Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
7. feb 2010

jane tak to sme na tom podobne

vefi89
7. feb 2010

hlásim sa ešte stále 2v1 😀
zajtra idem znova na poradňu, takže uvidím, ako pokračujeme 😀

nemala som na vás čas 😅 stále sme mali čo robiť a keď som si konečne sadla, nemala som silu zapnúť PC 😅
ale idem si vás prečítať

miroslava89
7. feb 2010

ahojte..a ja sa hlasim s teplotami ,hlasom v keli a nadchou 😠 😒 🙄

vefi89
7. feb 2010

Miruška ahoj, ako sa má malinká???všetko je oki, alebo nie???
je mi ľúto, že si chorá, ale to snáď len vyležať 😅

miroslava89
7. feb 2010

vefi malinka sa ma dobre...vcera jej zacala (konecne) ustupovat zltacka a ine zdravotne problemy nema.. a dnes som za nou nebola 😢 ale tak nevolali nam z nemocnice tak snad sa ma dobre🙂

len vylezat to akosi musim len ma mrzi ze nemzoem za malou..

vefi89
7. feb 2010

ale i tak som rada, že je zdravučká malinká...je to naozaj super, že sa drží...to si jej mala dať meno malinký zázrak. 🙂
a ty sa ako cítiš, okrem toho, že si chorá??a mličko ssi musíš odsávať však?? 😕
a koľko váži drobček??a máš aj v albume?

miroslava89
7. feb 2010

okrem toho ze som chora sa citim perfektne🙂..teda fyzicky ale psychicky ma chytaju trochu depky..
a mliecko sa mi zatial nespustilo..od vcera sa kazde 4hodiny "hram" s odsavackou ale efekt zatial ziadny..
a malinka ma 520gramov-porodnu hmotnost..kedze prve dni schudla..
a nemam fotky este v albume akosi som nestihla pridat..

vefi89
7. feb 2010

hlavné je, že sa drží 🙂 Mirka, prajem ti, aby ťa smola obchádzala a malinká aby bola zdravučká a rýchlo rástla a priberala 😉 musím ale utiecť, hafan volá 🙂
držím pršteky 😉 😉

miroslava89
7. feb 2010

dakujem🙂

aj ja idem zalahnut a spat ☹

kmirkav
7. feb 2010

Ahojte dievčatá, pred pár dňami mi ukázal test //, a dnes, 15DPO som mala malé (červené) špinenie. Môže ísť o uhniezdenie? Pociťovala som trocha pichanie vľavo v podbrušku.
Na http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=10 som čítala, že k uhniezdeniu dochádza niekedy v čase, kedy má prísť.

kmirkav
7. feb 2010

asi to nebude to uhniezďovanie, keď som mala pozitívny, hrozné, nedokážem prestať na to myslieť

lenocka84
7. feb 2010

kmirkav hlavne ostan v klude
mozne to je, u kazdej z nas to je ine
bolesti budes mat este aj neskor, co je normalne, nie silne ale budu

janefonda
7. feb 2010

Kmirkav presne ako povedala Lenka, zostan v klude, nechaj sa teraz trosku obskakovat. Mierne spinenie sa u mna na zaciatku tehu tiez objavilo, lekar nariadil klud a preslo to 😉 a bolesti este buduuuu, ale stoji to za to!
Hlavne klud a pozitivne myslenie!

lulu4
7. feb 2010

ahojte kočky je tu niekto?

dugyna
7. feb 2010

tak ahojte baby 😉 uz sme spat..idem docitat tych 7stran..co ste popisali odkedy sme boli na plese

dugyna
7. feb 2010

ach do kelu baby som tu napisala a sa mi zmackonal na pc gombik a sa mi to vymazalo ☹

lucy dakujme za prianie na ples.. 😉

no ten polus ja vobec nemusim..je to strasne bludisko a neprijemne sa tam citim..vsade su tam sa hlavokrky holohlavy.. 😉 😉 /sme tam boli tento tyzden koli tomu ze v aupraku v panta rei nemali knizku ktoru ale maluí v poluse..a tak sa mi tam tocila kecka..este aj ten pantarei je taky rozhadzany oproti tomu v auparku/..ako ja som z petrzalky..a 100krat radsej mam aupark..aj ked som nenavrhla preto..ze viem ze vo vsetkych kaviarnach co sum tam sa stale este fajic..a to iste bude v poluse....ale idem autaom...
este kto ma ist jane okrem mna lucy a lenocky..lulu sa neprida? ak teda viete o kaviarni kde sa v poluse nefajci..a chcete tam ist a nic lepsie nevymyslime tak ja sa prisposobim...len ten cigaretovy dym mi strasne vadi odkedy som tehu..

jane a vy mate aj byt tu v BA?

janefonda
7. feb 2010

ahoj dugy,
no a pre mna je aupark zasa väcsie bludisko 🙂 pozri ved nakoniec tam nemusime ostat, ale ako miesto zrazu si to mozeme nechat a odtial sa kludne premiestnime niekam. Pri nas je pizzeria, kde sa nefajci teoreticky aj tam sa mozeme potom posunut. Ved uvidime...ale ak napadne niekoho lepsie miesto ja s tym nemam problem. 😵
Dugy: Moji svokrovci maju byt v BA a chodime tam dost casto, nakolko mame v BA dost kamaratov 🙂
Lulu tak co pridas sa na to stretko?

lucy1990
7. feb 2010

Neni za co dugy 😉 ja som ten polus myslela s dobrym umyslom...dnes som ale volala s fotografom a vyzera to tak ze v tu sobotu budem mat dolezite fotenie, takze mozno sa ani nezucastnim...teda ak by ste to nepresunuli...ale to od vas nechcem, nebudete to predsa presuvat kvoli mne...inak aj ja teraz cigarety nemozem ani citit...

miroslava89
7. feb 2010

ahojte este s te tu?

janefonda
7. feb 2010

ahoj mirka, no co citis sa uz lespie? Vylezala si to dnes?

vejula
7. feb 2010

ahojte kočky, tak u nás bol i dnes svokrovci, tak doniesli plný plech koláčov 😝 Som dožratá...

Ste tu vôbec????

liv1
7. feb 2010

Caute kuriatka. No fuuuuha, idem si vas precitat, od stvrtka vecera som bola prec tak fakt neviem kedy to docitam. Asi o polnoci 😀 . Som zvedava na vase novinky, lulu mala poradnu a garonka az dve 😀

miroslava89
7. feb 2010

jane nevylezala a mam pocit zo seba ze to tak skoro asi ani nevylezim 😒

garonka
7. feb 2010

miruš teply čajík s citronom a medom tiež nezabera? aj hrdlo ťa bolí? 😒

janefonda
7. feb 2010

mirka tak vela tekutin, caj, citron, med...nech si rychlo zdrava!

miroslava89
7. feb 2010

nic nezabera...cely den v posteli.. nic nerobim len lejem do seba horuci caj a spiim☹
hrdlo boli hlas nikde ach jaj ☹

dugyna
7. feb 2010

soni1 ..ja som nemala ziadne priznaky..len som bola strasne nervozn anprijemna a rychlo vytocitelna..prsia a ostatne prislo az neskor a o dost..
ako ti uz pisala lenocka neupynajte sa na to..vobec na to nemyslite..a po pripade si kup v lekarni tie ovulacne testy co sa na ne cika a ko na tehu mozno ti to pomoze..

rosanar tak gratulujem 🙂

miruska ahoj..to som rada ze s amalinkej dari myslim na vas stale a vzdy sa tesim ked napises..a kukam ze si zmenila fotku..peknu mas si kocka 😉 inak kup sa na mlieko homeopatikum ricinus comunis CH5

liv1
7. feb 2010

len som vas rychlo preletela lebo to sa od stvrtka neda 😀
garonka pozeram ze este 2 v 1 😀 , kamoska uz v piatok porodila som z toho uplne na makko. uz ma druhe, a ze na dva supy bol maly vonku. ale ma niekto stastie 😀

mirka drzte sa, aj malicka aj ty, ak ta boli hrdlo tak nepi az taky horuci caj, lebo zapal sa potom rozsiruje. teply, ale nie horuci.

lulu super ze poradna dopadla dobre a vsetko ok, super 😀 ja idem v utorok, tak uz sa trochu trasiem.

jane to stretko bude teda v poluse? ja sa pripajam, verim ze do 13teho ma prejde nachladnutie, tiez soplim a slzim o zivot. chvalabohu teplota nic a ani to hrdlo hm, ale zrovna prijemne to nie je. 😠

miroslava89
7. feb 2010

dugy dakujem za pochvalenie fotky😉 a homeopatika som uz zohnala...uvidim co bude dalej..

movin
7. feb 2010

trapi ma jeden problem, od piatka mam drobne vyrazky na prsiach konkretne len na mieste pod bradavkami, a ma to strasne aj svrbi, neviete co to moze byt a cim to zmiernit? dakujem za pomoc, na pravej mam tych vyrazok viac ako na lavej strane,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre