Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
13. feb 2010

lulu asi myslis fit loptu. my ju mame, a napriek tomu ze sme davali strasny pozor za tyzden sa prepichla. tak teraz je taka zalepena 🙂 . no a tie spacaky stacia 😀

gari a ty kedy prides do blavy? u nas sa tiez vyspia 4 ludia, mame 2 roztahovacie gauce. 😀 😀

lulu4
13. feb 2010

gari: ty si taka zlata osobka, skoda ze si tak daleko od nas.... ale hadam sa vsetky stretneme niekedy ked uz deticky budu na svete

garonka
13. feb 2010

liv stačí povedať raz a prikvitnem 😉
v blave mam exšvagrovu s deckami hoci ju nemusím ale deti mi chybajuuuuuuuuuu

u vas sa tiež vyspím? parada

lulu4
13. feb 2010

no uz neviem ako sediet uz si notebookom tlacim na brusko, ach jaaaj... asi pojdem spinkat s tym krasne upchatym nosom .... 😠
no fit loptu som myslela, tak aspon to skusim snad inak ja som niekde mala jednu len keby som vedela kde, hihi moznno aj najdem lebo sme ju vyfucali a niekam zapatrosili

garonka
13. feb 2010

lulu aj ja by som chcela a verím že sa všetky z koníka stretneme aj s babenkami 😵 😵 😵
ja i zajtra by som prišla a nechala bruško drahemu nech v pondelok ide do nemocky on 😀

lulu4
13. feb 2010

gari co to nepoznas, dobrych ludi sa vsade vela zmesti 😀

garonka
13. feb 2010

lulu no presne tak ako si napisala 😵 😵 😵
no bež do hajan k drahemu
môj sa teraz dovalil domov v super nalade
on sa raduje ja stresujem to vyzerame ako čudaci 😝

liv1
13. feb 2010

inak babule myslim to vazne, ked sa dohodneme vobec nie je problem . straaaasne by som sa tesila keby ste dosli. By som vas ulozila aj nachovala 😀 😉 . potom by sme dali stretko aj s blavackami. juuuj to by bola svanda 😀

lulu ja som s.r.o. a sama seba zamestnavam. takze som akoby zamestnanec 😀

lulu4
13. feb 2010

gari: tak to ti verim, keby sa tak dalo to brusko prenechat mm, ze ja som ho nosila 9 mesiacov a teraz je rada na tebe, ty ho dostanes von... 😀 😀 krasna to predstava ale zial nezrealizovatelna

liv1
13. feb 2010

lulu bru nocku, pekne sa liečkaj a vela spinkaj 😉

lulu4
13. feb 2010

liv: tak to mas potom dobre ked si zamestnavas sama seba 😀 no mna netreba ubytovat ja som tiez z BA, len Garonku a Vejulu keby sa aj ona rozhodla prist do BA 😀

liv1
13. feb 2010

moj mm sa na mne dneska dost naštval. v podstate sa mu nečudujem 😀 . teraz musím strúhať dobrotu, zajtra navariť obed a upratať 😀 😀 😀 .

lulu4
13. feb 2010

kočky aj vam dobru nocku, dlho nekecajte, nech sa vyspinkate pekne do ruzova...

garonka: jeden maly odkaz pre teba odo mna: nestresuj, lahko sa pise ja viem, ale zober si to ze uz o dva dni budes mat pri sebe svojho maleho Tobika, to bude krasny pocit.... teskaj sa moja....

liv1
13. feb 2010

lulu však ja viem že si z BA. 😀 no veru, aj vejula by sa mohla rozhodnut prist. 🙂

lulu4
13. feb 2010

heh no to budes mat zajtra vesele teda, aj ja varim obed aj strudlu idem piect jablkovu pre draheho k Valentinovi

liv1
13. feb 2010

gari jaj uz som to pochopila z čoho stresuješ. vymeňme si to prosím ťa 😀

garonka
13. feb 2010

lulu ja viem moja hoci dnes som v pohode ale stres začne zajtra a pondelok rano ako mi budete tu chybať
hoci ja v nemocke sa pripojim na net cez mobil alebo mi drahy donesie notebook lebo naposledy čo som bola v nemocke som narobila učet 200 €
ani nekričal užasny to chlap 🙂

garonka
13. feb 2010

liv ja by som radšej bola na začiatku tehu potom by som kňučala že chcem byť an konci a naopak 😀
a tak by som mala maleho v brušku dva roky ako slonica 😀

lenocka84
13. feb 2010

s vejulou sa vidim vo stvrtok, v ziline
ideme obehat porodnice 🙂

lusy kiezby to slo, ale ked budem v PP urcite dobehnem to uz nemam tak daleko
najblizsie tam budem na velku noc, ale to mi uz asi nedovolia soferovat viac ako 20km, takze asi az po porode
ale uz sa tesim

btw ako dopadlo dnesne tehulkovske stretko?

liv1
13. feb 2010

luluuuuu dobry napad nieco upiect super 😀 . urobim asi tvarohovu nepečenú tortu 😀 😀 😀
ale nie. to uz by bolo moc, a tolko zas este nevladzem... 😅

liv1
13. feb 2010

leni kuk asi o stranu dopredu som pisala o stretku 😉

lulu4
13. feb 2010

garonka: dobreho mas chlapa veru, vaz si ho... no to dufam ze sa budes moct nejako pripojit a trosku s nami prehodit par slov.... ani normalny porod nie je lahky ani sekcia.... ale my zeny sme silne a zvladneme to... mysli len pozitivne a mysli na to ze Tobik ta uz chce vidiet a ty jeho tiez 😵
dobru nocku

garonka
13. feb 2010

leni aj ja sa teším a ako joj keby to všetko bolo za nami 😉

môj pes sa uklada spať keby ste ho počuli ako tu mliaska, nadhadzuje so sebou nevie si najsť miesto, hračky ma v košíku nevie ktoru ma olizovať no to mliaskanie sa neda počuvať 😠

lulu4
13. feb 2010

tak este raz dobru nocku, uz som bola cik, zubky uz umyte tak uz idem zalahnut k odfukujucemu drahuskovi 😀

garonka
13. feb 2010

lulu dobru nockuuuuuuuuu a krasne sničky 😉

liv1
13. feb 2010

bru nocku lulu 😉

juj garonka ani nevies ako by som si to s tebou vymenila. aaaaaaach jaj. 😅

dugyna
13. feb 2010

juj no ahojte baby..na stretku bola parada dufam ze sa raz stretneme vsetky 😉

garonka
13. feb 2010

liv vymeňme saaaaaaaaaa
ktora začne prva ? 😀

garonka
13. feb 2010

dugy čaf čaf 😵

liv1
13. feb 2010

gari ako to myslis ? 🙂

dugy ahoj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre