Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
29. sep 2009

čauko Mirkaaaaaaaaaaaa ja som tu len nikde nikoho ☹ čo porabaš doma?

miroslava89
29. sep 2009

ja som tuuu 🙂 a co porabam doma?😀..okrem toho ze uz som bola 8krat v Ke a spet nic take nudim sa 🙄

a ty ?🙂

inaac ako sa ma Garicka teda Gabika?🙂

garonka
29. sep 2009

no hura, že tu aspoň niekto je 🙂 ja mam naladu pod psa z toho počasia už som 2hodiny spala a furt mi málo 😎 nechápem 😎

8krat? to čo si stále niečo zabudla? alebo si taxikarka? 😀

garička Gabika sa ma dobre aspoň dufam, som sňou rozpravala a o 11tej šla na vyšetrenie, pravdepodobne ju nechaju pri sebe asi do konca buduceho týždňa, a ja sa ju chystam pozlostiť zajtra 😀 len jej ešte cinknem či môžem 🙂

a ja som garonka Lucia 😀

miroslava89
29. sep 2009

treba spat sa dvoch😀.. sa necuduj ze ti je malo...

to pre firmu manzelovi stale nieco chyba 😠 a ja len lietam hore dole😀..sa citim ako pojadzna sekretarka😀

bude rada ked ju pojdes pozlostit trochu😀.. sa aspon nasmejete🙂.. a pozdrav ju 🙂

jeej ty si lucia?🙂 som netusila🙂 tesi ma ze uz poznam tvoje prave meno😉 😵

garonka
29. sep 2009

no ja som Lucifér so svätožiarou nad hlavou 😀 😀 😀 fakt 😀

no moja aj ty budeš toľko vychrapkavať hahahahaha, už nebudeš toľko behať s autičkom len jedine vtedy keď si priviažeš na auto karavan, aby si si mohla občas aj zdriemnuť 😀

jasne, pozdravím, len môže vyliezť z izby akurat sa najesť, na wcko, vyšetrenia a záznam inač musí ležať 😔 a mňa zas v nemocke z postele vyhaňali 🙂

drahy sa ako ma? pracuje doma?

garonka
29. sep 2009

drahy ma dnes meniny vôbec neviem aku maličkosť mu dať 😠 čokolady otrepane a aj tak tie mame doma a ja ich nemôžem jesť, tak som poprosila suseda nech ide kupiť bedničku piva 😀 a som to previazala červenou mašľou, trocha streleny napad ale aspoň niečo, lebo i fotku z utz som chcela dať ale nič z toho nič nevidieť na nej len čiernu machuľu 😠

miroslava89
29. sep 2009

prepac ja som si musela odbehnut prec...

ja budem vychrapkavat..na to sa uz normalne tesim.. len ci nestravim cele tehu v posteli.. vtedy by ma asi slak trafil..

a na meniny si drahemu vymyslela originalny darcek😀..chlapa pivo stale skoro stale potesi 😉

sarinka23
29. sep 2009

Ahojte neviete mi poradit, je v poriadku ak som dnes bola na 2poradni a doktorka ma ani len nepozrela zo spodu este pred 2tyz. som bola na USG no odtedy nic a to som v 10tt. Dakujem

vefi89
29. sep 2009

Sarinka, mne sa to celkom v poriadku nezda, ale lekarka by mala vediet co robi. Urcite sa nestresuj, v blizkej dobe pojdes urcite na poradnu, odbery krvi a tak, takze uvidis najblizsie. Ak ta ani potom nepozre, mala by si sa obratit na ineho lekara

vefi89
29. sep 2009

Halooooo, kde ste?

lubka89
29. sep 2009

ahooj ja som tu🙂

sarinka23
29. sep 2009

Vefi89: no ja som bola dnes na odbery, tlak , dostala som knizku len ma nepozerala zo spodu

sarinka23
29. sep 2009

A na USG som bola este pred 2tyz. tak neviem a najblizsie k nej mam prist az o mesiac

garonka
29. sep 2009

haloooooooooooooooo je tu niekto??????????????? 😀

miroslava89
29. sep 2009

ja som tu...ale uz len chvilu idem zalahnut zas mam nejaky divny tlak 😠

vefi89
29. sep 2009

sarinka, nestrachuj sa, pokial mas utz, a lekarka nic nepovedala, tak to bude dobre..len klud, musi vediet co robi

garonka
29. sep 2009

Mirka a si merala? aky ho maš teraz? môžeš ho mať zvyšeny aj z počasia, mne dnes bolo nejak blbo 😎

miroslava89
29. sep 2009

svokra merala...ona je blazon ma sleduje jak spion 😖
150/100
mam pocit ze to mam z prace.. ako nahle trochu viac makam tak tlak ide hooore 🙄

vefi89
29. sep 2009

aj ja som tu, ale asi sa s vami len rozlucim, asi pojdem spat, lebo maly ma aj rano zobudil a poobede ked som chcela spat mi znova nedal. Tak ahooooojte a krasne snicky 😉

garonka
29. sep 2009

tak ber magnezium a šup do postele a musíš menej pracovať kvôli babätku 😉 joj mňa s takym tlakom do nemocky poslali 😠

miroslava89
29. sep 2009

vefi dobruu

garonka
29. sep 2009

vefi dobruuuuuuuuuuuuuu nocku 😉

vefi89
29. sep 2009

dakujem vaaam 😀 😀 ste super, ale uz idem, rano sa ozvem 😀 😀

miroslava89
29. sep 2009

praveze mi uz magnezko doslo..

takyto tlak som davno nemala sa asi rano postazujem doktori aspon po telefone..

garonka
29. sep 2009

vefi ja budem ešte chrapať ale prikmotrim sa sem, a potom idem ku našej garičke na navštevu, sa teším 😉

miroslava89
29. sep 2009

luci do akej rano chapes?😀

garonka
29. sep 2009

Mirka no len aby ťa do nemocky neposlal, je to nebezpečne v začiatočnom tehu mať taky tlak, mňa v šaci tak strašili že ledva som to tam prežila 😔

idem hajať ťaha ma do spania zas 😀 a zajtra idem ku Gabike na navštevu, sa velmô teším 😀 😀 😀

garonka
29. sep 2009

tak to vyzerá že asi do desiatej 😅 😅 no a potom ma zas ťaha do spania cez deň, to už nieje normalne 😠

miroslava89
29. sep 2009

mne sa nemockou vyhrazal uz na minulej kontrole ked videl moj krcok...a ked zisti ze mavam taketo tlaky tak tam asi naozaj skoncim 😔

miroslava89
29. sep 2009

a dobru nocku🙂

neboj bues spat este viac😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre