Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
16. sep 2009

aj ja čakam prve, neboj všetko bude dobre, ja sa tiež bojím až až, pri tych problemoch čo stále sa mnou chodia, potrapil ma vysoky tlak, zvyšene pečeňove testy a teraz nejaka infekcia či vírus ale našťastie zatiaľ je babo ok. Ešte pôjdem za infektologom nech sa vyjadrí že čo a ako, ale ten vírus vraj nieje nebezpečny lebo protilatky mam no neviem strach je stále.

miumia
16. sep 2009

ahojte dnes mi oznamili, ze nase babatko sa prestalo vyvyjat uz v 6tt takze ma caka kyret.. :(

Vsetkym Vam velmi drzim palce nech Vam to rychlo zbehne a uz nech drzite svoje vytuzene babatka !!!
budem vas priebezne sledovat ako doteraz ved informacii nieje nikdy dost..

majte sa pekne

garonka
16. sep 2009

miumia

ahojky bože to mi je ľuto, a srdiečko babätku bije tak by sa to nejak upravilo či nie? joj zosmutnela som a držím ti silno prstíky 😉

lubka89
16. sep 2009

tak to je strasne 🙂 drz sa moja

garonka
16. sep 2009

no snažím sa myslieť pozitívne hlavne sa nestresujem 😉 i keď niekedy sa to neda.

lubka89
16. sep 2009

je to strasne 🙂 a v kolkom si mesiaci garonka?

garonka
16. sep 2009

som v 18tt citím sa fajn je o mňa doma super postarane, len tak by som chcela mať bezproblemove tehu ale nevyberieme si 🙂 ale som si povedala, su i horšie prípady. hlavne, že male je ok.
Dnes som si konečne kupila tehu rifle, lebo ma doktor zjazdil, že moje su mi uzke keď videl tie odtlačky na bruchu od rifli 😀 tak som hneď letela na nakupy 😀 😀 😀

lubka89
16. sep 2009

ahhha tak aj mna to uz bude cakat o chvilku🙂

garonka
16. sep 2009

jojoj budeš sa pekne guľať 😀 mne už začína byť všetko uzke, len rieším čo budem nosiť v zime 😠

lubka89
16. sep 2009

ahhha a kedy mas termin? tak to sa budem ak nenastanu ziadne problemy

zazalienka
16. sep 2009

ahojte baby... doteraz som žehlila, konečne som si sadla a nastal harmatanec v bruchu.. keď ten môj krpec sa nkdy nevrtí keď niečo robím.. až keď si sadnem.. no a pravidelne štikúta, včera sme sa narehotali jak kone..

garonka
16. sep 2009

vychadza na 12.2 ale to je len priebežny môže sa zmeniť

zazi, tak tvoje babo je ako Michael Jackson a pohlavie babenka neviete stále?

lubka89
16. sep 2009

tak to musi byt riadny pocit cooo?

garicka
16. sep 2009

už som tuuuuuu 🙂

lubka89
16. sep 2009

ahhhoj

zazalienka
16. sep 2009

xixi ešte nie.. až v nedeľu sa dozvieme doobeda.. sa už neviem dočkať..

garonka
16. sep 2009

gariiiiiiiiiiiiiiiiiickaaaaaaaaaaaaaaa konečne si tu 😀

garicka
16. sep 2009

čauky zazi a ostatné tehule

takže aj vy máte štikútku? je to sranda nie? ja sa vtedy z drobca veľmi smejem.

joj ale teraz jak som čítala o mirke tak až zimomriavky od radosti na mňa vybehli. mirka nech je všetko OK ti želám z celého srdiečka 😵

garonka
koľko a kde si kúpila rifle?

garonka
16. sep 2009

no zazi tak i ja som zvedava, čo maš v brušku ja som sa dnes dozvedela, že to bude asi pinďur 😀

lubka89
16. sep 2009

tak ja uz idem buvat dobru nocku🙂

garicka
16. sep 2009

som si myslela že sa dnes večer pobalím akože do nemocnice kebyže si ma tam zajtra chceli nechať, ale kašlem na to, pobalím sa zajtra ak náhodou.... nebudem sa dnes baliť a zajtra doma zas vybaľovať 😝

garicka
16. sep 2009

garonka a na koľko % by to mal byť pinďúrik???

ahoj lubka a dobrú nockuuuuuu

garonka
16. sep 2009

garicka no v Dargove v tom butiku kde si ma poslala 😀 akurat mali na mňa len som si vzala väčšie lebo XL mi boli akurat tak som vzala XXL su elasticke ale ľahučke a ani ich necitím že ich mam oblečene 😀 stali 39 € ale drahy bez slovka zaplatil, že ešte svetrík mi kupi 😀
no a oproti butiku su kočíky tak i tam sme pokukali sa mi zapačil Tako jumper len to je dvojkombinácia

garonka
16. sep 2009

Lubka dobru nockuuuuuuuuuu 😉

gari, to mi ani nevrav, že sa chystaš do nemocky že ťa tam nechaju, nebaľ sa neopovaž sa 😠

garicka
16. sep 2009

hej aj ja som bola mrknúť na kočíky..... a dostala si aj kartičku na zľavu na novorodenecké veci?

garonka
16. sep 2009

ten pinďur vychadza na 70 % a babo ma veľke chodidla 😀

garonka
16. sep 2009

ne nedali mi kurnik šopa 😠 hlavne, že som kupila rifle a urobila im tržbu a tebe dali?

garicka
16. sep 2009

tak ja sa tam nechystám.... ale dúfam e len zbytočne stresujem, však to poznáš, že? 😉 počuj blíženci majú ťažký život, však??? 😀

zazalienka
16. sep 2009

gari, ja zasa hovorím, že lekári vedia čo robia.. určite Ti tam neublížia.. ale pomôžu.. je lepšie byť v kľude jak sa motať kade-tade doma.. doma aj tak v kľude nebudeš a nvyliečiš sa..

garonka
16. sep 2009

joj no presne, že maju 😀 😀 😀 ja som typicky blíženec a aj zvedavy a ako 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre