Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
20. feb 2010

ahojm niki
ako sa mas?
heeeeej udobrili?? to je fajn

mirka ja uz lenosim, pri pc a hram sa
rodicia dovaraju obed, a poobede idem na navstevu kiu tete

mirka12011
20. feb 2010

jojojoj tak aj ja lezim ale ide namna uz hlad no keby sa mi chcelo ist jest 😀 no prv nieco spravit ajajajaj to je lenivost...
lenka aky kociarik si si vybrala? ten v albume jeden alebo druhy?

dugyna
20. feb 2010

Mirka no vyspinkana do ruzova🙂 ja mam taky posunuty rezim spanku,dlho hore a dlho spim🙂 a neboj zvladneme aj cukor

vejula
20. feb 2010

No ja som akási znechutená asa mi ani upratovať nechce aj tak mám pocit že tu doma na to každý kašle... Včera mm bol psa venčiť ked som už spala a ani mu labky neosprchoval, len tak utrel do handry a to nám chlpáč skáče po pohovkách všade. No a to vieš ko je vonku teraz, fuj ako ten sneh zliezol sama špina... A on mi ide tvrdiť že však nebol moc špinavý... No tak mám chuť sa ja pekne na všetko vykašlať ... Ako nehneváme sa len som akosi znechutená do všetkého.

vejula
20. feb 2010

čavte kočky ja neviem čo mi niekedy akoby ten kôn neukazuje všetky tie sprývy... Som napísala a ešte som nevidela ani lenočkinu správu...

Lenik udobrili sme sa a je v podstate dobre, len akosi už nevládzem dávať na všetko pozor... Ale nejdem riešiť... A ty ako lenik? Spala si na gauči? 😀 či ťa vyhnali do spálne???

gali
20. feb 2010

Ahojte, dievcata! 😉
Som rada, ze nie som jedina, ktora dlho rano spi, nechce sa jej varit a pod. Len ako citam, nejak je to s tymi chlapmi "vesele". Zeby to pocasie? 😠 😒

vejula
20. feb 2010

no gali tak tak... Dufam že len to počasie... A čo ty plánuješ dnes variť? JA vôbec neviem my sme red hodkou ranajkovali takže ešte čas 😝

gali
20. feb 2010

Hihi, podobne, tiez som prave doranajkovala. Vcera som kupila mrazene kuracie rezne plnene syrom a sunkou, takze tazka pohodicka a vecer zajdeme do obchodu nieco kupit na zajtra. 🙂 Cez vikend vacsinou obedujeme okolo 15-16 hodiny 😀

lenocka84
20. feb 2010

veji vydobila som si gauc, aj dnesnu noc 🙂
este jedna ma caka
ale dnes musim ist spat skor bo som nevyspata, no nasi dokazu vstat uz o 7mej bez problemov
a ja som ko

inak sa to da

vejula
20. feb 2010

tak to poznám tiež ked spím u naších tí sa budia okolo 7-8... No a tatko nedokáže rozprávať tak aby ešteniekto mohol spať 😠

galiii aj ja chcem tie rezneeee. 😝

gali
20. feb 2010

vejula, dojdi mame 3 a zjeme len 2 🙂 a este salatik k tomu zo zeleninky, na tom si momentalne ficim 😉

janefonda
20. feb 2010

ahojte dva v jednom 🙂
uspesne po dnesnej prednaske a do porodu stihnem este asi tak 5 a potom budem mat same absencie 😉 Dufam, ze sa mi podari porobit vsetky skusky a nikto nebude robit problemy 😒
Ako sa dnes mavate? Lenocka si na vylete u vasich?
Veji citala som si o tvojom muzickovi, ono kazdy chlap ma svoje zle dni. takze to treba brat s nadhladom, aj ked viem, ze je to velmi tazke. Hlavne bud pozitivna, aby aj Dominik mal dobru naladu 😵

janefonda
20. feb 2010

Ozaj Leni budes kupovat kocar - trojkolku? Lebo ja zrejme ano, tak som chcela vediet, ze ked aj ty, ci si myslis, ze to ma dobru statiku...Ja som to skusala v obchode a myslim, ze je to ok, jedine si stale lamem hlavu nad chodenim z obrubnika dolu. Lebo das najskor koliesko predne a potom zadne dve a zatial musis udrzat rovnovahu na prednom jednom? Dnes som videla niekolko maminiek s trojkolkou a pozdava sa mi to, vypadalo to, ze nemaju ziadny problem 😉

vefi89
20. feb 2010

a kde je tá naša čerstvá maminka????????tak sa teším, čo nám napíše, že aké to celé bolo ako to prebiehalo a pocity

mirka12011
20. feb 2010

vefi ta ty skorej z obchodu jak ona tu :D

vefi89
20. feb 2010

mirka, ja som ešte nebola 😅

vefi89
20. feb 2010

ešte ťa bolí bôčik?

mirka12011
20. feb 2010

😀 😉 🙂 😕 este si nebola? hihi ta ty aka sikovna
ale prisla som nato ze je to rebro, najskor z toho padu som si hmatala kde ma boli a na rebre tak to potrva kym to prestane boliet ale mala kopka do brucha tak by sa to malo rychlo dat do normalu...

vefi89
20. feb 2010

však ja viem, že som šikulka 😀 😀 😀
narazené rebro je asi neprjemná záležitosť 😝 si to masti nejakou mentolovou, alebo konskou masťou

mirka12011
20. feb 2010

no aspon keby si napisala ze nebola som v obchode do rodim alebo mam kontrakcie ta by si ma potesila no a co si navarila z tych vajec, muky, kecupu a horcice?
no musim z niecim mastit bo to bude trvat keby som to nemastila uch ach ajajaj

liv1
20. feb 2010

Caute kocky 🙂

vefi este ti nelezie na city ze ta stale posielame rodit? 😀 😀 moja kamoska porodila pred 2 tyzdnami, a ked som sa jej opytala ze ci uz, ze dnes (vtedy bolo 2.2.2010) je pekny datum na porod tak na mna urobila velke vrrrrrr 😀 a ze uz jej s tym lezieme poriadne na nervy 😀 . Dalsia kamoska porodila pred 3 dnami. Skoda len , tez v mojom okoli zrovna teraz nikto nie je tehu.

jane podla mna ta trojkolka je na celkove ovladanie lepsia ako normal. ale nemusi to byt pravidlom.

veji gratulujem k udobreniu s mm 😉

gali ako co k tomu dodat, ja za posledne 2 mesiace som asi 3 krat umyla riad, 2 krat vysavala a 3 krat varila... 😀 😀

vefi89
20. feb 2010

nevarila som nič 😀 😀 😀 starý nefrfle, že je hladný, a ja som dojedla pagáče s horčicou 😀 😀 😀
ale už sa strojím do obchodu, len som ešte spálňu vysávala a teraz zasa rozmýšľam, že čo jesť... 😀 😀 😀

mirka12011
20. feb 2010

vefi, vefi ty si ťuťko a to ides sama do obchodu? mate este sneh? tu uz pomenej, dufam, ze do pondelka nebude bo nepojdem ani do doktora aby som zas nespadla hoc to na cukor to treba ist do ricky...

mirka12011
20. feb 2010

ahoj liv ako?

liv1
20. feb 2010

vefi my mame s mm veeeelmi radi obycajne pecene zemiaky v trube na kmine, s kyslym mliekom 😉

liv1
20. feb 2010

miri dnes velmi dobre dakujem 😉 . boli tu svokrovci, tak som rano musela upratovat, a potom som dokonca varila, bolo fajn, obed sa mi vydaril, taky vydareny den ani mi dnes nebolo zle len rano trochu a teraz super 🙂

citam ze ta boli bok, ale davaj pozor ze cim to natieras kvoli malinkej. ta konska to je na povrch tusim do cca 5mm viem ze fastum a take by sa nemalo 😉 ale ten mentol asi moze byt dobry co pise vefi.

mirka12011
20. feb 2010

liv o pecenych ani varenych zemiakoch ani nehovor ja som si pred mesiacom spravila zemiacky a tak aj skoncili v zachode a som musela zachod drhnut taka som bola sikovna 😀

vefi89
20. feb 2010

ahoj liv.....nuž lezie, ale čo s vami.... 😀 😀 pýta sa ma to každý a každý boží deň 😀 😀 ale najviac mi lezie na nervy moja stará mater...ako zakomplexovaná stará ženská a nenechá ťa dýchať 😠

mirka eeeeeee, pôjdem autom, ale snehu už nie je....teda je, ale len tam, kde sa nahrnuli kopy...chodníky a cesty pomaly aj suché 😝

mirka12011
20. feb 2010

ja pojdem do lekarne sa spytat co na buchnute rebro dat
a co si varila pochval sa nech si idem daco zobnut bo som nejedla uz 5hodky a uz zacinam byt hladna

vefi89
20. feb 2010

miri, pri tvojich nevoľnostioach si si už mohla predplatiť nejakú umývačku WC 😀 😀 😀 😀 😀

liv, gratulujem k super dníku...so mnou sa už nik nehcce baviť, vraj som mrzutá 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre