Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
1. feb 2010

liv tak to ako keby som citala o sebe, sice som cele dni doma, ale nic sa mi nechce, prv som mala vsetko tip top v byte vsetko vxyupratovane, navarene, a teraz??? nic normalne keby lenivost kvitla som ako botanicka zahrada, fakt niekedy sa za to az hanbim aky je zo mna lenivec, ale zevraj to prejde,,,

jjana17
1. feb 2010

lulu brusnice mozes, ja som pila sumivy urologikal a to je ako doplnok výživy a mozu to pit aj tehotne a velmi mi to pomohlo

liv1
1. feb 2010

lulu hlavne veeeeela pi, urob si nejaky cajik a stale sa nalievaj nie horucim, ale teplym. je dobry znak ze ta neboli, ale prave to moze byt na zaciatku a takto to mozes zastavit. necakaj do poradne. a tie brusnice ak sa mozu v tehu, tak su tiez vyborne.

jani tak ja by som bola tiez botanicka to bolo dobre 😀

garonka
1. feb 2010

kto tu zas chory? dostanete po holej 😕 😅

garonka
1. feb 2010

lulu môžeš brusnice jasneeeeeeee a aj sušene môžeš mňam ja tie do seba teraz ladujem lebo ja mam rada všetko sušene ovocie 😵

jjana17
1. feb 2010

liv no tak tak,,,,,,sme take ,,kvetinky,,teraz ci skor cele zahrady,,,,,ale tak premyslam ze by som sa mohla zdvihnut a ist spratat cely byt, zajtra maju prist kamaratky, tak nech to tu najako vyzerá ,,,, hadam do pol tretej sa mi podari aj zacat, no idem si este zobrat nieco papat,,,,nech je energia 🙂 🙂 🙂 🙂

liv1
1. feb 2010

baby poradte mi. nie je cudne, ze na zaciatku tehu som mala aj teplotu, 37, a teraz mam ledva 36,5?

liv1
1. feb 2010

zabudla som dat prosim 😉

garonka
1. feb 2010

liv nie to je normalka ja som mala tiež zvyšenu a potom tak ako ty to je normalna teplota 😉

jjana17
1. feb 2010

fuu, tak to neviem, ale ved to je dobre ze nemas teplotu,,,na zaciatku tehu sa moze vyskytnut zvysena je to normalne

liv1
1. feb 2010

fu, vydychla som si ... 😉 dik kinderko 😀

garonka
1. feb 2010

liv a su baby čo maju zvyšenu teplotu cele tehu to je oki
ja som guľkaaaaaaaaa 😀

liv1
1. feb 2010

dobre guľkaaaa, ja som vcuckaaaa 😀

jjana17
1. feb 2010

prave teplotu aj v tehu preberali dnes v damskom magazine na STV ,,,,,,, ze ked je aj zvysena pocas tehu tak po porode sa to vsetko upravi,,,,

liv1
1. feb 2010

som par krat videla ten magazin, celkom sa mi to pacilo...

jjana17
1. feb 2010

no ja som zvedava kolko priberiem pocas tehu a ako budem vyzerať tak par dni pred porodom 😎

garonka
1. feb 2010

liv i ja kukam ten magazín ale Malachovsku nemam rada 😠

jjana17
1. feb 2010

no moja rec, ten magazin je dobry, ale tato moderatorska dvojica sa mi tiez nepaci skor ta druha dvojica

lenocka84
1. feb 2010

ahojte kocice
ako sa mate?
ja uz konecne nepracujem, teda aspon fyzicky, som nejaka ko

liv1
1. feb 2010

ja som zvedava kedy mi zacne rast brusko a kedy konecne priberiem 😎

ja som Malachovsku volakedy neznasala, ale zmenila som nazor na neutral.

garonka
1. feb 2010

skôr mi reže Majtanova a Vadkerti

leni čaf čaf mame sa všetky fajn 🙂

jjana17
1. feb 2010

liv, no inak na to som aj ja zvedava, mne trosku brusko vybehne tak na vecer ked si lahnem na bok,,,vtedy je taky zaujimavy tvar toho bruska, ale inak ked sa pozriem aj zboku tak som schor schudnuta ako ze by som zacala rast,,,,

liv1
1. feb 2010

cau kocka 😉

lenocka84
1. feb 2010

liv bud rada ze este nerastie, potom ti to bude aj vadit
ako mne pri blbom holeni, sak to je desne
som normal vcera fucala pri tom

cago lusy
som dala foto domceka

liv1
1. feb 2010

mne brusko vybehne ked sa dobre najem, tak vecer som jak v 5. mesiaci. ale to bolo skor pred tehu, ked som este normalne jedla 😅 . teraz vaha rano ukazuje 46,2, chvala bohu ze ubera, tak v skutocnosti mam 47,7... Aspon...

liv1
1. feb 2010

v lete ma bude holit asi moj mm 😀 😀 😀 😀

garonka
1. feb 2010

leniiiiiiii krasne bruško a narastie ti ešte dvakrat toľko 😵 😵 😵

jjana17
1. feb 2010

liv , no na vecer trosku vybehne aj mne, ale ja som pribratejsia,,,,ja som velmi vela pribrala pri liecbe aby som otehotnela, tak teraz mam este z toho zaklad,,,,,,,

lenocka84
1. feb 2010

lusy radsej ani nemusi, takto mi to uplne staci
aj to mi uz zavadzia

liv mat tvoju vahu tak som happy cappy

liv1
1. feb 2010

krasne brusinko leni. juj ako ti zavidim 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre