie...ja som uz prsia mala vacsie a potom som schudla, takze teraz sa len pekne vyplnili a v podstate zatial som proporcionalne rovnaka, len brusko sa mi zacalo gulatit...cize sa zacnem na brusku natierat..

elko69
28. jan 2010

mirka akolko si pribrala zatial teda???

lucy1990
28. jan 2010

Ja som pocula, ze najlepsi je detsky olej...ale oleje moc nemusim, tak pozrem ten krem. Mirka kde sa da kupit? V DMke?

mirka12011
28. jan 2010

no 6mesiac 5kg

liv1
28. jan 2010

ja som sa doteraz este nenatrela ani raz. zatial nic. ale pocula som ze sa baby "potrhali" aj 2 dni pred porodom 😠
mirka drz sa 😉

lucy1990
28. jan 2010

Mirka, to mas super 🙂

jjana17
28. jan 2010

lucy no ja sa aj natieram aj mam na prsicha riadne strie,,,,cize som z toho dost nestastna

mirka12011
28. jan 2010

lucy ja mam mandlovy krem teda AB mandove tel.mlieko rychlo sa vstrebava do pokozky a zatial ziadne strie klop klop aj detsky olejcek mam ale to je mastne velmi a tak to len vytriem do oblecenia....
lucy ale hociake tel.mieko alebo krem z mandli...

lucy1990
28. jan 2010

Idem na chvilku prec, napapat sa 🙂

liv1
28. jan 2010

citala som v knihe ze ziadny krem nepomoze, rezolutne to odmietli. ale co ked? ta otazka ma mata, tak si radsej nejaky krem kupim. vsak ublizit to nemoze... 🙂

elko69
28. jan 2010

no tak dufam ze aj ja tak nejako priberiem a co vy ostatne tehulky zaciatocnicky,uz mate nejaky prebytok na vahe??

liv1
28. jan 2010

elko ja uz chcem pribrat 😠 😀 zatial len chudnem...

jjana17
28. jan 2010

ja som len schudla 6 kg

elko69
28. jan 2010

co vam byvalo aj zle na zaciatku??no mne vobec takze ja som len priberala :D

vejula
28. jan 2010

no kočky tak super že sa budete so mnou baviť aj nadalej... A s tým priberaním, to určite nebudem mať tak jak mamina, lebo už teraz som ju prešvihla 😅 Ale je pravda že mamina vždy začínalôa na vyššej pôvodnej váhe, takže výsledková váha môže byť cca rovnaká 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre