Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lubka89
27. sep 2009

uz by sa aj patrilo po 4 dnoch 🙂jasne ze idem

zabka4
27. sep 2009

lubka, ak este zhanas knizku o tehotenstve dobra je O matke a dietati. ja ju mam v čestine ale je fakt dobra mas to tam od počatia po treti rok zivota .
a kolko mas rokov? ak to neni statne tajomstvo?hm?
🙂 🙂

lubka89
27. sep 2009

20 rockou mam a dakujem za radu🙂

garicka
27. sep 2009

juj aj ja by som už po 5 mesiacoch doma niekam šla.... akurát som vravela mnž že už neviem čo so sebou keď len musím ležať, už mi chýba pohyb a vychádzky a prechádzky lesom - teraz je tam úžasne.... radšej by som bola keby bolo zlé počasie a až do decembra pršalo 😠 😠 ale stačí len nad naším domom, nemusí na celom slovensku

zabka4
27. sep 2009

je tak to si tak stara ako ja. no len mna sa to chytilo uz v marci. a mas uz aj fotecky z ultrazvuku?

garicka
27. sep 2009

ahoj zabka,

jej konečne niekto v mojich tt... 😵

zabka4
27. sep 2009

ako ti rastie brusko? mne sa az koncom 6 mesiaca zacalo zväčsovat. priatel je 5 tyzdnov prec a ked ma uvidi s gulickou pod prsiami sa urcite zasmeje ked odchadzala vyzerala som plocho.a je ti uz vidno kopanceky?

lubka89
27. sep 2009

este nemam fotky ale 12 idem na prvy

garicka
27. sep 2009

mrkni do albumu, včera som sa akurát fotila v tom oranžovom tričku a predvčerom v bordovom tielku. ale mne sa brušku hneĎ nafúklo potom čo som začal brať magne B6 3x2 tabl

vefi89
27. sep 2009

caute zienky 😀 😀
akurat sme sa vratili od mojej mamy 😀 😀 boli sme pozvany na obed 😝

Garicka, aspon ze tak, radsej nech som ja mylna akoby si mala mat ty problemy

dnes tu mame spolok 20-rocnych??aj ja mam 20 😀 😀 krasny to vek 😀

zabka4
27. sep 2009

tak si to uzi to uz mu bude byt srdiečko, bol to krasny pocit vidiet to parcentimetrove stvorenie...

garicka
27. sep 2009

zabka
to je úžasné keď sa ten malý myšiak začne v brušku točiť a sa potom vlní.... už sú to väčšinou kotrmelce a len málokedy kopance, aj keď dnes vymýšľa lebo celý deň kope do močového mechúra 😠 . ale nemá to chybu ako to už pekne vidieť...

a vám sa drobec skryl že neviete pohlavie?

miroslava89
27. sep 2009

ahojte🙂 se tu niekto? my sme cele popoludnie grilovali tak az teraz som sa tu dostala..

vefi89
27. sep 2009

Ahoj Mirka, ja som tu 😀 😀 co dobre ste grilovali?

garicka
27. sep 2009

ahoj mirka

aj ja som tu , konečne sme na seba natrafili?

garicka
27. sep 2009

idem umyť vlásky ale sa mi nechceeeeeeee 😠

garonka
27. sep 2009

ahojteeeeeeeee už som vstala som si pospinkala hodinku a prebudi ma hlad 😀

vefi89
27. sep 2009

mna rano kopance. teda ja som taka vystastnena, takto som este maleho necitila. dnes sa riadne santi

garonka
27. sep 2009

jej vefi, to musí byť krásne ja zatiaľ svojho troška citím tak nepravidelne tak dufam, že sa jeho kopancov dočkam 😉

aky si mala víkendík?

vefi89
27. sep 2009

vcera sme vypilovali stromy a dnes sme boli u mojej mamy..takze nic take rozpravkove...A ty ako? 😀 😀
ja idem zajtra na utz, tak sa taaaak tesim, len dufam, ze to bude ok

garonka
27. sep 2009

včera sa mi drahy venoval cely deň aj navaril a upratal, a dnes som bola s maminkou ta mi navarila taky mňamkový obed že som to s chuťou jedla a samozjrejme pažravo 😅 a dali sme si aj prechadzku do lesíka paraáááááááááda 🙂
ja idem na utz v utorok a troška sa bojím ale som aj rada, že drobca uvidím a dúfam, že mi aj doktorka potvrdí že to je chlap ako hora 😀

vefi89
27. sep 2009

tak potom mas dobreho muza, ja mojho uz 3. den prosim, nech povysava spalen, lebo pod postel ked sa zohnem, tak sa neviem vystriet, strasne ma bolia krize, ale ja to mam skor chronicke. uz ma nahovarali aj na operaciu, ale sa jej straaasne bojim...

utekam prec, svokra prisla domov, tak idem za nou 😀 😀 zajtra dam vediet, ako som dopadla na utz. Prajem pekny zvysok vecera 😀

garonka
27. sep 2009

čaukooooooooooo a zajtra držím prstíky 😉

miroslava89
27. sep 2009

klobasky slaninky take mnamky😀

garonka ty ked nespis alebo nejes tak zavislarcis na koniku😀..tebe je dobre...

vefi drzim palceky na zajtra😉

gabika natrafili sme ale si hned utiekla😅

garicka
27. sep 2009

vefi ja som svojho prehovárala cez týždeň a pol.... takže si z toho nič nerob 😀 😀 😀

garicka
27. sep 2009

som tu ale na chvíľku ešte sa idem osprchovať a zapísať predmety do indexu mi treba 😖

mirka nejdeš teraz dakedy do šace k dokimu?

garonka
27. sep 2009

Mirka no jasneeee, ešte dobre, že mam notebook v obývačke, najem sa aj tu a ležím aj tu a jasne, že pri telke zapnem PC a koník je prvýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 total závislak 😀

miroslava89
27. sep 2009

gabika vidno po tebe ako velmi sa ti chce😅😀..a do sace neviem netusim najradsej by som sa tam neukazala aspon 7mesiacov.. na zaciatku oktobra idem k svojmu dokimu a tenked nebude mat istotu alebo bude mat nejake pochybnosti tak ma posle do sace ako minule..

garicka
27. sep 2009

mirka však my dve s garonku sme tu už jak adminky 😀 😀 😀

garicka
27. sep 2009

no... sa mi tak chce že až.... 😝 od rána už depka a aj drobec kope tam kde nemá 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre